Získajte 20€ za registráciu

Jednou z najlepších ponúk akú od stávkových kancelárií môžete dostať je ak vám dá peniaze zadarmo len za registráciu. Žiadne podmienky o tom koľko si musíte vložiť na účet, ani koľko a za aké kurzy musíte natipovať. Jednoducho sa len zaregistrujete a obratom vám na účet pripíšu 20€ (vo forme klubových bodov, za ktoré môžete tipovať a výhrami ich premeniť na reálne peniaze). A je len vás ako s nimi pri tipovaní naložíte.

Zaregistrovať sa a získať 20€ zadarmo môžete tu

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Táto ponuka je podľa mňa momentálne najlepšia na trhu, keďže väčšina stávkových kancelárií podmieňuje bonus úvodným vkladom, alebo pretipovaním istej sumy peňazí. V tomto prípade sa vám však stačí zaregistrovať a prejsť overením totožnosti, ktorým by ste museli prejsť tak či tak. Následne dostanete 2000 klubových bodov – netov [100 Netov = 1 €], za ktoré môžete ihneď tipovať. Výhry sa pritom budú pripisovať už v Eurách. A tie už môžete použiť podľa vlastného uváženia (vybrať si na účet, alebo tipovať za ne ďalej).

Ak budete úspešní dokážete tak tipovať bez nutnosti použiť vlastné peniaze.

Ak teda nechcete minúť ani jedno svoje euro, ale zároveň si zatipovať tak lepšiu možnosť už nedostanete.

Okrem dvacky na tipovnie zároveň získate prístup k živým prenosom z množstva futbalových aj hokejových súťaží bez toho aby ste minuli čo len euro.

Zaregistrovať sa a získať 20€ zadarmo môžete tu

Ak zároveň hľadáte inšpiráciu čo tipovať, tak naše aktuálne denné tipy nájdete tu.

Posted in Bonusy, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *