Tipérov pomocník: Ktoré dni sa nedá tipovať

Stávkové kancelárie sa právom hrdia tým, že sa u nich dá tipovať „24/7“. „24/7“ znamená dvadsaťštyri hodín a sedem dní v týždni. Pochopiteľne vzťahuje sa to na tipovanie cez internet (stránka či aplikácia). Kamenné pobočky bývajú otvorené v časoch ako štandardné obchodné prevádzky, prípadne kopírujú otváracie hodiny obchodných centier kde sú umiestnené.

Nepretržitá prevádzka je nespochybniteľnou výhodou stávkoviek a tipujúci tak nie sú obmedzení časom či miestom, kde môžu stávkovať. Pochopiteľne každá stávková kancelária má z času na čas technickú odstávku slúžiacu na aktualizáciu systémov. Okrem týchto technických odstávok je ešte pár dní v roku keď si na Slovensku legálne nenatipujete, nevyberiete výhru ani nenadotujete svoj hráčsky účet.

Ktoré dni sa nedá tipovať

Zákon o hazardných hrách (30/2019 Z.z.) špecifikuje tri konkrétne dni a jednu udalosť počas ktorých je hazard vrátane tipovania úplne zakázaný.

Ide o:

Veľký piatok
24. decembra (Štedrý deň)
25. decembra (prvý sviatok vianočný)
dni, respektíve hodiny počas ktorých je oficiálne vyhlásený štátny smútok

Veľký piatok, ako súčasť veľkonočných sviatkov pripadá v každom roku na iný dátum. V roku 2020 to bude 10. apríla, v roku 2021 to bude 2. apríla. A vždy pôjde o piatok :)

Dni, respektíve čas vyhlásenia štátneho smútku závisí od rozhodnutia Vlády Slovenskej republiky. Ide väčšinou o reakciu na aktuálne udalosti, či už tragédiu veľkého rozsahu alebo úmrtie významnej osobnosti. K dnešnému dňu bol štátny smútok vyhlásený desaťkrát, naposledy v piatok 15.11.2019 ako uctenie si pamiatky tragicky zosnulých pri havárii autobusu pri Nitre.

V tieto dni tak tipovať nemôžete, ale myslíme, že s tým nikto nemôže mať problém. Každopádne 24. a 25. decembra sa veľa športových udalostí aj tak nedeje (z významnejších súťaží sa hrá KHL a NBA). Tipujúci má možnosť natipovať si vopred a sviatky venovať rodine, sláveniu prípadne ničnerobeniu. Vyčistenie mysle môže v tipovaní len a len pomôcť.

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu):

Posted in BLOG, Tipérov pomocník and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.