Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Naše Aktuálne Denné tipy:

30€ zadarmo na tipovanie: Zaregistrujte sa tu

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Ak chcete naše tipy (jeden denne) dostávať priamo do svojej mailovej schránky tak sa zaregistrujte nižšie:

komentár 23.6.

Včerajšok priniesol jasno do možných postupových scenárov pre našu reprezentáciu. Veľa napovie kurz na remízu, ktorý ponúkajú stávkové kancelárie na náš zápas s Rumunskom, ale ak vás zaujímajú všetky možnosti tak tu sme ich prehľadne zhrnuli: Postupová kalkulačka.

Dnes začínajú záverečné boje v skupinách a to čo z dnešného programu dám na tiket ja si pozrite tu: Tipy na ME vo futbale 2024.

Program celého EURA s výsledkami aj tabuľky skupín máte k dispozícii zase tu.

V tenise dnes pokračuje dianie na trávnatých kurtoch a mne sa páči štvorica zápasov, Paul zdolá Mussetiho, Bautista zase Daniela. A zo ženských turnajov zase víťazstva Alexandrovej a Linette.

A ak ste fanúšik Formuly 1 tak konečne sú tam zaujímavé kurzy na Verstappena.

Sólo Stávku bez rizika vo výške až 50€ pre nových hráčov TU!

Získaj 30€ na tipovanie zdarma len za registráciu TU!

Hľadáte viac inšpirácie? Pozrite si dnešné tikety iných TU.

Bez záruky. Veľa šťastia.

Ak chcete náš tip dostávať priamo do mailu každý deň, stačí sa zaregistrovať nižšie:

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/StrataZisk/Strata za rok
Letné Olympijské Hry 2024od 26. júla
Tipy na Majstrovstvá Európy vo futbale 2024od 14. júna
NHL Play-off 2024Tipy nájdete tu
Majstrovstvá sveta v hokeji 2024+2,29rok 2024: +0,29
Slovenské prezidentské voľby 2024-2,00
Majstrovstvá sveta v hokeji 2023-1,61rok 2023: -10,35
Víťaz Ligy Majstrov 2023+0,40
NHL Play-off 2023-10,14
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022+11,64rok 2022: +34,76
Remízy v La Lige [6.kolo]-6,25
Remízy v Serii A [2.kolo]+7,89
NHL Play-off 2022+9,68
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022+1,50
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55rok 2021: +19,90
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Prečo sa nám v „špeciáloch“ zväčša darí viac ako v dennom tipovaní?

Rozdiel je daný tým, že špeciálnymi udalostiam venujeme naozaj veľa pozornosti. Nerozptyľujeme sa inými súťažami, ale vážne dennodenne študujeme a premýšľame nad danou športovou udalosťou.

V denných tipoch musíme sledovať viac športov, súťaží aj líg a tak je logické, že žiadnej z nich nevieme venovať toľko pozornosti ako dajme tomu majstrovstvám sveta v hokeji či vo futbale.

A tak aj v tipovaní platí, že výsledky sú úmerné úsiliu, ktoré tomu venujete.

Naša bilancia:

Bonusy na kurzové stávky:


Porovnanie bonusov stávkových kancelárii na tipovanie

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborné magazíny dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich aj zahraničných ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. V jeden moment som si urobil porovnanie stávkových kancelárii, aby som zistil kde majú najlepšie kurzy a výsledky si môžete prečítať tu.-

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *