Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 4.2. – 5.2.2023

Prvý februárový víkend bude tentokrát len s trochou lyžovania (mužský slalom vo Flachau 4.2.) keďže od pondelka 6.2. začínajú Majstrovstvá sveta vo francúzskom Courcheveli a Meribeli.

Víkendový futbal

V anglickej Premier League stoja za pozornosť zápasy Everton – Arsenal (sobota 13:30), keďže domáci vymenili trénera a hostia bojujú o titul, a Tottenham – Manchester City (nedeľa 17:30).

Pohárovým stretnutím Banská Bystrica – Slovan v sobotu o 13:00 odštartuje aj jarná časť v slovenskom futbale (Fortuna Liga začne o týždeň neskôr).

V Holandsku sa v nedeľu o 14:30 stretnú dvaja ašpiranti na titul Feyenoord s PSV.

A víkend zakončia dva zaujímavé zápasy v Taliansku a Španielsku. 20:45 sa v milánskom derby stretne Inter s AC Milán (uvidíme či s našim Milanom Škriniarom alebo nie – Top futbalové prestupy) a o 21:00 bude hrať Barcelona so Sevillou.

Víkendový hokej

NHL bude mať cez víkend prestávku kvôli All Star Game, ktorý sa bude hrať v noci zo soboty na nedeľu. Ale v českej extralige sa bude hrať šláger Sparta – Pardubice (nedeľa 14:45).

Čo si na tipovanie vyberieme tento týždeň? Dozviete sa v našich denných tipoch. Všetky zápasy si môžete tipnúť tu aj s bonusom 20€.

Posted in BLOG, Rady and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.