Tri predpovede k zápasu Slovensko – Lichtenštajnsko

Dnes nás čaká zápas s Lichtenštajnskom. Na prvý pohľad povinné víťazstvo, ale pri našej reprezentácii jeden nikto naisto nevie. Napriek tomu si dnes skúsim zaprognózovať. Prečítajte si moje tri krátke predpovede k dnešnému zápasu.

#1 Vyhráme aspoň o dva góly

Na jednej strane nechcem po piatku prepadnúť bezbréhemu optimizmu, ale na druhej strane v našej hre je vidno niečo nové. Calzona priniesol aktívnu hru smerom dopredu a defenzívu, ktorá začína pri súperovej šestnástke.

S takýmto prístupom to dnes musí vyjsť. A nebojím sa povedať, že to dnes zvládneme vo veľkom štýle a vyhráme výraznejšie ako sme zvyknutí. O dva alebo možno aj o tri góly.

Kurz na naše víťazstvo o dva aj tri góly aj s bonusom 20€ nájdete tu.

#2 Boženík aj Bénes nastúpia v základnej zostave

Dnes nám tréner naplánuje určite ofenzívnejšiu taktiku ako v piatok proti Portugalsku. Ako inak ju zabezpečiť ako hráčmi, ktorí majú formu a strieľajú góly. Obaja sa na pár minút predstavili aj v piatok a dnes dostanú šancu od začiatku.

Kurzy na strelcov gólov sú tu.

#3 Na štadióne bude viac ako 4 000 divákov ale menej ako 6 000 divákov

Proti Portugalsku to bolo hlavne o eufórii z Ronalda, ktorá sa však postupom času premenila na nadšenie z výkonu našich. Dnes na štadión však prídu hlavne fanúšikovia slovenskej reprezentácie a tí, ktorí si vstupenku kúpili v balíku s tou na Ronalda a je im ju ľúto nevyužiť. Štadión teda určite nebude prázdny a optimista vo mne verí, že príde okolo 5000 divákov. O mnoho viac ich však nebude, keďže najmä tí čo musia cestovať z väčšej diaľky tu cestu dnes nedajú.

Kto vysiela dnešný zápas našej reprezentácie proti Lichtenštajnsku?

Program slovenskej reprezentácie v roku 2023Tabuľka našej kvalifikačnej skupiny na EURO 2024

Posted in BLOG and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *