Zľavnené futbalové zájazdy

Moje okolie vie a ja sa tým netajím, že najradšej cestujem na futbalové zápasy v zahraničí po vlastnej osi. Nemám nič proti cestovným kanceláriam, ale futbal zväčša nie je jediným cieľom mojich výletov. A tak potrebujem voľnosť a priestor na zmenu plánov. A ak si všetko vybavujem a plánujem sám, tak som jednoducho prispôsobivejší ak sa rozhodnem niečo zmeniť. Napriek tomu som však niekoľkokrát absolvoval futbalový zájazd aj s cestovnou kanceláriou. A neľutoval som to. Ak nemusím plánovať a vybavovať, tak mám viac času na samotné prežitie futbalového zápasu. A ak narazím na zľavnené futbalové zájazdy, tak to vždy stojí minimálne za premýšľanie. Vtedy sa dá na futbal do blízkeho aj vzdialeného zahraničia cestovať určite oveľa lacnejšie, ako by som si zájazd dokázal zabezpečiť sám. Však posúdťe sami.

Aktuálne zľavnené futbalové zájazdy (vybraté iFutbal.sk)

Celú ponuku zľavnených futbalových zájazdov nájdete tu

iFutbal.sk odporúča

26.01.2019 – Seria A – 21. kolo –  AC Miláno vs. SSC Neapol

Tento zápas bude určite stáť za to. Okrem našeho Mareka Hamšíka v ňom uvidíte aj dva kluby, ktoré patria do špičky Serie A. Áno aj AC Milán po rokoch v úzadí opäť smeruje do prvej štvorky (a účasti v Lige Majstrov). Neapol je ten druhý už niekoľko rokov za sebou a možno tento rok by mohol byť ten keď  sa dostane aj pred Juventus. Či nie? Treba sa presvedčiť na vlastné oči.

Výlet do Milána dáva možnosť urobiť aj nejaké tie nákupy talianskej módy, dať si pravú taliansku pizzu či cestoviny, alebo zmrzlinu a aj pohľad na chýrnu La Scalu. A hlavne návštevu San Sira, predtým ako ho rekonštrukcia zmení na nepoznanie a zbaví atmosféry miesta, kde dostal v roku 1990 Ľubo Moravčík červenú kartu v štvrťfinále MS.

AC Miláno – SSC Neapol (26.01.2019 20:30)

Cena obsahuje vstupenku, cestu (letenku alebo miesto v autobuse), v prípade leteckého zájazdu aj ubytovanie na jednu noc v hoteli a služby delegáta.

Zľavnená cena:
Autobusom 99€ (zľava 40%!) 
Letecky 199€ (zľava 31%!)
VIAC DETAILOV ZÁJAZDU TU
KÚPIŤ ZÁJAZD TU

Ponuka je časovo a množstevne obmedzená, takže odporúčam reagovať rýchlo.

Celú ponuku zľavnených futbalových zájazdov nájdete tu

 

Posted in BLOG and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.