Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Naše Aktuálne Denné tipy:

20€ zadarmo na tipovanie: Zaregistrujte sa tu

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Ak chcete naše tipy (jeden denne) dostávať priamo do svojej mailovej schránky tak sa zaregistrujte nižšie:

komentár 24.2.

Dnes sa teším hlavne na dva zápasy.

O 18:30 bude hrať Bayern s RB Lipskom a otázka či prehrá Bayern aj štvrtýkrát za sebou je namieste. V klube nie je niečo v poriadku a vidno to aj na ihrisku.

To Lipsko hrá celkom slušne aj keď nie vždy sa to prejaví vo výsledkoch. Mimochodom posledné štyri vzájomné zápasy nedopadli pre Bayern dobre. Dvakrát prehral (doma) a dvakrát remizoval (vonku) takže ani dnes v mojich očiach nie je favoritom. Jediné čo ma od tipu X2 odrádza je neschopnosť uveriť tomu, že Bayern prehrá aj štvrtýkrát za sebou. Ak by som však mal na niečo použiť Sólo stávku bez rizika vo výške 40€ tak je to práve tento zápas.

Druhým zaujímavým zápasom dneška bude v NHL, kde sa o 20:00 stretne New Jersey s Montrealom. Lepší čas na sledovanie Nemca a Slafkovského nenájdete, ale tipovať si to netrúfam.

Poďme teda k zápasom, ktoré by som dnes dal na tiket.

Manchester United je zdá sa z najhoršieho vonku a proti tímom, ktoré sú v tabuľke pod ním zvláda bodovať. Kurz na United proti Fulhamu nie je najhorší a stojí za pokus. V Česku by mali Teplice uspieť proti Karvinej, ktorá je top kandidátom na vypadnutie.

V La Lige sa stretne Almeria s Atleticom Madrid. Hostia zatiaľ v lige doplácajú na horšie výsledky vonku (len 4 výhry v 12 zápasoch), ale kde inde sa chcú chytiť ak nie proti Almerii, ktorá v lige ešte nevyhrala. Aj keď doma dokázala v polovici zápasov remizovať.

Z NHL by som vyskúšal tip na Vegas, že sa presadí v Ottave.

Hľadáte viac inšpirácie? Pozrite si dnešné tikety iných TU.

Kurzy na všetky zápasy aj bonus 20€ za registráciu nájdete tu.

Bez záruky. Veľa šťastia.

Ak chcete náš tip dostávať priamo do mailu každý deň, stačí sa zaregistrovať nižšie:

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/StrataZisk/Strata za rok
Tipy na Majstrovstvá Európy vo futbale 2024pripravujeme
Majstrovstvá sveta v hokeji 2024pripravujeme
Majstrovstvá sveta v hokeji 2023-1,61rok 2023: -10,35
Víťaz Ligy Majstrov 2023+0,40
NHL Play-off 2023-10,14
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022+11,64rok 2022: +34,76
Remízy v La Lige [6.kolo]-6,25
Remízy v Serii A [2.kolo]+7,89
NHL Play-off 2022+9,68
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022+1,50
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55rok 2021: +19,90
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Prečo sa nám v „špeciáloch“ zväčša darí viac ako v dennom tipovaní?

Rozdiel je daný tým, že špeciálnymi udalostiam venujeme naozaj veľa pozornosti. Nerozptyľujeme sa inými súťažami, ale vážne dennodenne študujeme a premýšľame nad danou športovou udalosťou.

V denných tipoch musíme sledovať viac športov, súťaží aj líg a tak je logické, že žiadnej z nich nevieme venovať toľko pozornosti ako dajme tomu majstrovstvám sveta v hokeji či vo futbale.

A tak aj v tipovaní platí, že výsledky sú úmerné úsiliu, ktoré tomu venujete.

Naša bilancia:

Bonusy na kurzové stávky:Porovnanie bonusov stávkových kancelárii na tipovanie

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborné magazíny dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich aj zahraničných ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. V jeden moment som si urobil porovnanie stávkových kancelárii, aby som zistil kde majú najlepšie kurzy a výsledky si môžete prečítať tu.

Stav si aj ty tu

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *