Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Naše Aktuálne Denné tipy:

20€ zadarmo na tipovanie: Zaregistrujte sa tuViac detailov tu

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

komentár 23.9.

Ideálny deň na sledovanie a tipovanie futbalu je tu. Mne sa z dnešného programu najviac pozdávajú tieto tri zápasy, pričom všetky ponúkajú zaujímavé kurzy.

V talianskej Serie A to vidím na víťazstvo Juventusu v Sassuole a Lazia doma na Monzou. Juventus až na jedno zaváhanie v lige hrá celkom slušne a zbiera body, zatiaľčo Sassuolo sa trápi. Juventus navyše nehral cez týždeň v európskych pohároch, takže o nejakej únave alebo rotácii kádru nebude žiadna diskusia.

Lazio neodštartovalo ligu dobre, ale podľa mňa je len otázkou času kedy sa to zlepší. Náznakom bola už výhra na ihrisku Neapola a naposledy prišla remíza v Lige Majstrov, vybojovaná v posledných minútach. To by malo tím nakopnúť. Monza v tejto sezóne zatiaľ vonku nestrelila gól, tak hádam jej to vydrží.

Z našej Niké ligy ma zase prekvapila výška kurzu na Banskú Bystricu doma proti Moravciam. Podľa výkonov aj výsledkov by som ten kurz videl výrazne nižšie ako je. Do hry asi vstupuje fakt, že Zlaté Moravce síce vonku prehrávajú, ale sú to prehry tesné, o jeden gól.

Okrem toho ešte verím Barcelone, že si dnes poradí s Celtou Vigou, ale kurz je tam primeraný tomu čo si myslím. A takisto verím Dukle Praha proti Kroměřižu v druhej českej lige.

Kurzy na všetky zápasy aj bonus 20€ za registráciu nájdete tu.

A nezabudnite, že budúcu sobotu nás čakajú parlamentné voľby, ak si chcete na ne natipovať, tak servis k nim nájdete tu.

Bez záruky. Veľa šťastia.

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/StrataZisk/Strata za rok
Majstrovstvá sveta v hokeji 2023-1,61rok 2023: -10,35
Víťaz Ligy Majstrov 2023+0,40
NHL Play-off 2023-10,14
Majstrovstvá sveta vo futbale 2022+11,64rok 2022: +34,76
Remízy v La Lige [6.kolo]-6,25
Remízy v Serii A [2.kolo]+7,89
NHL Play-off 2022+9,68
Majstrovstvá sveta v hokeji 2022+1,50
Zimné Olympijské Hry 2022+10,30
Letné Olympijské Hry 2021+10,55rok 2021: +19,90
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
NHL Play-off 2021+1,52

Prečo sa nám v „špeciáloch“ zväčša darí viac ako v dennom tipovaní?

Rozdiel je daný tým, že špeciálnymi udalostiam venujeme naozaj veľa pozornosti. Nerozptyľujeme sa inými súťažami, ale vážne dennodenne študujeme a premýšľame nad danou športovou udalosťou.

V denných tipoch musíme sledovať viac športov, súťaží aj líg a tak je logické, že žiadnej z nich nevieme venovať toľko pozornosti ako dajme tomu majstrovstvám sveta v hokeji či vo futbale.

A tak aj v tipovaní platí, že výsledky sú úmerné úsiliu, ktoré tomu venujete.

Naša bilancia:

Bonusy na kurzové stávky:Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborné magazíny dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich aj zahraničných ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. V jeden moment som si urobil porovnanie stávkových kancelárii, aby som zistil kde majú najlepšie kurzy a výsledky si môžete prečítať tu.

Stav si aj ty tu

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .