MMA: Kde sa dá sledovať a kde si natipovať?

Myslím, že skratku MMA netreba predstavovať. Kde sú tie časy keď sme fandili boxu a stopovali ako dlho sa súper Mika Tysona udrží v ringu na nohách. Dnes už box musí o pozornosť divákov a fanúšikov tvrdo bojovať. Popularita kontaktných bojových športov v posledných rokoch prudko narástla. A dnes tak počítame koľko krát Connor McGregor ukončí kariéru a ktoré z jeho vystúpení bude naozaj posledné (podobnosť so skupinou Elán je čisto náhodná). Tak ako sme v boxe boli zvyknutí na tri rôzne federácie (WBC, WBA, IBF) fungujúce podľa vlastných pravidiel, tak v MMA máme niekoľko rôznych organizátorov a spoločností určujúcich trendy. Z celosvetových treba spomenúť určite UFC a z tých lokálnych zase Oktagon MMA.

(Pre istotu pre tých čo naozaj netušia MMA = Mixed Martial Arts)

Vzhľadom na množstvo súbojov a podujatí nie je vždy úplne ľahké sa zorientovať kto kde bude bojovať. A ešte ťažšie je niekedy zistiť kde sa to dá sledovať.

Kde sledovať MMA

Ak si chcete zápasy len pozrieť na klasickej televíznej stanici tak odporúčam prepnúť na Nova Sport alebo Sport TV. Významné svetové (ale aj lokálne) zápasy tam zväčša dávajú.

Nova Sport aj Sport 1 a 2 sa nachádzajú v ponuke Digi Slovakia.

Ak dávate prednosť internetovým streamom tak vás určite nesklamú stávkové kancelárie. Tipsport (pozri ponuku) aj Fortuna (pozri ponuku) patria k lídrom v tomto segmente a prenášajú množstvo MMA zápasov. Pri lokálnych podujatiach sa často stávajú aj partnerom či sponzorom organizátora a rezervujú si aj výhradné právo prenášať priame prenosy súbojov cez svoje platformy. Podmienkou sledovania je registrácia a minimálny vklad či stávka u danej stávkovej spoločnosti.

 

Kde tipovať na MMA

Ak chcete okrem sledovania zažiť aj trocha viac vzrušenia a dopriať si možnosť výhry tak potom je ideálne natipovať si. A opäť odporúčam dve klasické mená slovenského stávkovania. Fortuna aj Tipsport ponúkajú kurzy na väčšinu súbojov v našich končinách (Slovensko a Česko) aj po celom svete. Stačí si len preštudovať ponuku a vybrať si.

Fortuna – Ponuku MMA zápasov a kurzov nájdete TU.

Tipsport – Ponuku MMA zápasov a kurzov nájdete TU

Posted in BLOG, Rady, Tipérov pomocník and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.