Kde sledovať Formulu 1 v tejto sezóne?

Nový ročník Formule 1 je tu! Prvé tréningy odštartujú už 29. februára a úvodný závod v Bahrajne má naplánovaný štart na sobotu 16:00.

A aby ste neboli prekvapení tak počas zimnej prestávky sa zmenil aj vysielateľ pretekov na Slovensku. Svojho obľúbeného komentátora Števa Eiseleho aj prenosy z F1 nájdete od tejto sezóny na programe Nova Sport 5.

Nova Sport pripravila dva úplne nové programy Nova Sport 5 a Nova Sport 6 pre priaznivcov motošportu. Kým na päťke pôjde Formula a ostatné automobilové závody, šestka bude patriť motocyklom a hlavne Moto GP.

Ak však tieto programy neviete nájsť v ponuke svojho operátora tak nemusíte zúfať.

Kde nájdete online stream z F1

Oba programy a teda aj celá Formula 1 bude až do odvolania stremovaná aj cez VOYO!  A to za nezmenenú cenu.

Zistite viac o ponuke Voyo tu.

Ak sa zaregistrujete na Voyo, tak okrem Formule 1 tak získate možnosť sledovať aj všetky zápasy našej Niké Ligy, či zápasy žilinských mladíkov v UEFA Youth League, alebo zápasy NHL a NBA. Okrem toho budete mať k dispozícii online vysielanie programov Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 5 (F1) a Nova Sport 6.  A to sa oplatí.

A ak nie ste len športový fanúšik tak získate aj prístup k množstvu seriálov a filmov, v ktorých si to svoje nájde každý.

Zistite viac o ponuke Voyo tu.

Posted in BLOG and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *