Tipy na MS v Hokeji 2024 (+program a tabuľky skupín)

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sa odohrajú od 10. do 26. mája 2024 vo Českej republike, v mestách Praha a Ostrava. [Program majstrovstiev s presnými časmi zápasov nájdete nižšie].

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Aktuálne tipy na MS v hokeji 2024

Celková bilancia +2,29
[denné tipy +1,59; dlhodobé tipy +0,70]

Tipy na MS v hokeji 2025 aj program majstrovstiev nájdete tu

komentár 26.5. 

A je tu záverečný deň Majstrovstiev sveta. Včera sme v semifinále videli perfektný hokej a dnes neočakávam nič iné.

O 3. miesto 15:20 Švédsko – Kanada

Pri zápasoch o tretie miesto ide hlavne o to, kto sa lepšie vyrovná so sklamaním predchádzajúeho dňa. Výhodou Švédov je, že na to mali o päť hodín viac času, navyše o ich prehre nebolo od druhej tretiny pochýb. To Kanaďania dokázali vyrovnať na 2-2, zahodiť niekoľko šancí a prehrať na nájazdy. To je krutý spôsob prehry, navyše hovorí sa, že pre Kanadu nič iné ako zlato neexistuje.

Kanada navyše hrala neskôr a dala si aj predĺženie, takže únava môže byť tiež faktor. Aj preto by som tipoval víťazstvo Švédov a k tomu aj vyšší počet gólov v zápase. V zápasoch o tretie miesto sa moc nebráni (naznačujú to aj historické skúsenosti).

Finále 20:20 Švajčiarsko – Česko

Domáci Češi sú v neuveriteľnom „laufe“. Poraziť Švédov 7-3 keď dvakrát prehrávate (0-1 aj 1-2) s úsmevom na tvári je proste pohoda. Na českom tíme vidno ako si to užíva a po takom víťazstve nebudú ani unavení.

Švajčiari hrali neskôr a o desať minút dlhší zápas a od druhej tretiny vyslovene ťahali nohy. Neverím, že zajtra budú mať síl nazvyš.

Oba tímy sa už stretli v skupine a bol to úplne vyrovnaný zápas, ktorý Švajčiari vyhrali na nájazdy. Myslím si, že pre Čechov to bude extra motivácia a napriek tomu, že posledné roky sa im so Švajčiarmi na šampionáte nedarí, tak tentokrát uspejú. Predsa len majú výhodu dlhšieho oddychu a k tomu štyri formácie, ktoré sú schopné skórovať. To Švajčiari sa príliš spoliehajú na hviezdne trio Fiala – Hirscher – Josi.

Synot Tip: 50€ sólo stávka bez rizika – Zaregistrujte sa tu

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Kurzy na všetky zápasy MS v hokeji 2024 nájdete tu.

Veľa štastia. Bez záruky.

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Synot Tip: 50€ sólo stávka bez rizika – Zaregistrujte sa tu

Dlhodobé tipy na MS v hokeji 2024

Kurzy na víťaza MS 2024 aj skupín sú už vypísané. Keďže organizátori preložili Kanadu do pražskej skupiny v očakávanej účasti silného výberu tak aj stávkovky výrazne favorizujú práve tento zámorský tím. Ja však tentokrát očakávam, že ich rivali zo zámoria ich prekonajú a vo finále sa stretnú so Švédmi. Tí majú extra motiváciu po katastrofálnom výsledku na poslednom šampionáte.

A už v skupine budú mať Kanadania problém dostať sa pred Fínsko.

Domáci Češi sa pretrápia skupinou ale napokon budú sláviť medialu. Predpokladám, že bronz, ale pri tipovaní budem radšej počítať aj s možnosťou, že prejdú cez semifinále.

V našej skupine B sú dvaja favoriti: USA a Švédsko. A potom trojica Slovensko, Nemecko, Lotyšsko, ktorá si to rozdá o zvyšné dve miestenky do štvrťfinále.  Kurzy sú však nastavené tak, že si tam netrúfam dať na tiket nič z toho.

Mimochodom pravdepodobnosť, že naší celé MS vyhrajú je okolo 4%.

Kto vyhrá MS v hokeji 2024?

View Results

Loading ... Loading ...

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Program MS v hokeji 2024

Program zápasov vyraďovacej časti MS v hokeji 2024

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Kto vyhrá MS v hokeji 2024?

View Results

Loading ... Loading ...

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Synot Tip: 50€ sólo stávka bez rizika – Zaregistrujte sa tu

Program zápasov skupinách MS v hokeji 2024

Získaj 30€ na tipovanie len za registráciu! TU!

Synot Tip: 50€ sólo stávka bez rizika – Zaregistrujte sa tu

Kto bude vysielať MS v hokeji 2024

Práva na Majstrovstvá sveta v hokeji od sezóny 2024 vlastní JOJ Group, ktorá bude zápasy vysielať na svojich programoch JOJ Šport a JOJ Plus a JOJ.

Zápasy Slovenska pôjdu na TV JOJ, súbežne hrajúci zápas druhej skupiny zase na JOJ Šport.

Všetky ostatné zápasy našej skupiny pôjdu na JOJ Šport a zápasy pražskej skupiny na JOJ Plus.

Bonusy stávkových kancelárii k MS v hokeji 2024

Keďže MS v hokeji sú jedným z nasledovanejších podujatí v našej republike, stávkové kancelárie zvyknú získavať nových aj motivovať existujúcich klientov pomocou špeciálnych bonusov a akcií. Tu ich postupne budeme v priebehu apríla a mája 2024 zverejňovať.

Tipsport pri príležitosti MS v hokeji 2024 navýšil od 19.4. svoj bonus za registráciu na 30€. Stačí sa vám len zaregistrovať a dostanete 30€ na tipovanie! A to sa oplatí.
Získať 30€ na tipovanie môžete tu.

SynotTip od 10. mája navýšil výšku sólo stávky bez rizika až na 50€! Ak túto ponuku chcete využiť tak sa zaregistrujte tu.

Fortuna od 9. mája ponúka novozaregistrovaným hráčom stávku bez rizika až 70€ (na tikety s minimálnym kurzom aspoň 2,00). Ak túto ponuku chcete využiť tak sa zaregistrujte tu.Hry k MS v hokeji 2024

Okrem tipovania stávkové kancelárie aj iné spoločnosti umožňujú fanúšikom zahrať si rôzne hry s motívom hokejových majstrovstiev.

Tipsport už pravidelne pripravuje pre svojich zaregistrovaných hráčov tipovačku. V tej tipujete výsledky a na víťaza čakajú vysoké peňažné odmeny. Hrať sa pritom dá úplne zadarmo. Zahrať si ju môžete tu.

Posted in BLOG, Hokejový zápisník, Tipérov pomocník, Tipy and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *