MS vo futbale 2018 Rusko – všetko čo chcete a potrebujete vedieť

Aktualizované 22.05.2018

Majstrovstvá sveta vo futbale sú jednou z nasledovanejších športových udalostí vo svete (ak nie náhodou aj najsledovanejšou). Tie najbližšie MS vo futbale 2018 sa odohrajú v Rusku 14.06. až 15.07.2018. Tu nájdete všetky informácie o MS 2018, ktoré potrebujete.

KEDY
PROGRAM MAJSTROVSTIEV SVETA 2018
SKUPINY MAJSTROVSTIEV SVETA 2018
VSTUPENKY
KDE SA BUDE HRAŤ
NOMINÁCIE MUŽSTIEV

KTO PODĽA TEBA VYHRÁ MS 2018?

KEDY

MS vo futbale 2018 sa odohrajú v čase od 14.06.2018 do 15.07.2018. Vo štvrtok 14. júna 2018 je naplánovaný otvárací zápas šampionátu v Moskve na štadióne Lužniky a predstavia sa v ňom určite domáci hráči Ruska. Finále sa opäť odohrá v Moskve na štadióne v Lužnikách v nedeľu 15.07.2018. Ako otvárací, tak aj finálový zápas sa odohrá o 17.00 nášho času (18.00 Moskovského času)

Zarezervuj si zájazd na MS v Rusku hneď. So zľavou až do 20%!

Celý program MS vo futbale nájdete tu:

(upozorňujem, že číslovanie zápasov nezodpovedá presnej časovej následnosti zápasov. Vysvetlenie nepoznám. No proste Rusko)

Číslo zápasuDeňDátumČas (Slovensko)SkupinaDomáciHostiaVýsledokMestoŠtadiónLokálny čas (Rusko)
1Štvrtok14.06.1817:00ARuskoSaudská ArábiaMoskvaLužniki18:00
2Piatok15.06.1814:00AEgyptUruguajJekaterinburgJekaterinburg Arena17:00
3Piatok15.06.1820:00BPortugalskoŠpanielskoSočiFisht Stadium21:00
4Piatok15.06.1817:00BMarokoIránPetrohradPetrohrad Stadium18:00
5Sobota16.06.1812:00CFrancúzskoAustráliaKazaňKazan Arena13:00
6Sobota16.06.1818:00CPeruDánskoSaranskMordovia Arena19:00
7Sobota16.06.1815:00DArgentínaIslandMoskvaSpartak Stadium16:00
8Sobota16.06.1821:00DChorvátskoNigériaKaliningradKaliningrad Stadium21:00
9Nedeľa17.06.1820:00EBrazíliaŠvajčiarskoRostov na DoneRostov Arena21:00
10Nedeľa17.06.1814:00EKostarikaSrbskoSamaraSamara Arena16:00
11Nedeľa17.06.1817:00FNemeckoMexikoMoskvaLužniki18:00
12Pondelok18.06.1814:00FŠvédskoJužná KóreaNižny NovgorodNižny Novgorod Stadium15:00
13Pondelok18.06.1817:00GBelgickoPanamaSočiFisht Stadium18:00
14Pondelok18.06.1820:00GTuniskoAnglickoVolgogradVolgograd Arena21:00
15Utorok19.06.1814:00HPoľskoSenegalMoskvaSpartak Stadium15:00
16Utorok19.06.1817:00HKolumbiaJaponskoSaranskMordovia Arena18:00
17Utorok19.06.1820:00ARuskoEgyptPetrohradPetrohrad Stadium21:00
18Streda20.06.1817:00AUruguajSaudská ArábiaRostov na DoneRostov Arena18:00
19Streda20.06.1814:00BPortugalskoMarokoMoskvaLužniki15:00
20Streda20.06.1820:00BIránŠpanielskoKazaňKazan Arena21:00
21Štvrtok21.06.1814:00CFrancúzskoPeruJekaterinburgJekaterinburg Arena17:00
22Štvrtok21.06.1817:00CDánskoAustráliaSamaraSamara Arena19:00
23Štvrtok21.06.1820:00DArgentínaChorvátskoNižny NovgorodNižny Novgorod Stadium21:00
24Piatok22.06.1817:00DNigériaIslandVolgogradVolgograd Arena18:00
25Piatok22.06.1814:00EBrazíliaKostarikaPetrohradPetrohrad Stadium15:00
26Piatok22.06.1820:00ESrbskoŠvajčiarskoKaliningradKaliningrad Stadium20:00
27Sobota23.06.1817:00FNemeckoŠvédskoSočiFisht Stadium18:00
28Sobota23.06.1820:00FJužná KóreaMexikoRostov na DoneRostov Arena21:00
29Sobota23.06.1814:00GBelgickoTuniskoMoskvaSpartak Stadium15:00
30Nedeľa24.06.1814:00GAnglickoPanamaNižny NovgorodNižny Novgorod Stadium15:00
31Nedeľa24.06.1820:00HPoľskoKolumbiaKazaòKazan Arena21:00
32Nedeľa24.06.1817:00HJaponskoSenegalJekaterinburgJekaterinburg Arena20:00
33Pondelok25.06.1816:00AUruguajRuskoSamaraSamara Arena18:00
34Pondelok25.06.1816:00ASaudská ArábiaEgyptVolgogradVolgograd Arena17:00
35Pondelok25.06.1820:00BIránPortugalskoSaranskMordovia Arena21:00
36Pondelok25.06.1820:00BŠpanielskoMarokoKaliningradKaliningrad Stadium20:00
37Utorok26.06.1816:00CDánskoFrancúzskoMoskvaLužniki17:00
38Utorok26.06.1816:00CAustráliaPeruSočiFisht Stadium17:00
39Utorok26.06.1820:00DNigériaArgentínaPetrohradPetrohrad Stadium21:00
40Utorok26.06.1820:00DIslandChorvátskoRostov na DoneRostov Arena21:00
41Streda27.06.1820:00ESrbskoBrazíliaMoskvaSpartak Stadium21:00
42Streda27.06.1820:00EŠvajčiarskoKostarikaNižny NovgorodNižny Novgorod Stadium21:00
43Streda27.06.1816:00FJužná KóreaNemeckoKazaňKazan Arena17:00
44Streda27.06.1816:00FMexikoŠvédskoJekaterinburgJekaterinburg Arena19:00
45Štvrtok28.06.1820:00GAnglickoBelgickoKaliningradKaliningrad Stadium20:00
46Štvrtok28.06.1820:00GPanamaTuniskoSaranskMordovia Arena21:00
47Štvrtok28.06.1816:00HJaponskoPoľskoVolgogradVolgograd Arena17:00
48Štvrtok28.06.1816:00HSenegalKolumbiaSamaraSamara Arena18:00
49Sobota30.06.1820:00šestnásťfinále1A1BSočiFisht Stadium21:00
50Sobota30.06.1816:00šestnásťfinále1C1DKazaňKazan Arena17:00
51Nedeľa01.07.1816:00šestnásťfinále1B1AMoskvaLužniki17:00
52Nedeľa01.07.1820:00šestnásťfinále1D2CNižny NovgorodNižny Novgorod Stadium21:00
53Pondelok02.07.1816:00šestnásťfinále1E2FSamaraSamara Arena18:00
54Pondelok02.07.1820:00šestnásťfinále1G2HRostov na DoneRostov Arena21:00
55Utorok03.07.1816:00šestnásťfinále1F2EPetrohradPetrohrad Stadium17:00
56Utorok03.07.1820:00šestnásťfinále1H2GMoskvaSpartak Stadium21:00
57Piatok06.07.1816:00štvrťfináleW49W50Nižny NovgorodNižny Novgorod Stadium17:00
58Piatok06.07.1820:00štvrťfináleW53W54KazaňKazan Arena21:00
59Sobota07.07.1820:00štvrťfináleW51W52SočiFisht Stadium21:00
60Sobota07.07.1816:00štvrťfináleW55W56SamaraSamara Arena18:00
61Utorok10.07.1820:00semifináleW57W58PetrohradPetrohrad Stadium21:00
62Streda11.07.1820:00semifináleW59W60MoskvaLužniki21:00
63Sobota14.07.1816:00O 3. miestoL61L62PetrohradPetrohrad Stadium17:00
64Nedeľa15.07.1817:00fináleW61W62MoskvaLužniki18:00

Zarezervuj si zájazd na MS v Rusku hneď. So zľavou až do 20%!

KTO BUDE HRAŤ

Majstrovstiev sveta vo futbale 2018 sa zúčastní 32 tímov.

Kvalifikovaní účastníci Majstrovstiev Sveta 2018: (32)

Rusko – usporiadateľská krajina
Anglicko, Argentína, Austrália, Belgicko, Brazília, Dánsko, Egypt, Francúzsko, Chorvátsko, Island, Irán, Japonsko, Južná Kórea, Kolumbia, Kostarika, Maroko, Mexiko, Nemecko, Nigéria, Panama, Peru, Poľsko, Portugalsko, Saudská Arábia, Senegal, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Tunisko, Uruguaj

Losovanie skupín MS vo futbale 2018 sa uskutočnilo 1. decembra 2018 v koncertnej hale moskovského Kremľa. Rusko ako usporiadateľská krajina bolo zaradené do skupiny A (na pozíciu A1). Zároveň platí, že v jednej skupine môže byť len jeden zástupca každého kontinentu/konfederácie s výnimkou Európy, ktorá môže mať v jednej skupine dvoch zástupcov.

Rozdelenie do skupín:

Skupina ASkupina BSkupina CSkupina D
RuskoPortugalskoFrancúzskoArgentína
Saudská ArábiaŠpanielskoAustráliaIsland
EgyptMarokoPeruChorvátsko
UruguajIránDánskoNigéria
Skupina ESkupina FSkupina GSkupina H
BrazíliaNemeckoBelgickoPoľsko
ŠvajčiarskoMexikoPanamaSenegal
KostarikaŠvédskoTuniskoKolumbia
SrbskoJužná KóreaAnglickoJaponsko

Rozdelenie do košov, z ktorých sa žrebovalo:

Kôš 1Kôš 2Kôš 3Kôš 4
RuskoŠpanielskoDánskoSrbsko
NemeckoPeruIslandNigéria
BrazíliaŠvajčiarskoKostarikaAustrália
PortugalskoAnglickoŠvédskoJaponsko
ArgentínaKolumbiaTuniskoMaroko
BelgickoMexikoEgyptPanama
PoľskoUruguajSenegalJužní Kórea
FrancúzskoChorvátskoIránSaudská Arábia

Máte už vybraného svojho favorita MS 2018? Stavte si v Tipsporte hneď.

Zastúpenie jednotlivých kontinentov:

EURÓPA (UEFA) : 14

istí účastníci – 14 – Anglicko, Belgicko, Dánsko, Francúzsko, Chorvátsko, Island, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko

AFRIKA (CAF): 5 

istí účastníci – 5 – Egypt, Maroko, Nigéria, Senegal, Tunisko

JUŽNÁ AMERIKA (CONCACAF) : 5

*prvý v poradí kvalifikácie Oceánie zohrá baráž s piatym v poradí z kvalifikácie Južnej Ameriky  (Peru vs. Nový Zéland)

istí účastníci – 5 – Argentína, Brazília, Kolumbia, Peru, Uruguaj

ÁZIA (AFC) : 5

*piaty v poradí Ázijskej kvalifikácie zohrá baráž so štvrtým v poradí kvalifikácie zo Severnej a Strednej Ameriky (Austrália vs. Honduras)

istí účastníci – 5 – Austrália, Irán, Japonsko, Južná Kórea, Saudská Arábia

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA (CONEMBOL) : 3

*piaty v poradí Ázijskej kvalifikácie zohrá baráž so štvrtým v poradí kvalifikácie zo Severnej a Strednej Ameriky (Austrália vs. Honduras)

istí účastníci – 3 – Kostarika, Mexiko, Panama

OCEÁNIA: 0

*prvý v poradí kvalifikácie Oceánie zohrá baráž s piatym v poradí z kvalifikácie Južnej Ameriky  (Peru vs. Nový Zéland)

istí účastníci – 0

poznámka: stav istých účastníkov MS vo Futbale k 11.10.2017

VSTUPENKY

Vstupenky na MS vo futbale 2018 sa budú predávať v niekoľkých fázach od jesene 2017 až do začiatku šampionátu, resp. jednotlivých zápasov. Oficiálnym predajným kanálom je webová stránka FIFA WORLD CUP, prípadne oficiálni partneri v jednotlivých krajinách. Počas predaja sa budú dať kúpiť lístky na jednotlivé zápasy, vstupenky na zápasy konkrétneho tímu aj vstupenky na jeden konkrétny štadión. Presný dátum začiatku predaja zatiaľ nebol oznámený (k 10.08.2017).

FIFA zverejnila ceny lístkov na jednotlivé zápasy. Ceny vstupeniek na MS vo futbale 2018 sa budú predávať v štyroch cenových kategóriách na každý zápas. S tým, že pre fanúšika zo Slovenska sú dostupné len tri kategórie, tá štvrtá je vyčlenená pre záujemcov z organizátorskej krajiny. Ceny vstupeniek sa líšia podľa toho o zápas v ktorej fáze turnaja ide.

CENY LÍSTKOV (v USD – amerických dolároch, okrem kategórie 4):

Fáza TurnajaKategória 1 v USDKategória 2 v USDKategória 3 v USDKategória 4 v RUB
Otvárací zápas5503902203200
Zápasy v skupinách2101651051280
Šestnásťfinále2451851152240
Štvrťfinále3652551753808
Semifinále7504802854480
Zápas o 3. miesto3652551753808
Finále11007104557040

Pozn:
Kategória 4 je určená pre ruských občanov a ceny v tejto kategórii sú uvádzané v Rubloch.
Kurz EUR/USD k 09.08.2017 je 1,1800 USD za 1 EUR
Kurz EUR/RUB k 09.08.2017 je 70,54 RUB za 1 EUR

Zarezervuj si zájazd na MS v Rusku hneď. So zľavou až do 20%!

KDE SA BUDE HRAŤ

MS vo futbale 2018 sa odohrajú v Rusku.

Zápasy sa uskutočnia v 11 rôznych mestách na území Ruskej Federácie. Vzhľadom na rozľahlosť krajiny a vzdialenosti medzi jednotlivými mestami bude pre fanúšikov náročne prepravovať sa po vlastnej osi autami. Odporúča sa využiť hlavne leteckú dopravu.

Prečítajte si ako vidí Rusko – krajinu neobmedzených možností rakúsky hokejový brankár Bernd Bruckler. Neuveriteľné zážitky z KHL:

recenzia knižky tu

Hostiteľské mestá:

Jekaterinburg – 4 zápasy – Jekaterinburg Arena

  • Sverdlovská oblasť, Uralský federálny okruh, počas ZSSR vystupoval pod menom Sverdlovsk
  • zápasy sa budú hrať v Jekaterinburg Arena (štadión sa premenuje z Centrálneho štadiónu počas MS 2018 vo Futbale)
  • štadión bol postavený v roku 1957 a v rokoch 2006 – 2011 a 2014 – 2017 bol rekonštruovaný a modernizovaný
  • štadión má kapacitu 35 000 divákov

Kaliningrad – 4 zápasy – Kaliningrad Stadium

  • Kaliningradský oblasť, kedysi známy pod menom Königsberg
  • zápasy sa budú hrať na Kaliningrad Stadium (druhé meno Balitc arena)
  • štadión začali stavať v roku 2015 a dostavený bol/bude v roku 2017
  • štadión má kapacitu 35 212 divákov

Kazaň – 6 zápasov – Kazan Arena

  • Tatarstan
  • zápasy sa budú hrať v Kazaň Arena
  • štadión bol dostavaný v roku 2013
  • štadión ma kapacitu 45 379 divákov

Moskva – 12 zápasov – Lužniky a štadión Spartaka

  • hlavné mesto Ruskej Federácie
  • zápasy sa budú hrať na dvoch štadiónoch, Lužniky (7 zápasov), štadión Spartaka (5 zápasov)
  • Lužniky boli postavené v roku 1956, v rokoch 2013 – 2017 bol rekonštruovaný
  • štadión Spartaka bol dostavaný v roku 2014, pôvodne sa volá Otrkytie Arena
  • Lužniky majú kapacitu 80 000 divákov
  • štadión Spartaka má kapacitu 45 360 divákov

Nižný Novgorod -6 zápasov – Nižný Novgorod Stadium

  • Nižno-Novgorodská oblasť, Volžská Federálna oblasť, počas ZSSR vystupoval pod menom Gorkij
  • zápasy sa budú hrať na Nizhny Novgorod Stadium
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 44 899

Petrohrad – 7 zápasov – St. Petersburg Arena

  • federálne mesto, kedy známe aj ako Leningrad
  • zápasy sa budú hrať v Petrohradskej Aréne (známej aj ako Krestovsky alebo Zenit aréna)
  • štadión bol dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 64 287 divákov

Rostov na Done – 5 zápasov – Rostov Aréna

  • Rostovská oblasť, Južný Federálny okruh
  • zápasy sa budú hrať v Rostov Aréne
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 45 000 divákov

Samara – 6 zápasov – Samara Aréna

  • Samarská oblasť, počas ZSSR nazývaná Kujbyšev
  • zápasy sa budú hrať v Samara Aréne (mimo MS vo futbale 2018 nazývaný Cosmos Aréna)
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 44 099 divákov

Saransk – 4 zápasy – Mordovia Aréna

  • Mordovská republika
  • zápasy sa budú hrať v Mordovia Aréne
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 45 015 divákov

Soči – 6 zápasov – Fisht Stadium

  • Krasnodarský kraj na brehu Čierneho mora
  • zápasy sa budú hrať na Fisht Olympijskom štadióne (Fisht podľa hory)
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2013
  • štadión má kapacitu 47 659 divákov

Volgograd – 4 zápasy – Volgograd Aréna

  • Volgogradská oblasť, v istom čase sa mesto volalo Stalingrad (1925 – 1961)
  • zápasy sa budú hrať v Volgograd Aréne
  • štadión bol/bude dostavaný v roku 2017
  • štadión má kapacitu 45 568 divákov

Zarezervuj si zájazd na MS v Rusku hneď. So zľavou až do 20%!

NOMINÁCIE MUŽSTIEV NA MS 2018

Finálne 23 členné nominácie zúčastnených tímov by mali byť zverejnené najneskôr 4. júna 2018, 10 dní pred štartom Majstrovstiev sveta vo futbale 2018. Ako ich budú jednotlivé tímy zverejňovať, tak ich budeme pridávať sem. Najprv teda predbežné širšie nominácie, ktoré potom najneskôr 5. júna zúžime do finálnej podoby.

Národné ligové súťaže by mali byť s výnimkou Ligy Majstrov ukončené do 20. mája 2018. Od 21. do 27. mája je určený týždeň oddychu, ktorý by mal byť rešpektovaný všetkými zúčastnenými krajinami. 28. mája je prvý deň oficiálnych tréningových kempov tímov a 4. júna 2018 je posledný možný deň na zverejnenie nominácii.

Nominovaní hráči podľa jednotlivých tímov:

SKUPINA A: RUSKO, SAUDSKÁ ARÁBIA, EGYPT, URUGUAJ
SKUPINA B: PORTUGALSKO, ŠPANIELSKO, MAROKO, IRÁN
SKUPINA C: FRANCÚZSKO, AUSTRÁLIA, PERU, DÁNSKO
SKUPINA D: ARGENTÍNA, ISLAND, CHORVÁTSKO, NIGÉRIA
SKUPINA E: BRAZÍLIA, ŠVAJČIARSKO, KOSTARIKA, SRBSKO
SKUPINA F: NEMECKO, MEXIKO, ŠVÉDSKO, JUŽNÁ KÓREA
SKUPINA G: BELGICKO, PANAMA, TUNISKO, ANGLICKO
SKUPINA H: POĽSKO, SENEGAL, KOLUMBIA, JAPONSKO

SKUPINA A:

RUSKO

Goalkeepers Club
Igor Akinfeev CSKA Moscow
Vladimir Gabulov Club Brugge
Soslan Dzhanaev Rubin Kazan
Andrey Lunev Zenit St Petersburg
Defenders  
Vladimir Granat Rubin Kazan
Ruslan Kambolov Rubin Kazan
Fedor Kudryashov Rubin Kazan
Ilya Kutepov Spartak Moscow
Roman Neustadter Fenerbahce
Konstantin Rausch Dynamo Moscow
Andrey Semenov Akhmat Grozny
Igor Smolnikov Zenit St Petersburg
Mario Fernandes CSKA Moscow
Midfielders  
Yuri Gazinskiy Krasnodar
Alexsandr Golovin CSKA Moscow
Alan Dzagoev CSKA Moscow
Alexsandr Erokhin Zenit St Petersburg
Yuri Zhirkov Zenit St Petersburg
Daler Kuzyaev Zenit St Petersburg
Roman Zobnin Spartak Moscow
Alexsandr Samedov Spartak Moscow
Anton Miranchuk Lokomotiv Moscow
Alexsandr Tashaev Dynaom Moscow
Denis Cheryshev Villareal
Forwards  
Artem Dzyuba Arsenal Tula
Aleksey Miranchuk Lokomotiv Moscow
Fedor Smolov Krasnodar
Fedor Chalov CSKA Moscow

SAUDSKÁ ARÁBIA

Goalkeepers Club
Assaf Al-Qarny
Mohammed Al-Owais
Yasser Al-Musailem
Abdullah Al-Mayuf
Defenders
Mansoor Al-Harbi
Yasser Al-Shahrani
Mohammed Al-Breik
Saeed Al-Mowalad
Motaz Hawsawi
Osama Hawsawi
Omar Hawsawi
Mohammed Jahfali
Ali Al-Bulaihi
Midfielders
Abdullah Al-Khaibari
Abdulamek Al-Khaibri
Abdullah Otayf
Taiseer Al-Jassim
Houssain Al-Mogahwi
Salman Al-Faraj
Nawaf Al-Abed
Mohamed Kanno
Hattan Bahebri
Mohammed Al-Kwikbi
Salem Al-Dawsari
Yehya Al-Shehri
Forwards
Fahad Al-Muwallad
Mohammad Al-Sahlawi
Muannad Assiri

EGYPT

Goalkeepers Club
Essam El Hadary Al Taawoun
Mohamed El-Shennawy Al Ahly
Sherif Ekramy Al Ahly
Mohamed Awad Ismaily
Defenders  
Ahmed Fathi Al Ahly
Saad Samir Al Ahly
Ayman Ashraf Al Ahly
Mahmoud Hamdy Zamalek
Mohamed Abdel-Shafy Al Fateh
Ahmed Hegazi West Bromwich Albion
Ali Gabr West Bromwich Albion
Ahmed Elmohamady Aston Villa
Karim Hafez RC Lens
Omar Gaber LAFC
Amro Tarek Orlando City
Midfielders  
Tarek Hamed Zamalek
Mahmoud Abdel Aziz Zamalek
Shikabala Al Raed
Abdallah Said KuPS
Sam Morsy Wigan Athletic
Mohamed Elneny Arsenal
Kahraba Al Ittihad
Ramadan Sobhi Stoke City
Trezeguet Kasimpasa
Amr Warda Atromitos
Forwards  
Marwan Mohsen Al Ahly
Ahmed Gomaa Al Masry
Kouka SC Braga
Mohamed Salah Liverpool

URUGUAJ

SKUPINA B:

PORTUGALSKO

Goalkeepers Club
Anthony Lopes Lyon
Beto Goztepe SK
Rui Patricio Sporting
Defenders  
Antunes Getafe
Bruno Alves Glasgow Rangers
Cedric Southampton
Joao Cancelo Internazionale
Jose Fonte Dalian Aerbin
Luis Neto Fenerbahce
Mario Rui Napoli
Pepe Besiktas
Raphael Guerreiro Borussia Dortmund
Ricardo Porto
Rolando Marseille
Ruben Dias Benfica
Nelson Semedo Barcelona
Midfielders  
Adrien Silva Leicester
Andre Gomes Barcelona
Bernardo Silva Manchester City
Bruno Fernandes Sporting
Joao Mario West Ham
Joao Moutinho Monaco
Manuel Fernandes Lokomotiv Moscow
Rony Lopes Monaco
Ruben Neves Wolverhampton
Sergio Oliveira Porto
William Sporting
Forwards  
Andre Silva AC Milan
Cristiano Ronaldo Real Madrid
Eder Lokomotiv Moscow
Gelson Martins Sporting
Goncalo Guedes Valencia
Nani Lazio
Paulinho Braga
Ricardo Quaresma Besiktas

ŠPANIELSKO

Goalkeepers Club
Kepa Arrizabalaga Athletic Bilbao
David de Gea Manchester United
Pepe Reina Napoli
Defenders
Jordi Alba Barcelona
Cesar Azpiliqueta Chelsea
Dani Carvajal Real Madrid
Nacho Fernandez Real Madrid
Nacho Monreal Arsenal
Alvaro Odriozola Real Sociedad San Sebastian
Gerard Pique Barcelona
Sergio Ramos Barcelona
Midfielders
Thiago Alcantara Bayern Munich
Sergio Busquets Barcelona
Andres Iniesta Barcelona
Isco Real Madrid
Koke Atletico Madrid
Saul Niguez Atletico Madrid
David Silva Manchester City
Forwards
Marco Asensio Real Madrid
Iago Aspas Celta Vigo
Diego Costa Atletico Madrid
Rodrigo Moreno Valencia
Lucas Vasquez Real Madrid

MAROKO

Goalkeepers Club
Mounir El Kajoui Numancia
Yassine Bounou Girona
Ahmad Reda Tagnaouti Ittihad Tanger
Defenders
Mehdi Benatia Juventus
Romain Saiss Wolverhampton Wanderers
Manuel Da Costa Basaksehir
Badr Benoun Raja Casablanca
Nabil Dirar Fenerbahce
Achraf Hakimi Real Madrid
Hamza Mendyl Lille
Midfielders
Mbark Boussoufa Al Jazira
Karim El Ahmadi Feyenoord
Youssef Ait Bennasser Caen
Sofyan Amrabat Feyenoord
Younes Belhanda Galatasaray
Faycal Fajr Getafe
Amine Harit Schalke
Forwards
Khalid Boutaib Malatyaspor
Aziz Bouhaddouz St. Pauli
Ayoub El Kaabi Renaissance Berkane
Nordin Amrabat Leganes
Mehid Carcela Standard Liege
Hakim Ziyech Ajax

IRÁN

Goalkeepers Club
Alireza Beiranvand Persepolis
Rashid Mazaheri Zob Ahan
Amir Abedzadeh Maritimo
Defenders
Ramin Rezaeian Ostende
Mohammad Reza Khanzadeh Padideh
Morteza Pouraliganji Alsaad
Pejman Montazeri Esteghlal
Seyed Majid Hosseini Esteghlal
Milad Mohammadi Akhmat Grozny
Roozbeh Cheshmi Esteghlal
Midfielders
Saied Ezatolahi Amkar Perm
Masoud Shojaei AEK Athens
Saman Ghoddos Ostersunds
Mahdi Torabi Saipa
Ashkan Dejagah Nottingham Forest
Omid Ebrahimi Esteghlal
Ehsan Hajsafi Olympiacos
Ali Gholizadeh Saipa
Vahid Amiri Persepolis
Forwards
Alireza Jahanbakhsh AZ Alkmaar
Karim Ansarifard Olympiacos
Mahdi Taremi Al Gharafa
Sardar Azmoun Rubin Kazan
Reza Ghoochannejhad Heerenveen

SKUPINA C:

FRANCÚZSKO

Goalkeepers Club
Hugo Lloris Tottenham
Steve Mandanda Olympique Marseille
Alphonse Areola Paris Saint Germain
Defenders
Djibril Sidibe Monaco
Benjamin Pavard Vfb Stuttgart
Samuel Umtiti Barcelona
Raphael Varane Real Madrid
Presnel Kimpembe Paris Saint Germain
Adil Rami Olympique Marseille
Benjamin Mendy Manchester City
Lucas Hernandez Atletico Madrid
Midfielders
Paul Pogba Manchester United
Corentin Tolisso Bayern Munich
Blaise Matuidi Juventus
NGolo Kante Chelsea
Steven Nzonzi Sevilla
Forwards
Antoine Griezmann Atletico Madrid
Olivier Giroud Chelsea
Kylian Mbappe Paris Saint Germain
Ousmane Dembele Barcelona
Florian Thauvin Olympique Marseille
Nabil Fekir Olympique Lyon
Thomas Lemar Monaco

AUSTRÁLIA

Goalkeepers Club
Mat Ryan Brighton
Danny Vukovic Genk
Brad Jones Feyenoord
Defenders  
Aziz Behich Bursaspor
Milos Degenek Yokohama
Matthew Jurman Suwon Bluewings
James Meredith Millwall
Josh Risdon Western Sydney Wanderers
Trent Sainsbury Grasshoppers Zurich
Fran Karacic Lokomotiva Zagreb
Midfielders  
Josh Brillante Sydney FC
Mile Jedinak Aston Villa
Mark Milligan Al Ahli
Robbie Kruse Bochum
Jackson Irvine Hull City
Massimo Luongo Queens Park Rangers
Aaron Mooy Huddersfield
Tom Rogic Celtic Glasgow
James Troisi Melbourne Victory
Forwards  
Tim Cahill Millwall
Tomi Juric FC Luzern
Matthew Leckie Hertha Berlin
Andrew Nabbout Urawa Red Diamonds
Nikita Rukavytsya Maccabi Haifa
Dimitra Petratos Newcastle Jets
Daniel Arzani Melbourne Victory

PERU

DÁNSKO

Goalkeepers Club
Kasper Schmeichel Leicester City
Frederik Ronnow Brondby
Jonas Lossl Huddersfield
Jesper Hansen Midtjylland
Defenders  
Simon Kjaer Sevilla
Andreas Bjelland Brentford
Mathias Jorgensen Huddersfield
Andreas Christensen Chelsea
Jens Stryger Larsen Udinese
Riza Durmisi Real Betis
Jannik Vestergaard Borussia Monchengladbach
Nicolai Boilesen FC Copenhagen
Henrik Dalsgaard Brentford
Jonas Knudsen Ipswich Town
Peter Ankersen FC Copenhagen
Midfielders  
Christian Eriksen Tottenham
Thomas Delaney Werder Bremen
William Kvist FC Copenhagen
Lasse Schone Ajax
Lukas Lerager Bordeaux
Mike Jensen Rosenborg BK
Pierre-Emile Hojbjerg Southampton
Michael Krohn-Dehli Deportivo La Coruna
Daniel Wass Celta de Vigo
Mathias Jensen Nordsjaelland
Forwards  
Nicolai Jorgensen Feyenoord
Andreas Cornelius Atalanta Bergamo
Nicklas Bendtner Rosenborg BK
Pione Sisto Celta de Vigo
Viktor Fischer FC Copenhagen
Yussuf Poulsen RB Leipzig
Martin Braitwaite Bordeaux
Robert Skov FC Copenhagen
Kasper Dolberg Ajax
Kenneth Zohore Cardiff City

SKUPINA D:

ARGENTÍNA

Goalkeepers Club
Sergio Romero Manchester United
Willy Caballero Chelsea
Franco Armani River Plate
Defenders
Federico Fazio Roma
Nicolas Otamendi Manchester City
Gabriel Mercado Sevilla
Eduardo Salvio Benfica
Marcos Rojo Manchester United
Nicolas Tagliafico Ajax
Marcos Acuna Sporting
Cristian Ansaldi Torino
Midfielders
Evar Banega Sevilla
Lucas Biglia AC Milan
Angel Di Maria Paris St Germain
Maunel Lanzini West Ham
Javier Mascherano Hebei China Fortune
Maximiliano Meza Independiente
Giovani Lo Celso Paris St Germain
Forwards
Lionel Messi Barcelona
Paulo Dybala Juventus
Cristian Pavon Boca Juniors
Sergio Aguero Manchester City
Gonzalo Higuain Juventus

ISLAND

Goalkeepers Club
Hannes Thor Halldorsson Randers
Runar Alex Runarsson Nordsjaelland
Frederik Schram Roskilde
Defenders  
Kari Arnason Aberdeen
Ari Freyr Skulason Lokeren
Birkir Mar Saevarsson Valur
Sverrir Ingi Ingason Rostov
Hordur Magnusson Bristol City
Holmar Orn Eyjolfsson Levski Sofia
Ragnar Sigurdsson Rostov
Midfielders  
Johann Ber Gudmundsson Burnley
Birkir Bjarnason Aston Villa
Arnor Ingvi Traustason Malmo
Emil Hallfredsson Udinese
Gylfi Sigurdsson Everton
Olafur Ingi Skulason Karabukspor
Rurik Gislason Sandhausen
Samuel Fridjonsson Valerenga
Aron Gunnarsson Cardiff City
Forwards  
Alfred Finnbogason Augsburg
Bjorn Bergmann Sigurdarson Rostov
Jon Dadi Bodvarsson Reading
Albert Gudmundsson PSV Eindhoven

CHORVÁTSKO

Goalkeepers Club
Danijel Subasic Monaco
Lovre Kalinic Gent
Dominik Livakovic Dinamo Zagreb
Defenders
Vedran Corluka Lokomotiv Moscow
Domagoj Vida Besiktas
Ivan Strinic Sampdoria
Dejan Lovren Liverpool
Sime Vrsaljko Atletico Madrid
Josip Pivaric Dynamo Kyiv
Tin Jedvaj Bayer Leverkusen
Matej Mitrovic Club Bruggy
Duje Caleta-Car Salzburg
Midfielders
Luka Modric Real Madrid
Ivan Rakitic Barcelona
Mateo Kovacic Real Madrid
Milan Badelj Fiorentina
Marcelo Brozovic Inter Milan
Filip Bradaric Rijeka
Forwards
Mario Mandzukic Juventus
Ivan Perisic Inter Milan
Nikola Kalinic AC Milan
Andrej Kramaric Hoffenheim
Marko Pjaca Schalke
Ante Rebic Eintracht Frankfurt

NIGÉRIA

Goalkeepers Club
Francis Uzoho Deportivo La Coruna
Ikechukwu Ezenwa Enyimba
Daniel Akpeyi Chippa United
Dele Ajiboye Plateau United
Defenders  
Abdullahi Shehu Bursaspor
Tyronne Ebuehi ADO Den Haag
Olaoluwa Aina Hull City
Elderson Echiejile Cercle Brugge
Bryan Idowu Amkar Perm
Chidozie Awaziem Nantes
William Ekong Bursaspor
Leon Balogun Mainz
Kenneth Omeruo Kasimpasa
Stephen Eze Lokomotiv Plovdiv
Midfielders  
Mikel John Obi Tianjin Teda
Ogenyi Onazi Trabzonspor
Wilfred Ndidi Leicester City
Oghenekaro Etebo Las Palmas
John Ogu Hapoel Beer Sheva
Uche Agbo Standard Liege
Joel Obi Torino
Mikel Agu Bursaspor
Forwards  
Ahmed Musa CSKA Moscow
Kelechi Iheanacho Leicester City
Moses Simon Gent
Victor Moses Chelsea
Odion Ighalo Changchun Yatai
Alex Iwobi Arsenal
Junior Lokosa Kano Pillars
Simeon Nwankwo Crotone

SKUPINA E:

BRAZÍLIA

Goalkeepers Club
Alisson Roma
Ederson Manchester City
Cassio Corinthians
Defenders  
Miranda Inter Milan
Marquinhos Paris St. Germain
Thiago Silva Paris St. Germain
Marcelo Real Madrid
Filipe Luis Atletico Madrid
Fagner Corinthians
Pedro Geromel Gremio
Danilo Manchester City
Midfielders  
Casemiro Real Madrid
Fernandinho Manchester City
Paulinho Barcelona
Renato Augusto Beijing Guoan
Philippe Coutinho Barcelona
Willian Chelsea
Fred Shakhtar Donetsk
Forwards  
Gabriel Jesus Manchester City
Roberto Firmino Liverpool
Douglas Costa Juventus
Taison Shakhtar Donetsk
Neymar Paris St. Germain

ŠVAJČIARSKO

KOSTARIKA

Goalkeepers Club
Keylor Navas Real Madrid
Patrick Pemberton Alajuelense
Leonel Moreira Herediano
Defenders  
Cristian Gamboa Celtic Glasgow
Ian Smith Norrkoping
Ronald Matarrita New York City
Bryan Oviedo Sunderland
Oscar Duarte Espanyol
Giancarlo Gonzalez Bologna
Francisco Calvo Minnesota United
Kendall Waston Vancouver Whitecaps
Johnny Acosta Aguilas Dorados
Midfielders  
David Guzman Portland Timbers
Yeltsin Tejeda Lausanne
Celso Borges Deportivo La Coruna
Randall Azofeifa Herediano
Rodney Wallace New York City
Bryan Ruiz Sporting
Daniel Colindres Saprissa
Christian Bolanos Saprissa
Forwards  
Johan Venegas Saprissa
Joel Campbell Real Betis
Marco Urena LAFC

SRBSKO

SKUPINA F:

NEMECKO

Goalkeepers Club
Bernd Leno Bayer Leverkusen
Manuel Neuer Bayern Munich
Marc-Andre ter Stegen Barcelona
Kevin Trapp Paris St. Germain
Defenders  
Matthias Ginter Borussia Monchengladbach
Jonas Hector Cologne
Jerome Boateng Bayern Munich
Mats Hummels Bayern Munich
Niklas Sule Bayern Munich
Joshua Kimich Bayern Munich
Marvin Plattenhardt Hertha Berlin
Antonio Rudiger Chelsea
Jonathan Tah Bayer Leverkusen
Midfielders  
Julian Brandt Bayer Leverkusen
Julian Draxler Paris St. Germain
Leon Goretzka Schalke 04
Ilkay Gundogan Manchester City
Leroy Sane Manchester City
Sami Khedira Juventus
Toni Kroos Real Madrid
Sebastien Rudy Bayern Munich
Mesut Ozil Arsenal
Nils Petersen SC Freiburg
Marco Reus Borussia Dortmund
Forwards  
Mario Gomez Vfb Stuttgart
Thomas Muller Bayern Munich
Timo Werner RB Leipzig

MEXIKO

Goalkeepers Club
Guillermo Ochoa Standard Liege
Alfredo Talavera Toluca
Jesus Corona Cruz Azul
Defenders  
Diego Reyes Porto
Carlos Salcedo Eintracht Frankfurt
Hector Moreno Real Sociedad
Oswaldo Alanis Getafe
Nestor Araujo Santos Laguna
Miguel Layun Sevilla
Jesus Gallardo Pumas
Hugo Ayala Tigres UANL
Edson Alvarez Club America
Midfielders  
Hector Herrera Porto
Andres Guardado Real Betis
Rafa Marquez Atlas
Jonathan dos Santos LA Galaxy
Marco Fabian Eintracht Frankfurt
Jesus Molina Monterrey
Erik Gutierrez Pachuca
Giovani dos Santos LA Galaxy
Forwards  
Javier Aquino Tigres UANL
Jesus Corona Porto
Raul Jimenez Benfica
Oribe Peralta Club America
Javier Hernandez West Ham
Carlos Vela LAFC
Hirving Lozano PSV Eindhoven
Jurgen Damm Tigres UANL

ŠVÉDSKO

Goalkeepers Club
Robin Olsen FC Copenhagen
Kral-Johan Johnsson Guingamp
Kristoffer Nordfeldt Swansea City
Defenders  
Mikael Lustig Celtic Glasgow
Victor Nilsson-Lindelof Manchester United
Andreas Granqvist Krasnodar
Martin Olsson Swansea City
Ludwig Augustinsson Werder Bremen
Filip Helander Bologna
Pontus Jansson Leeds United
Emil Krafth Bologna
Midfielders  
Emil Forsberg RB Leipzig
Albin Ekdal Hamburg
Viktor Claesson Krasnodar
Gustav Svensson Seattle Sounders
Sebastian Larsson Hull City
Jimmy Durmaz Toulouse
Oscar Hiljemark Genoa
Marcus Rohden Crotone
Forwards  
Marcus Berg Al Ain
Ola Toivonen Toulouse
John Guidetti Celta Vigo
Isaac Kiese-Thelin Beveren

JUŽNÁ KÓREA

Goalkeepers Club
Kim Seunggyu  
Kim Jinhyeon  
Cho Hyeonwoo  
   
Defenders  
Kim Younggwon  
Kjang Hyunsoo  
Jeong Seunghyeon  
Yun Yeongseon  
Kwon Kyungwon  
Oh Bansuk  
Kim Jinsu  
Kim Minwoo  
Park Jooho  
Hong Chul  
Go Yohan  
Lee Yong  
Midfielders  
Ki Sungyueng  
Jeong Wooyoung  
Kwon Changhoon  
Ju Sejong  
Koo Jacheol  
Lee Jaesung  
Lee Seungwoo  
Moon Sunmin  
Lee Chungyong  
Forwards  
Kim Shinwook  
Son Heungmin  
Hwang Heechan  
Lee Keunho

SKUPINA G:

BELGICKO

Goalkeepers Club
Koen Casteels Wolfsburg
Thibaut Courtois Chelsea
Simon Mignolet Liverpool
Matz Sels Newcastle
Defenders
Toby Alderweireld Tottenham
Dedryck Boyata Celtic Glasgow
Laurent Ciman LAFC
Christian Kabasele Watford
Vincent Kompany Manchester City
Jordan Lukaku Lazio
Thomas Meunier Paris Saint Germain
Thomas Vermalen Barcelona
Jan Vertonghen Tottenham
Midfielders
Nacer Chadli West Bromwich
Kevin de Bruyne Manchester City
Mousa Dembele Tottenham
Leander Dendoncker Anderlecht
Marouane Fellaini Manchester United
Youri Tielemans Monaco
Axel Witsel Tianjin Quanjian
Forwards
Mitchy Batshuayi Chelsea
Christian Benteke Crystal Palace
Yannick Carrasco Dalian Yifang
Eden Hazard Chelsea
Thorgan Hazard Borussia Monchengladbach
Adnan Januzaj Real Sociedad San Sebastian
Romelu Lukaku Manchester United
Dries Mertens Napoli

PANAMA

Goalkeepers Club
Jose Calderon Chorrillo
Jaime Penedo Dinamo Bucharest
Alex Rodriguez San Francisco FC
Defenders  
Azmahar Ariano Patriotas FC
Felipe Baloy CSD Municipal
Harold Cummings San Jose Earthquakes
Eric Davis Dunajska Streda
Fidel Escobar New York Red Bulls
Adolfo Machado Houston Dynamo
Michael Murillo New York Red Bulls
Luis Ovalle CD Olimpia
Francisco Palacios San Francisco FC
Richard Peralta Alianza
Roman Torres Seattle Sounders
Midfielders  
Ricardo Avila KAA Gent
Edgar Barcenas Cafetaleros de Tapachula
Ricardo Buitrago Municipal
Miguel Camargo Universidad San Martin de Porres
Adalberto Carrasquilla Tauro FC
Armando Cooper Club Universidad de Chile
Anibal Godoy San Jose Earthquakes
Gabriel Gomez Bucaramanga
Jose Gonzales Union Comercio
Cristian Martinez Columbus Crew
Valentin Pimentel Plaza Amador
Alberto Quintero Universitario de Lima
Jose Luis Rodriguez KAA Gent
Forwards  
Abdiel Arroyo LD Alajuelense
Rolando Blackburn Chorrillo
Ismael Diaz Deportivo La Coruna
Jose Fajardo CA Independiente
Roberto Nurse Mineros Zacatecas
Blas Perez Municipal
Luis Tejada Sports Boys
Gabriel Torres CD Huachipato

TUNISKO

Goalkeepers Club
Mathlouthi Aymen Al Batin
Ben Cherifia Moez ES Tunis
Ben Mustapha Farouk Al Shabab
Moez Hassen LB Chateauroux
Defenders  
Hamdi Nagguez Zamalek
Dylan Bronn Gent
Rami Bedoui ES Setif
Yohan Ben Olouane Leicester City
Siyam Ben Youssef Kasimpasa
Yessine Meriah CS Sfaxien
Bilel Mohsni Dundee United
Khalil Chammam ES Tunis
Ousssama Haddai Dijon
Ali Maaloul Al Ahly
Midfielders  
Elyess Skhiri Montpellier
Mohamed Amine Ben Amor Al Ahly
Ghaylene Chalali ES Tunis
Karim Laaribi Cesena
Ferjani Sassi Al Nassr
Ahmed Khlil Club Africain
Seifeddine Khaoui Troyes
Mohamed Wael Arbi Tours
Forwards  
Fakhreddine Ben Youssef Al Ittifaq
Anice Badri ES Tunis
Bassem Srarfi Nice
Ahmed Akichi Al Ittifaq
Wahbi Khazri Rennes
Naim Sliti Dijon
Sabeur Khlifa Club Africain

ANGLICKO

Goalkeepers Club
Jack Butland Stoke City
Jordan Pickford Everton
Nick Pope Burnley
Defenders  
John Stones Manchester City
Kyle Walker Manchester City
Harry Maguire Leicester City
Phil Jones Manchester United
Ashley Young Manchester United
Kieran Trippier Tottenham
Danny Rose Tottenham
Gary Cahill Chelsea
Trent Alexander Arnold Liverpool
Midfielders  
Jordan Henderson Liverpool
Jesse Lingard Manchester United
Raheem Sterling Manchester City
Fabian Delph Manchester City
Ruben Loftus-Cheek Chelsea
Eric Dier Tottenham
Dele Alli Tottenham
Forwards  
Harry Kane Tottenham
Jamie Vardy Leicester
Marcus Rashford Manchester United
Danny Welbeck Arsenal

SKUPINA H:

POĽSKO

Goalkeepers Club
Bartosz Bialkowski Ipswich Town
Lukasz Fabianski Swansea
Lukaz Skorupski Roma
Wojciech Szczesny Juventus
Defenders  
Jan Bednarek Southampton
Bartosz Bereszynski Sampdoria
Thiago Cionek SPAL
Kamil Cilk Monaco
Artur Jedrzejczyk Legia Warsaw
Marcin Kaminski Stuttgart
Tomasz Kedziora Dynamo Kyiv
Michal Pazdan Legia Warsaw
Lukasz Piszczek Borussia Dortmund
Midfielders  
Jakub Blaszczykowski Wolfsburg
Pawel Dawidowicz Palermo
Przemyslaw Frankowski Jagiellonia Bialystok
Jacek Goralski Ludogoretz Razgrad
Kamil Grosicki Hull City
Damian Kadzior Gornik Zabrze
Grzegorz Krychowiak West Bromwich Albion
Rafal Kurzawa Gornik Zabrze
Karol Linetty Sampdoria
Maciej Makuszewski Lech Poznan
Krzysztof Maczynski Legia Warsaw
Slawomir Peszko Lechia Gdansk
Maciej Rybus Lokomotiv Moscow
Sebastian Szymanski Legia Warsaw
Piotr Zelinski Napoli
Szymon Zurkowski Gornik Zabrze
Forwards  
Dawid Kownacki Sampdoria
Robert Lewandowski Bayern Munich
Arkadiusz Milk Napoli
Krzysztof Piatek Cracovia
Lukasz Teodorczyk Anderlecht
Kamil Wilczek Brondby

SENEGAL

Goalkeepers Club
Abdoulaye Diallo Rennes
Alfred Gomis SPAL
Khadim Ndiaye Horoya Conakry
Defenders
Lamine Gassama Alanyaspor
Saliou Ciss Valenciennes
Kalidou Koulibaly Napoli
Kara Mbodii Anderlecht
Youssouf Sabaly Bordeaux
Salif Sane Hannover
Moussa Wague Eupen
Midfielders
Idrissa Gueye Everton
Cheikhou Kouyate West Ham
Alfred Ndiaye Wolverhampton Wanderers
Badou Ndiaye Stoke City
Cheikh Ndoye Birmingham City
Ismaila Sarr Rennes
Forwards
Keita Balde Monaco
Mame Biram Diouf Stoke City
Moussa Konate Amiens
Sadio Mane Liverpool
Mbaye Niang Torino
Diafra Sakho Rennes
Moussa Sow Bursaspor

KOLUMBIA

Goalkeepers Club
David Ospina Arsenal
Camilo Vargas Deportivo Cali
Ivan Arboleda Banfield
Jose Fernando Cuadrado Once Caldas
Defenders  
Santiago Arias PSV Eindhoven
Frank Fabra Boca Juniors
Davinson Sanchez Tottenham
Cristian Zapata AC Milan
Yerry Mina Barcelona
Johan Mojica Girona
Bernardo Espinosa Girona
Farod Diaz Olimpia
Stefan Medina Monterrey
William Tesillo Leon
Oscar Murillo Pachuca
Midfielders  
Abel Aguilar Cali
Wilmar Barrios Boca Juniors
James Rodriguez Bayern Munich
Carlos Sanchez Espanyol
Jefferson Lerma Levante
Giovanni Moreno Shanghai Shenhua
Juan Fernando Quintero River Plate
Juan Guillermo Cuadrado Juventus
Gustavo Cuellar Flamengo
Sebastian Perez Boca Juniors
Mateus Uribe America
Edwin Cardona Boca Juniors
Forwards  
Radamel Falcao Monaco
Carlos Bacca Villarreal
Duvan Zapata Sampdoria
Miguel Borja Palmeiras
Jose Izquierdo Brighton
Luis Muriel Sevilla
Teofilo Gutierrez Junior
Yimmi Chara Junior

JAPONSKO

Ako si vybrať tie pravé chrániče na vaše holene – best soccer shin guards

Posted in BLOG and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.