Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 25.9. – 26.9.2021

Tento víkend sa najväčší favoriti predstavia už v sobotu keďže nasledujúci týždeň bude opäť patriť Lige Majstrov aj Európskej lige a Európskej konferenčnej lige. Okrem futbalu v piatok odštartuje aj slovenská hokejová extraliga a vzhľadom na kádre a ambície klubov by to mohol byť skvelý ročník. Nech sa páči náš program na nasledujúci víkend.

Sobota 25.9.

13:30 Chelsea – Manchester City
18:30 Monchengladbach – Dortmund
21:00 Real Madrid – Villareal

Tri zápasy z troch najlepších líg v Európe nás čakajú v sobotu. Najmä na ten prvý z Anglicka sa veľmi tešíme keďže domáci hrajú ako z futbalovej učebnice. Manchester City zase potrebuje napraviť zlý dojem z posledného zápasu proti Southamptonu.

V Nemecku čakáme tradičné ofenzívnu smršť, keďže Dortmund strieľa ako na strelnici a domáci dokázali zobrať body aj Bayernu Mníchov. Na záver prepeneme do Španielska na Real Madrid, na ten sa pozerá veľmi dobre, keďže tréner Ancelotti preferuje ofenzívnu hru.

Kde sa dajú pozerať jednotlivé zápasy? Náš prehľad televízných staníc a líg nájdete tu.

Nedeľa 26.9.

16:00 Košice – Slovan (hokej)
17:00 Dunajská Streda – Trnava
17:30 Arsenal – Tottenham
18:00 Lazio – AS Rím

Nedeľu odštartujeme hokejovo. V druhom kole extraligy sa stretnú Košice so Slovanom a to je proste klasika, ktorú si nemôžeme nechať ujsť.

Futbalu bude dominovať súboj DAC s Trnavou. Domáci po nákupoch v závere prestupového obdobia vyzerajú veľmi k svetu, hostia sú druhí v tabuľke a tiež hrajú napriemerne. Divácka kulisa bude tiež vynikajúca, takže tento zápas bude stáť určite zato.

Následne odporúčame aj klasické londýnske derby, aj keď uznávame, že stretnutie siedmeho s trinástym v tabuľke nie je veľké lákadlo. Nuž, ale tradícia je tradícia. A na záver odporúčame derby z Ríma, a keďže v Serii A je to hlavne o góloch, tak by to mohlo byť naozaj zábavné popoludnie aj podvečer.

Tipuj zápasy Fortuna Ligy zadarmo a vyhraj 33 000€.

Tipnite si či sa objaví niektorý z vyššie uvedených zápasov aj v našich tipoch. Všetky zápasy si môžete tipnúť tu aj s bonusom 20€.

Posted in BLOG, Rady, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.