Skoro bezriziková stávka: Parma – Neapol; Kucka alebo Lobotka

V 35. kole talianskej Serie A, v stredu 22.07 o 19:30 sa odohrá pre slovenského fanúšika zaujímavý súboj. Kuckova Parma privíta kedysi Hamšíkov, dnes Lobotkov Neapol. A Fortuna k tomuto zápasu prináša aj špeciálnu ponuku pre každého tipéra.

Ak si natipujete na víťazstvo domácich alebo hostí, tak vám Fortuna v prípade remízy vráti vklad. Maximálna výška vráteneho vkladu je 10€ a ponuka sa vzťahuje len stávky podané online. (celé podmienky tejto špeciálnej ponuky nájdete tu.)

Stačí sa teda zaregistrovať a vybrať si či vyhrá Parma (kurz: 5,60) alebo Neapol (kurz: 1,57). Remíza vám vracia vklad a máte tak sčasti bezrizikovú stávku. Ak teda veríte Neapolu alebo Parme, tak lepšiu ponuku nenájdete.

Zaregistrovať sa a podať si stávku na zápas Parma – Neapol môžete tu.

Čo by sme tipovali my?

Domácej Parme pôjde o spečatenie záchrany, keďže na zostupové priečky majú 4 kolá pred koncom náskok 11 bodov. Neapol zase bojuje o čo najlepšie umiestnenie v tabuľke. Na piaty AS Rím stráca 2 body, siedme AC Miláno má rovnaký počet bodov (pred utorňajším zápasom so Sassuolom) ako Neapol. Piaty a šiesty tím pritom majú isté miesto v Európskej Lige. Neapol ako víťaz Talianskeho pohára sa do Európskej Ligy už kvalifikoval.

Formu majú oba tímy poriadne rozdielnu.

Parma po reštarte súťaže vyhrala len jedenkrát, dvakrát remízovala a šesťkrát prehrala. Jediné víťazstvo dosiahla v Janove hneď v druhom zápase po prestávke 23.06 a ak nevyhrá ani proti Neapolu tak bude sláviť presne mesiac bez víťazstva.

Neapol zase odštartoval po prestávke v skvelej forme. Najprv si vybojoval víťazstvo v Talianskom pohári a aj v lige patrí k tým najlepším. Päť víťazstiev, dve remízy a len jedna prehra ho radí medzi tri top tímy k Atalante a AC Milán.

Formu tímov odrážajú aj aktuálne kurzy vo Fortune: 5,60 – 4,40 – 1,57.

Aj vzhľadom na aktuálnu formu tímov by sme si vybrali Neapol. Kurz 1,57 nie je príliš vysoký, ale keďže remíza znamená vrátenie vkladu, tak je dostatočný na to, aby sme to skúsili za 10€.

Náš tip (bez záruky): Neapol za 10€, kurz: 1,57 – Stavte si a využite špeciálnu ponuku tuPosted in Tipérov pomocník, Tipy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *