MMA: Kde sa dá sledovať a kde si natipovať?

Myslím, že skratku MMA netreba predstavovať. Kde sú tie časy keď sme fandili boxu a stopovali ako dlho sa súper Mika Tysona udrží v ringu na nohách. Dnes už box musí o pozornosť divákov a fanúšikov tvrdo bojovať. Popularita kontaktných bojových športov v posledných rokoch prudko narástla. A dnes tak počítame koľko krát Connor McGregor ukončí kariéru a ktoré z jeho vystúpení bude naozaj posledné (podobnosť so skupinou Elán je čisto náhodná). A tak ako sme v boxe boli zvyknutí na tri rôzne federácie (WBC, WBA, IBF) fungujúce podľa vlastných pravidiel, tak v MMA máme niekoľko rôznych organizátorov a spoločností určujúcich trendy. Z celosvetových treba spomenúť určite UFC a z tých lokálnych zase Oktagon MMA.

(Pre istotu pre tých čo naozaj netušia MMA = Mixed Martial Arts)

Vzhľadom na množstvo súbojov a podujatí nie je vždy úplne ľahké sa zorientovať kto kde bude bojovať. A ešte ťažšie je niekedy zistiť kde sa to dá sledovať.

Kde sledovať MMA

Ak si chcete zápasy len pozrieť na klasickej televíznej stanici tak od roku 2021 vlastní práva na prenosy z UFC Premier Sport. Ten vysiela aj zápasy NFL a anglickú Premier League a je v ponuke Digi Slovakia.

Ostatné podujatie zvyknú vysielať Nova Sport alebo Sport TV. Avšak domáce turnaje ako Oktagon klasické televízie zväčša nevysielajú. Tie sú však v ponuke stávkových kancelárii ako Tipsport.

Stačí sa zaregistrovať (zinkasovať bonus, ktorý stávkové kancelárie ponúkajú) a môžete pozerať.

Podmienky na sledovanie v Tipsporte sú nasledovné:

Stačí sa vám zaregistrovať tu (a využiť bonus 20€ zadarmo, ktorý Tipsport aktuálne ponúka) a môžete sledovať všetky prenosy (vrátane UFC aj Oktagonu) po dobu 7 dní. Následne stačí uzatvoriť stávku alebo stávky v hodnote aspoň 1,20€ a môžete sledovať prenosy ďalších 30 dní bez obmedzení.

Okrem Tipsportu zvykne prenosy z MMA vysielať aj Fortuna (pozri ponuku).

Pri lokálnych podujatiach ako Oktagon sa stávkové kancelárie často stávajú aj partnerom či sponzorom organizátora a rezervujú si aj výhradné právo prenášať priame prenosy súbojov cez svoje platformy.

UFC: Pre viac informácií o programe a dátume nadchádzajúcich zápasoch a turnajoch UFC kliknite sem.

Oktagon: Pre viac informácii o programe a dátume nadchádzajúcich zápasoch a turnajoch Oktagonu kliknite sem.

Kde tipovať na MMA

Ak chcete okrem sledovania zažiť aj trocha viac vzrušenia a dopriať si možnosť výhry tak potom je ideálne natipovať si. A opäť odporúčam dve klasické mená slovenského stávkovania. Fortuna aj Tipsport ponúkajú kurzy na väčšinu súbojov v našich končinách (Slovensko a Česko) aj po celom svete. Stačí si len preštudovať ponuku a vybrať si.

Fortuna – Ponuku MMA zápasov a kurzov nájdete TU.

Tipsport – Ponuku MMA zápasov a kurzov nájdete TU

Posted in BLOG, MMA, Rady, Tipérov pomocník and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *