Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 24.09. – 25.09.2022

 

Tento víkend bude iný keďže futbalové ligové súťaže majú reprezentačnú prestávku. Našťastie nám zostáva hokej a futbalová Liga Národov.

Sobota 24.09.

V divízii A Ligy Národov sa budú hrať zápasy českej skupiny a to je pre českého diváka vždy zážitok. Tentokrát sa im príde ukázať Ronaldo.

20:45 Česko – Portugalsko
20:45 Španielsko – Švajčiarsko

V divízii B ma zaujali tieto dva zápasy. Derby Škótska s Írskom bude mať náboj tak ako vždy, a Srbsko proti Švédsku môže byť celkom pekný futbal.

20:45 Škótsko – Írsko
20:45 Srbsko – Švédsko

To kde si môžete pozrieť Premier League, Bundesligu aj ostatné súťaže zistíte tu.

Nedeľa 25.09.

18:00 Slovensko – Bielorusko

V nedeľu ukončíme svoje putovanie Ligou Národov zápasom s Bieloruskom o 18:00 (vo štvrtok hráme s Azerbajdžanom). Toto bude druhý zápas pod vedením Calzoneho, tak som zvedavý či už bude vidno nejaké zmeny.

Postúpime pod vedením Calzoneho na ME 2024?

View Results

Loading ... Loading ...

Okrem našeho zápasu sa hrajú aj duely v atraktívnejších divíziach.

20:45 Dánsko – Francúzsko
20:45 Holandsko – Belgicko

V hokejovej extralige sa bude o 16:00 hrať derby o krála východu, ak to Košice nejako vymyslia s účtami za elektrinu v Steel Arene. Okrem toho o 17:00 privíta Poprad – Zvolen.

Získaj 20€ na tipovanie len za registráciu tu.

Čo si na tipovanie vyberieme tento týždeň? Dozviete sa v našich denných tipoch. Všetky zápasy si môžete tipnúť tu aj s bonusom 20€.

Posted in BLOG, Rady and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.