Tarkovičov veľký návrat či len nikdy neodišiel?

Aktualizované 10:22 (pôvodný článok bol zverejnený 9:52):

Životnosť tohto článku vypršala po 8 minútach. SFZ o 10:00 zverejnil správu, že nového trénera Calzona predstaví 2. septembra. Držíme palce a uvidíme ako sa mu bude dariť.

Postúpime na ME 2024?

  • Áno (70%, Počet Hlasov 442)
  • Nie (30%, Počet Hlasov 188)

Hlasovalo: 630

Loading ... Loading ...

Pôvodný text: Tarkovičov veľký návrat či len nikdy neodišiel?

Začiatkom leta po biedných výsledkoch našej reprezentácie v Lige Národov to vypadalo, že riešenie postu reprezentačného trénera je pre zväz prioritou. Leto však pomaly končí, ďalšie zápasy našej reprezentácie sa blížia a nový tréner nebol stále predstavený.

Najprv som sa obával, že som len niečo nezachytil. Predsa len sú dovolenky, človek nesleduje správy až tak často.

A tak som si len tak zo zvedavosti ťukol stránku futbalového zväzu a tam …

Dvakrát som si pretrel oči, ale je to tak ako to je. Informácia o tom, že Štefan Tarkovič už nie je reprezentačným trénerom sa zjavne nedostala ani do všetkých kancelárii v sídle futbalového zväzu.

A ako je to vlastne s Francesom Calzonem, mužom, ktorého menovanie na reprezentačnú lavičku som už v júli označil za geniálny ťah Jána Kováčika? Neviem, ale na stránke SSC Napoli jeho meno v realizačnom tíme už nefiguruje.

Možnosti sú len dve. Buď sa niečo zadrhlo a nový tréner nie je. Alebo už aj vedenie zväzu prestala naša reprezentácia baviť. Tak ako fanúšikov.

Najbližší zápas pritom hráme 22. septembra s Azerbajdžanom (program Ligy Národov je tu), už by hádam aj bolo načase dať niekomu právomoc spísať nomináciu.

Posted in BLOG and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *