Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.


Naše Aktuálne tipy:

Tipsport: 50€ zadarmo tu – Fortuna: 100€ stávka bez rizika tu

komentár 17.5.

Dnes hrá Liverpool a ak prehrá tak sa Manchester City stane majstrom. Liverpool teda musí v Southamptone vyhrať a predpokladám, že viacerí neodolajú a dajú dvojku. Ale pozor, upozorňujem, že v minulej sezóne Liverpool na pôde Southamptonu prehral 0:1. Iste toto je iná sezóna, ale ak vás neodradí vyššie spomínaný fakt, tak možno kurz na Liverpool bude dostatočným dôvodom tipu na neho odolať.

Na majstrovstvách sveta v hokeji sa hrajú štyri zápasy a podrobne sa im venujem tu. V noci na stredu zase odštartuje druhé kolo play-off NHL. Tipy na zápasy aj na výsledky celých sérii sú k dispozícii zase tu.

Na tenisových kurtoch dávam do pozornosti zápas Medvedev – Gasquet (kurzy tu)v Ženeve. Medvedev sa vracia na kurty po dlhšom zranení a antuka nie je jeho najobľúbenejší povrch. Gasquet síce je už za vrcholom kariéry ale šípim, že Medvedeva môže poriadne potrápiť.

Tipsport: 50€ zadarmo tu

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naša bilancia:

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/Strata
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022štartujeme v Novembri
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022Tipy a Aktuálna Bilancia
NHL Play-off 2022Tipy a Aktuálna Bilancia
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Bonusy na kurzové stávky:


Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborové netové magazíny ako profutbal, hokej, basket dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na toto najlepšie slúžia porovnávače typu oddsportal alebo oddchecker. Tie väčšinou ponúkajú kurzy zahraničných stávkových kancelárii. A keďže na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. Tu odporúčam použiť flashscore.sk, kde v kolónke kurzy vidíte niekoľko kurzov od rôznych spoločností na porovnanie. Ja osobne preferujem Tipsport.sk. Jednak tam majú veľmi dobré kurzy, a ponúkajú aj live prenosy z rôznych futbalových, tenisových, hokejových aj basketbalových zápasov. A ako jediný aj prenosy zo slovenskej hokejovej extraligy.

Stav si aj ty tu

Najlepšia kniha o tipovaní, ktorú som čítal. Kto a ako na tipovaní zarába. A či sa to môže podariť aj mne.

Simon Kostrava; The Betting Industry, Who Makes the Most Money and How?

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .