Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Naše Aktuálne tipy:

Tipsport: 50€ zadarmo tu – Fortuna: 30€ stávka bez rizika tu

komentár 26.11.

Včerajší zjazd mužov v Lake Louise museli preložiť na dnes, tak uvidíme či si dnes chlapci zasúťažia. Asi nie len mňa však bude viac zaujímať obrovský slalom žien na svahoch v Killingtone. Prvé kolo sa ide o 16:00, to druhé o 19:00. Favoritkou je domáca Mikaela Shiffrin, naša Petra Vlhová je podľa kurzov až na 4. mieste. Mne sa najviac páči kurz na Sáru Hector a jej umiestnenie do 3.miesta.

Kurzy na všetky pretekárky nájdete tu

Štyri dnešné zápasy majstrovstiev sveta rozoberám tu – Tipy na MS vo futbale 2022.

Okrem nich sa hrá dnes aj zápas českého pohára Liberec – Olomouc, ale ten tipovať nemienim. V hokejovej NHL premýšľam o tom, či New Jersey opäť neprehrá, tentokrát s Washingtonom.

Kurzy na všetky príležitosti nájdete tu.

Veľa šťastia.

Získaj 50€ na tipovanie len za registráciu tu.

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naša bilancia:

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/StrataZisk/Strata za rok
Majstrovstvá sveta v hokeji 2023Štartujeme v máji 2023
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022Aktuálne Tipy aj Bilanciu nájdete tu
NHL Play-off 2022+9,68rok 2022: +21,48
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022+1,50
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55rok 2021: +19,90
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Bonusy na kurzové stávky:

 

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborné magazíny dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich aj zahraničných ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. V jeden moment som si urobil porovnanie stávkových kancelárii, aby som zistil kde majú najlepšie kurzy a výsledky si môžete prečítať tu.

Stav si aj ty tu

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .