Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Naše Aktuálne tipy:

Tipsport: 20€ zadarmo tu – Fortuna: 30€ stávka bez rizika tu

komentár 25.9.

Dnes sú na programe ďalšie zápasy Ligy Národov. O 18:00 hráme v Srbsku s Bieloruskom a mne sa po štvrtku ten zápas vôbec nechce pozerať ani tipovať. V kútiku duše dúfam, že vyhráme, ale pri aktuálnom kurze sa to tipovať proste neoplatí.

V divízii A sú na programe viaceré zaujímavé duely, ale celkom nedokážem odhadnúť ako moc budú tímy motivované vyhnuť sa zostupu o divíziu nižšie, respektíve ako moc chcú hrať finálový turnaj.

Kurzy na všetky zápasy Ligy Národov nájdete tu.

V hokeji som si všimol, že dnes o 15.30 hrajú Karlové Vary s Olomoucom a posledných šesť vzájomných zápasov skončilo v základnej hracej dobe nerozhodne. Pridajú aj siedmy?

Slovan bude hostiť zatiaľ neporazené Michalovce, ale myslím, že o jednotke nie je pochybností. Škoda len toho kurzu.

V tenise dnes končí Laver Cup a rozohráva sa ďalších päť turnajov, ale ja si tam neviem nič vybrať.

Kurzy na tenis nájdete tu.

Získaj 20€ na tipovanie len za registráciu tu.

Sledujte nás každý deň a veľa šťastia.

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naša bilancia:

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/Strata
Majstrovstvá sveta v hokeji 2023Štartujeme v máji 2023
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022štartujeme v Novembri
NHL Play-off 2022+9,68
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022+1,50
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Bonusy na kurzové stávky:

 

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborné magazíny dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich aj zahraničných ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. V jeden moment som si urobil porovnanie stávkových kancelárii, aby som zistil kde majú najlepšie kurzy a výsledky si môžete prečítať tu.

Stav si aj ty tu

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .