Tipérov pomocník: Superkurz 3,00 na postup našich

Dnešný zápas zápasov (20.45 na Jednotke) pritiahne k televízorom tisíce fanúšikov po celom Slovensku. Naše šance nie sú malé, čo sme rozobrali tu, ale stávkové kancelárie a aj tipéri favorizujú Severných Írov.

Napokon hlasovanie našich čitateľov dáva tiež väčšiu šancu domácim.

Postúpime na ME?

View Results

Loading ... Loading ...

Napriek všetkému, ak veríte, že máme šancu na postup, tak Fortuna vypísala superkurzy na dnešný zápas. Kurzy sú dostupné v ponuke Superkurz pre všetkých zaregistrovaných tipérov a obmedzené maximálnou výškou vkladu 30€.

Kurz na výhru Slovenska v riadnom hracom čase je 5,00. Kurz na postup našich je 3,00.

A podľa mňa je to naozaj skvelá ponuka. Osobne by som zvážil najmä prvú možnosť, že postúpime na EURO za kurz 3,00. Naše šance totiž vidím 50 na 50, takže kurz 3,00 je ako z ríše snov. Iste je v tom aj kúsok fanúšikovstva, ale za kurz 3,00 sa to určite oplatí.

Využiť niektorý zo superkurzov Fortuny môžete tu.

Prečo si to môže Fortuna dovoliť?

Pre tých čo rozmýšľajú ako si môže stávková kancelária ponúknuť také vysoké kurzy ponúkame moje vysvetlenie.

Náklady na túto akciu sú obmedzené maximálnym vkladom jedného tipéra vo výške 30€. Dajú sa teda spočítať maximálne možné náklady ak by naši vyhrali v základnom hracom čase či postúpili. Časť vyplatených výher by išla na vrub marketingového rozpočtu Fortuny. Ďalšou nezanedbateľnou motiváciou môže byť aj skutočnosť, že dosiaľ ľudia viac tipujú na víťazstvo či postup domácich.

Pozrite si napríklad tieto dáta z Tipsportu (a predpokladajme, že vo všetkých stávkovkách je situácia podobná).

Zvýhodnenie kurzu na Slovensku tak zároveň prispieva k vyrovnaniu „stávkovej“ knihy. Pre Fortunu teda nastáva win-win situácia. Skvelý marketing za primeranú cenu.

Využiť niektorý zo superkurzov Fortuny môžete tu.

Posted in BLOG, Bonusy, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *