Tipérov pomocník: Ktoré dni sa nedá tipovať

Stávkové kancelárie sa právom hrdia tým, že sa u nich dá tipovať „24/7“. „24/7“ znamená dvadsaťštyri hodín a sedem dní v týždni. Pochopiteľne vzťahuje sa to na tipovanie cez internet (stránka či aplikácia). Kamenné pobočky bývajú otvorené v časoch ako štandardné obchodné prevádzky, prípadne kopírujú otváracie hodiny obchodných centier kde sú umiestnené.

Nepretržitá prevádzka je nespochybniteľnou výhodou stávkoviek a tipujúci tak nie sú obmedzení časom či miestom, kde môžu stávkovať. Pochopiteľne každá stávková kancelária má z času na čas technickú odstávku slúžiacu na aktualizáciu systémov. Okrem týchto technických odstávok je ešte pár dní v roku keď si na Slovensku legálne nenatipujete, nevyberiete výhru ani nenadotujete svoj hráčsky účet vo fyzickej prevádzek

Kedy sa nedá tipovať

Zákon o hazardných hrách (30/2019 Z.z.) v paragrafe 14, odsek 10 špecifikuje tri konkrétne dni a jednu udalosť počas ktorých je hazard vrátane tipovania úplne zakázaný avšak okrem internetových hier.

Okrem internetových hier znamená, že online si dokážete podať aj v dňoch, ktoré sú v zákone uvedené. Vďaka tomu si aj počas Veľkého piatku, Štedrého dňa aj prvého sviatka vianočného online cez internet podať môžete.

Naše aktuálne tipy nájdete tu.

Kedy sa nedá tipovať na pobočkách?

Ide o tieto dni:

Veľký piatok (najbližší bude 7.4.2023)
24. decembra (Štedrý deň)
25. decembra (prvý sviatok vianočný)
dni, respektíve hodiny počas ktorých je oficiálne vyhlásený štátny smútok

Veľký piatok, ako súčasť veľkonočných sviatkov pripadá v každom roku na iný dátum. V roku 2020 to bolo 10. apríla, v roku 2021 to bolo 2. apríla a v roku 2022 až 15.apríla , a v roku 2023 to bolo 7.apríla, v roku 2024 zase 29. marca. A vždy pôjde o piatok :)

Dni, respektíve čas vyhlásenia štátneho smútku závisí od rozhodnutia Vlády Slovenskej republiky. Ide väčšinou o reakciu na aktuálne udalosti, či už tragédiu veľkého rozsahu alebo úmrtie významnej osobnosti. K dnešnému dňu bol štátny smútok vyhlásený desaťkrát, naposledy v piatok 15.11.2019 ako uctenie si pamiatky tragicky zosnulých pri havárii autobusu pri Nitre.

V tieto dni tak tipovať na pobočkách nemôžete, ale myslíme, že s tým nikto nemôže mať problém. Každopádne 24. a 25. decembra sa veľa športových udalostí aj tak nedeje (z významnejších súťaží sa hrá NBA). Tipujúci má možnosť natipovať si vopred, prípadne si podať cez internet a sviatky venovať rodine, sláveniu prípadne ničnerobeniu. Vyčistenie mysle môže v tipovaní len a len pomôcť.

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu):

Posted in BLOG, Rady, Tipérov pomocník and tagged , .

2 Comments

  1. pýtal som sa, kde sa dá momentálne teraz v tejto korona situácii podať tiket a pod., nie čo ponúkate v iných obmedzeniach, ktoré sú už každému známe

    • Nevieme síce koho ste sa pýtali, ale my odpovedáme.

      Aktuálne platí Zákaz vychádzania a návšteva stávkovej kancelárie vo výnimkach nie je. Takže jedine cez internet (web, či mobil).

      Veľa šťastia v tipovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *