Je toto reprezentačné dno?

Aj silným mužstvám sa stane, že prehrajú so slabším súperom. Ak však dostanú možnosť reparátu, tak si dajú pozor. Napríklad také Španielsko pred týždňom remizovalo s Čechmi, ale včera ich už porazilo.

My máme však vlastnú hlavu a dokážeme prehrať s Kazachstanom aj dvakrát po sebe. A to som si po prehre doma myslel, že hlbšie sa už klesnúť nedá. Naša reprezentácia však dokáže nemožné. Aj preto som do nadpisu článku dal radšej otáznik. Nie som si úplne istý, či v septembri nebudeme spomínať na jún ako na tie lepšie reprezentačné časy. Padanie nadol nám totiž ide skvele.

Nič proti dnešnému súperovi. Ukázali srdce aj snahu, a keď zapracujú na kondičke, tak to bude solídne mužstvo.

K našej reprezentácii toho dnes veľa nedokážem napísať. Azda len tri postrehy, jedno odporúčanie a dobrú správu nakoniec.

#1

Zvykol som si posledné roky, že hrávame bez útočníka, ale nastúpiť aj bez obrany to sa len tak nevidí. Pretože, ak aj boli nejaké štyri mená v zostave na pozícii obrancov napísané, tak pri dvoch inkasovaných góloch som okolo súperových útočníkov videl len nejaké tiene.

#2

Komentovať červenú pre Dudu nemá zmysel. Bežať od rozhodcu po tom čo mi udelil žltú a takýmto spôsobom skoliť kopačkou súpera? To je pod úrovňou aj okresného preboru. Hádam si od reprezentácie oddýchne aj dlhšie ako jeden zápas.

#3

Môžeme byť radi, že zvyšné dva zápasy Ligy Národov sa hrajú až na jeseň. Takýmto tempom by sme totiž vypadli aj z divízie C. A bolo by to úplne zaslúžené.

#odporúčanie ako bonus

Výber nového trénera by mal realizovať nový prezident a nový výkonný výbor futbalového zväzu.

#dobrá správa nakoniec

Najbližší reprezentačný zápas hráme až 22. septembra. Takže tri mesiace nehrozí ďalšia reprezentačná blamáž.

Kto bude novým reprezentačným trénerom SR?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Posted in BLOG and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *