Tipérov pomocník: Tipy na futbal zadarmo

Každý stávkár hľadá inšpiráciu. Ten začínajúci chce vedieť, ktorej lige sa venovať, aký konkrétny zápas a tip si vybrať. Skúsený tipér zase chce vedieť a vidieť aká je medzi ostatnými tipérmi nálada a čo je momentálne v trende. Ideálne je pritom nájsť zdroj, kde sú tipy na futbal zadarmo, alebo na iný šport. Napokon asi vám bude jedno či vyhráte tipom na futbalový alebo hokejový Slovan. Poďme sa teda pozrieť či je to vôbec možné a kde hľadám inšpiráciu a tipy ja.

Stávkové kancelárie

Každá zo slovenských stávkových kancelárií ponúka dve možnosti. Jednou sú analýzy písané či už samotnými bookmakermi alebo spolupracovníkmi. Nevýhodou zväčša býva, že nikde nenájdete historickú „výkonnosť“ jednotlivých prispievateľov. Môžete si pochopiteľne jednotlivé tipy, tipérov a ich úspešnosť evidovať sám, ale je to dosť pracné a po čase sa vám to jednoducho nebude chcieť. Viac a viac sa budete spoliehať na svoju pamäť a tá býva občas zradná.

Druhou možnosťou sú diskusné fóra na stránkach jednotlivých stávkových kancelárii. Napríklad tu. Tipov aj názorov tam nájdete neúrekom. Nevýhodou je opäť neexistencia nezávislej verifikácie zverejnených tipov a vyhodnocovanie úspešnosti. A aj začiatočník vie, že tipovanie nie je behom na krátku trať. Jedna výhra leto nerobí a dôležité je byť ziskový dlhodobo.

Naša trojkombinácia s kurzom 64 opäť víťazná. Vyhraj aj ty, už dnes.

Sociálne siete sú plné reklám s lákavými obrázkami plnými sto euroviek a vetami ako vidíte v podnadpise. No môžete skúsiť ale neradil by som. Zaplatíte vopred a budete dúfať, že nejaké tipy budú vôbec chodiť. A ak aj budú chodiť tak treba dúfať aby boli aj víťazné. Opäť chýba akákoľvek nezávislá verifikácia a celé je to viac než divné.

Tipy na futbal zadarmo po registrácii + nezávislá verifikácia

Posledná možnosť je chodiť na pravidelne na našu stránku kde každý deň zverejňujeme jeden tip. Tipy sú transparentne vyhodnocované a vy si môžete presne pozrieť ako sa nám darilo včera, pred rokom či pred piatimi. A zatiaľ sme celkovo v pluse, takže sa to platí.

Jeden tip denne od nás nájdete tu.

A ak sa vám nechce každý deň chodiť na web, tak vám môžeme každý deň poslať čo tipujeme priamo do mailu. Stačí sa prihlásiť nižšie do našej služby Jeden tip denne.

Posted in BLOG, Rady, RECENZIE, Tipérov pomocník and tagged , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *