Tipy na zápasy & najlepšie stávkove kurzy

Tipovanie je fenoménom doby. S rozmachom internetu je dostupné každému. Odpadli návštevy pobočiek a tak aj tí hanblivejší, čo neradi prezentovali svoju tvár v spojení s tipovaním, majú možnosť zapojiť sa do tohoto ošiaľu. Každý tipér však čelí dvom základným otázkam. Prvou je nájsť tie najlepšie stávkové kurzy, aby maximalizoval svoje výhry. A tou druhou je vyhľadať tie správne tipy na zápasy. Pretože len kvalitné tipy zaručia výhry.

Tipsport: 20€ zadarmo tu – Fortuna: Stávka bez rizika za 40€ tu

Naše Aktuálne tipy:

komentár 22.10.

Dnes začneme netradične zajtrajškom. V sobotu už o desiatej začína nový ročník Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní a triumf v ňom obhajuje naša Petra Vlhová. Ak veríte, že sa jej to podarí, tak na vás čaká kurz 4,50, ja osobne viac verím Michaele Shiffrin, ale na ňu je kurz nižší.

Svetový pohár odštartuje obrovským slalom v Soldene a ak si chcete osviežiť fandenie aj možnosťou výhry, tak na Vlhovú dostanete dvojciferný kurz a aj jej umiestnenie do tretieho miesta ponúka kurz 4,10.

Z dnešného programu sa zamýšlam nad nasledujúcimi zápasmi.

V NHL budú v noci hrať hneď trí tímy, ktoré odštartovali sezónu sériami víťazstiev. San Jose v Toronte, Buffalo doma s Bostonom, Edmonton vo Vegas. Povedal by som že aspoň v dvoch prípadoch víťazné série skončia, mne sa najviac páči tip na Toronto, len ten kurz nie je na úrovni, ktorú by som chcel.

Ďalší hokejový zápas, ktorý ma láka je Bratislava Capitals – Graz. Domáci by mali vyhrať.

Z futbalu sa mi páči tip pre odvážnych na Spartu B v Jihlave, za pekný kurz, alebo pre tých čo riskujú menej sa mi pozdáva víťazstvo Turína nad Janovom.

Tipy, ktorým naozaj verím nájdete v tabuľke nižšie. Podať si ich môžete tu.

Viac aktuálnych tipov z futbalu nájdete tu!

Nielen naše tipy si môžete podať tu.

Naša bilancia:

Naše „špeciály“:

UdalosťZisk/Strata
Majstrovstvá Sveta v hokeji 2021+7,82
Majstrovstvá Európy vo futbale 2021+0,01
Letné Olympijské Hry 2021+10,55

Bonusy na kurzové stávky:

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Skadiaľ brať tipy na zápasy

Rozoberieme si jednotlivé otázky postupne. Najprv treba nájsť tie správne tipy. Bez nich nám ani tie najlepšie stávkové kurzy nemajú šancu pomôcť. Ja osobne tipy na zápasy riešim nasledovne.

Denná tlač

S prístupom k internetu už ani do toho stánku po noviny nemusíte zájsť. Denník Šport, SME a odborové netové magazíny ako profutbal, hokej, basket dajú prehľad o tom čo sa deje v domácich ligách.

Sociálne siete

Facebook využívam na sledovanie zaujimavých tipérov zo zahraničia vo voľne prístupných skupinách. Skúste napísať do hľadania „betting“ a dostanete niekoľko zaujímavých skupín k zváženiu. Pochopiteľne nekopírujeme všetky tipy na zápasy a od všetkých. Najprv si pár týždňov sledujeme úspešnosť jednotlivých prispievateľov a potom sa zameriame na tých najúspešnejších.

Twitter je na Slovensku relatívne nepoužívaný, ale v tipovaní je veľmi užitočný. Stačí sledovať dôležitých novinárov a fanúšikov a neujde vám žiadna, ani tá najmenšia novinka z prostredia klubov a líg. Ako príklad najradšej uvádzam NHL a novinárov píšucích pre miestne média o jednotlivých klubov. Na twitteri publikujú zostavy, aj zloženie jednotlivých formácií, vrátane brankára, ktorý dostane príležitosť v nadchádzajúcom zápase. Takisto sa dozviete, kto je zranený a napriek tomu hrá. Všetko veľmi užitočné informácie.

Kde majú najlepšie stávkové kurzy

Keď už teda máme vyhľadané tipy na zápasy, ktoré chceme podať, nezostáva nám nič iné len nájsť si tie najlepšie stávkové kurzy. Na toto najlepšie slúžia porovnávače typu oddsportal alebo oddchecker. Tie väčšinou ponúkajú kurzy zahraničných stávkových kancelárii. A keďže na Slovensku zákon dovoľuje stávkovať len v stávkových spoločnostiach, ktoré majú licenciu Ministerstva Financií SR, nezostáva Vám nič iné len sa poohliadnuť po slovenských stávkových kanceláriach. Tu odporúčam použiť flashscore.sk, kde v kolónke kurzy vidíte niekoľko kurzov od rôznych spoločností na porovnanie. Ja osobne preferujem Tipsport.sk. Jednak tam majú veľmi dobré kurzy, a ponúkajú aj live prenosy z rôznych futbalových, tenisových, hokejových aj basketbalových zápasov. A ako jediný aj prenosy zo slovenskej hokejovej extraligy.

Stav si aj ty tu

Najlepšia kniha o tipovaní, ktorú som čítal. Kto a ako na tipovaní zarába. A či sa to môže podariť aj mne.

Simon Kostrava; The Betting Industry, Who Makes the Most Money and How?

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .