Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Tipsport: 50€ zadarmo tu – Fortuna: Stávka bez rizika za 40€ tu

Naše Aktuálne tipy:

komentár 27.11.

Dnes si okrem tradičných športov môžete natipovať aj lyžovanie. Petra Vlhová bude opäť na trati, tentokrát v americkom Killingtone v obrovskom slalome. To k tradičným favoritom pridáva okrem nej a Mikaely Shiffrin aj Laru Gut-Behrami, či Martu Bassino. Na Petrino víťazstvo je dnes skvelý kurz, ale predsa len by som bol opatrný s tipom. Killington nie je jej najoblúbenejší svah. Aj keď kurz cez 2,00 na umiestnenie do šiesteho miesta, to je celkom lákavé. Všetky kurzy na dnešný závod nájdete tu. Prvé kolo je na programe o 16.00, to druhé o 19.00 a Petra bude štartovať s číslom 1.

Okrem alpského lyžovania sa dnes rozbehne aj svetový pohár v biatlone vo švédskom Oestersunde. Ženský závod začína o 11.45 a ak veríte našej Paulíne Fialkovej, tak môžete rýchlo zbohatnúť. Na jej umiestnenie do 5. miesta je kurz 5,00, a na jej víťazstvo dokonca 70. Ja jej budem držať palce ale tipovať ju nebudem.

Ešte štyri dni môžete získať 50€ zdarma na tipovanie tu.

Vo futbale vidím pár zápasov, kde by favoriti mali zvíťaziť, a zodpovedajú tomu aj kurzy. Dvojkombinácia Liverpool a Plzeň dá dokopy kurz blízky ku dvom.

Okrem toho sa mi pozdávajú ešte dva tipy na prekvapenie. Tým prvým je nemecký Furth, ktorý zatiaľ získal len jeden bod za remízu a inak ide od prehry k prehre. Niečo mi však vraví, že Hoffenheim nie je súper, ktorý je nezdolateľný. Napokon aj naposledy Furth prišiel o bod proti Frankfurtu až v poslednej minúte. Odvážní teda dnes natipujú jednotku, menej odvážní skúsia dvojtip 1X za pekný kurz.

Druhým tipom je Atalanta, ktorá v šlágri Serie A bude hrať v Turíne s Juventusom. Z videného mám pocit, že Atalanta dnes bez bodu neodíde. Remíza je určite v jej silách a možno aj víťazstvo. Tip X2 mi pripadá ako solídna možnosť.

Z tenisového Davis Cupu by som dnes odporúčal tipy na favoritov.  Austrália by mala poraziť Maďarsko a Taliani zase zdolať Kolumbiu. Kurzy sú však dosť nízke, takže jedine že to pridáte k futbalovej dvojkombinácii zmienenej vyššie.

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Viac aktuálnych tipov z futbalu nájdete tu!

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naša bilancia:

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/Strata
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Letné Olympijské Hry 2021+10,55

Bonusy na kurzové stávky:

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborové netové magazíny ako profutbal, hokej, basket dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na toto najlepšie slúžia porovnávače typu oddsportal alebo oddchecker. Tie väčšinou ponúkajú kurzy zahraničných stávkových kancelárii. A keďže na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. Tu odporúčam použiť flashscore.sk, kde v kolónke kurzy vidíte niekoľko kurzov od rôznych spoločností na porovnanie. Ja osobne preferujem Tipsport.sk. Jednak tam majú veľmi dobré kurzy, a ponúkajú aj live prenosy z rôznych futbalových, tenisových, hokejových aj basketbalových zápasov. A ako jediný aj prenosy zo slovenskej hokejovej extraligy.

Stav si aj ty tu

Najlepšia kniha o tipovaní, ktorú som čítal. Kto a ako na tipovaní zarába. A či sa to môže podariť aj mne.

Simon Kostrava; The Betting Industry, Who Makes the Most Money and How?

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .