Tipy na MS v Hokeji 2024 (+program a tabuľky skupín)

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sa odohrajú od 10. do 26. mája 2024 vo Českej republike, v mestách Praha a Ostrava. [Program majstrovstiev s presnými časmi zápasov nájdete nižšie hneď po jeho zverejnení].

Program MS v hokeji 2024

Rozdelenie do skupín je predbežné a úpravy v ňom ešte môže vykonať aj organizátor. Nováčikmi na majstrovstvách budú Poľsko a Veľká Británia, ktoré si vybojovali postup z B-skupiny MS. Nahradia tak zostupujúcich Maďarsko a Slovinsko.

Skupina A [Ostrava]: USA, Švédsko, Nemecko, Slovensko, Lotyšsko, Francúzsko, Kazachstan, Poľsko
Skupina B [Praha]:
Kanada, Fínsko, Švajčiarsko, Česko, Dánsko, Nórsko, Rakúsko, Veľká Británia

Program celých majstrovstiev zverejníme hneď ako bude odsúhlasený organizátorom a medzinárodnou hokejovou federáciou.

Kto bude vysielať MS v hokeji 2024

Práva na Majstrovstvá sveta v hokeji od sezóny 2024 vlastní JOJ Group, ktorá bude zápasy vysielať na svojich programoch JOJ Šport a JOJ.

Dlhodobé tipy na MS v hokeji 2024

Tu budeme zverejňovať naše tipy na celkové umiestnenie na MS 2024.

Prvé kurzy na víťaza MS 2024 sú už vypísané. Keďže organizátori preložili Kanadu do pražskej skupiny v očakávanej účasti silného výberu tak aj stávkovky výrazne favorizujú práve tento zámorský tím. Mne sa však viac páči kurz na USA, Švajčiarov aj Čechov.

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Aktuálne tipy na MS v hokeji 2024

Tu budeme zverejnovať tipy na zápasy Majstrovstiev sveta 2024 v priebehu šampionátu.

Bonusy stávkových kancelárii k MS v hokeji 2024

Keďže MS v hokeji sú jedným z nasledovanejších podujatí v našej republike, stávkové kancelárie zvyknú získavať nových aj motivovať existujúcich klientov pomocou špeciálnych bonusov a akcií. Tu ich postupne budeme v priebehu apríla a mája 2024 zverejňovať.

Hry k MS v hokeji 2024

Okrem tipovania stávkové kancelárie aj iné spoločnosti umožňujú fanúšikom zahrať si rôzne hry s motívom hokejových majstrovstiev. Na tomto priestore vám ich predstavíme.

Posted in BLOG, Hokejový zápisník, Tipérov pomocník, Tipy and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.