Tipy na MS v Hokeji 2024 (+program a tabuľky skupín)

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sa odohrajú od 10. do 26. mája 2024 vo Českej republike, v mestách Praha a Ostrava. [Program majstrovstiev s presnými časmi zápasov nájdete nižšie].

Program MS v hokeji 2024

Nováčikmi na majstrovstvách budú Poľsko a Veľká Británia, ktoré si vybojovali postup z B-skupiny MS. Nahradia tak zostupujúcich Maďarsko a Slovinsko.

Skupina A [Praha]: Kanada, Fínsko, Švajčiarsko, Česko, Dánsko, Nórsko, Rakúsko, Veľká Británia
Skupina B [Ostrava]: USA, Švédsko, Nemecko, Slovensko, Lotyšsko, Francúzsko, Kazachstan, Poľsko

Vstupenky sa začnú predávať 10. októbra 2023 o 10:00. Na zápasy v Ostrave cez Ticketportál, na zápasy v Prahe cez Ticketmaster.

Kto bude vysielať MS v hokeji 2024

Práva na Majstrovstvá sveta v hokeji od sezóny 2024 vlastní JOJ Group, ktorá bude zápasy vysielať na svojich programoch JOJ Šport a JOJ.

Dlhodobé tipy na MS v hokeji 2024

Tu budeme zverejňovať naše tipy na celkové umiestnenie na MS 2024.

Prvé kurzy na víťaza MS 2024 sú už vypísané. Keďže organizátori preložili Kanadu do pražskej skupiny v očakávanej účasti silného výberu tak aj stávkovky výrazne favorizujú práve tento zámorský tím. Mne sa však viac páči kurz na USA, Švajčiarov aj Čechov. A verím aj tomu, že naši prejdú do štvrťfinále.

Mimochodom pravdepodobnosť, že naší celé MS vyhrajú je okolo 4%.

Kto vyhrá MS v hokeji 2024?

View Results

Loading ... Loading ...

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Aktuálne tipy na MS v hokeji 2024

Tu budeme zverejnovať tipy na zápasy Majstrovstiev sveta 2024 v priebehu šampionátu.

Bonusy stávkových kancelárii k MS v hokeji 2024

Keďže MS v hokeji sú jedným z nasledovanejších podujatí v našej republike, stávkové kancelárie zvyknú získavať nových aj motivovať existujúcich klientov pomocou špeciálnych bonusov a akcií. Tu ich postupne budeme v priebehu apríla a mája 2024 zverejňovať.Hry k MS v hokeji 2024

Okrem tipovania stávkové kancelárie aj iné spoločnosti umožňujú fanúšikom zahrať si rôzne hry s motívom hokejových majstrovstiev. Na tomto priestore vám ich predstavíme.

Posted in BLOG, Hokejový zápisník, Tipérov pomocník, Tipy and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *