Tipérov pomocník: Tipy na futbal zadarmo

Každý stávkár hľadá inšpiráciu. Ten začínajúci chce vedieť, ktorej lige sa venovať, aký konkrétny zápas a tip si vybrať. Skúsený tipér zase chce vedieť a vidieť aká je medzi ostatnými tipérmi nálada a čo je momentálne v trende. Ideálne je pritom nájsť zdroj, kde sú tipy na futbal zadarmo, alebo na iný šport. Napokon asi vám bude jedno či vyhráte tipom na futbalový alebo hokejový Slovan. Poďme sa teda pozrieť či je to vôbec možné a kde hľadám inšpiráciu a tipy ja.

Stávkové kancelárie

Každá zo slovenských stávkových kancelárií ponúka dve možnosti. Jednou sú analýzy písané či už samotnými bookmakermi alebo spolupracovníkmi. Nevýhodou zväčša býva, že nikde nenájdete historickú „výkonnosť“ jednotlivých prispievateľov. Môžete si pochopiteľne jednotlivé tipy, tipérov a ich úspešnosť evidovať sám, ale je to dosť pracné a po čase sa vám to jednoducho nebude chcieť. Viac a viac sa budete spoliehať na svoju pamäť a tá býva občas zradná.

Druhou možnosťou sú diskusné fóra na stránkach jednotlivých stávkových kancelárii. Napríklad tu alebo tu. Tipov aj názorov tam nájdete neúrekom. Nevýhodou je opäť neexistencia nezávislej verifikácie zverejnených tipov a vyhodnocovanie úspešnosti. A aj začiatočník vie, že tipovanie nie je behom na krátku trať. Jedna výhra leto nerobí a dôležité je byť ziskový dlhodobo.

Naša trojkombinácia s kurzom 64 opäť víťazná. Vyhraj aj ty, už dnes.

Sociálne siete sú plné reklám s lákavými obrázkami plnými sto euroviek a vetami ako vidíte v podnadpise. No môžete skúsiť ale neradil by som. Zaplatíte vopred a budete dúfať, že nejaké tipy budú vôbec chodiť. A ak aj budú chodiť tak treba dúfať aby boli aj víťazné. Opäť chýba akákoľvek nezávislá verifikácia a celé je to viac než divné.

Tipy na futbal zadarmo po registrácii + nezávislá verifikácia

Ak neveríte svojim schopnostiam a potrebujete nájsť dôveryhodného dodávateľa tipov s nezávislým hodnotením musíte do zahraničia. Miesto kde je k dispozícii niekoľko sto tipérov, ich úspešnosť je vyhodnocovaná treťou stranou, ktorá zároveň zabezpečuje aby tipy boli pridávané pred samotným podujatím. Navyše by tá tretia strana nemala byť nijako spojená ani odmeňovaná samotnými stávkovými kanceláriami. Ak k tomu nájdete aj nezávisle hodnotenie samotnej tretej strany dajme tomu na trustpilote, tak máte spolovice vyhrané.

Ja odporúčam Tipstrr. Nájdete tam jednak tipy zdarma od uživateľov a zároveň aj platenú sekciu. Na trhu je táto stránka už niekoľko rokov a jej recenzie sú pozitívne. Možno jedinou nevýhodou sa môže javiť angličtina, ale myslím že pre stávkara nie je žiaden problém sa na stránke zorientovať aj keď po anglicky nevie. Registrácia je úplne jednoduchá, stačí vám mailová adresa, nezadávate žiadne číslo karty, účtu ani nepotrebujete iné doklady. (zaregistrovať sa dá tu)

U všetkých užívateľov (tých čo pridávajú tipy zadarmo aj tých platených) sú štatistiky ich výkonnosti za celú dobu ich participácie v systéme. Vidíte ich minulé aj aktuálne tipy, pričom tie minulé sú aj s vyhodnotením. Okrem toho tam vidíte do detailu akú majú úspešnosť pri rôznych výškach vkladu, pri rôznych športoch, súťažiach a dokonca aj to s akým predstihom samotné tipy pridávajú.

Okrem toho si môžete vyhľadávať jednotlivé zápasy a sledovať aké tipy jednotliví tipéri pridávajú. Opäť dokážete ľahko vyselektovať tých tipérov, ktorí boli v minulosti ziskový.

Samotná sekcia zadarmo vám tak dáva solídnu pridanú hodnotu ak si potrebujete skonfrontovať svoj názor na jednotlivé zápasy, či hľadáte čo by ste dnes podali.

Jednou z výhod registrácie je aj občasné pridelenie kreditu od spoločnosti Tipstrr. Zväčša pár dní pred štartom veľkej športovej udalosti (napríklad Majstrovstvami Európy vo futbale alebo štartom dostihovej sezóny) pridelí firma všetkym zaregistrovaným používateľom zopár Euro vo forme voľného kreditu. Je pritom jedno či ste predtým za tipy platili alebo nie, jedinou podmienkou je byť zaregistrovaný (t.j. poskytnúť firme svoj email). Následne je len na vás ako kredit použijete. Môžete si vybrať akéhokoľvek tipéra, ktorého chcete sledovať a zaplatiť si na nejaké obdobie jeho služby. Po minutí kreditu nemáte povinnosť si predplácať jeho služby ďalej.

Manažujte si svoje portfólio tipérov

V platenej sekcii (platí sa cez paypal) zase máte nepreberné množstvo tipérov, ziskových aj menej ziskových. Dokážete si vyfiltrovať tých ktorým sa darí posledné dni, alebo sú ziskoví v posledných troch či dvanástich mesiacoch. Zároveň si môžete vyhľadať tipérov špecializujúcich sa na konkrétne športy, napríklad futbal, dostihy (čo vám na Slovensku bude nanič) alebo tenis. Je to len na vás. V podstate sa s pomocou Tipstrra dokážete zmeniť na portfólio manažéra tipérov. Zaplatíte si tých najlepších a len čakáte na notifikácie o pridaných tipoch. Tie vám okrem zobrazenia na samotnej stránke môžu chodiť aj mailom či vo forme push-notifikácii do mobilu.

Možností kde nájsť inšpiráciu na tipovanie je teda nepreberne veľa. Je len na vás, ktorú cestu si vyberiete. Nezabudnite však, že byť úspešný tipér je dlhodobý projekt a vyžaduje aj istú dávku šťastia. Tak teda veľa šťastia.

Zaregistrovať do Tipstrra zadarmo sa dá tu.

Posted in BLOG, Rady, RECENZIE, Tipérov pomocník and tagged , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.