Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 02.12. – 03.12.2023

Víkendový futbal

Tento futbalový víkend bude mať jeden z vrcholov v teple kongresovej sály. V sobotu 2.12. o 18:00 sa v Hamburgu začne losovanie skupín Majstrovstiev Európy 2024. A toto losovanie sa bude týkať aj našej reprezentácie, ktorá bude vyžrebovaná z tretieho koša.

To ako sú tímy rozdelené do košov a koho nám môžu vylosovať nájdete tu. Všetko o ME 2024 zase tu.

A ak by ste si chceli natipovať našich súperov v skupine, tak to môžete zase tu.

Okrem losovania nás však čaká aj niekoľko zaujímavých zápasov. Tu je náš výber.

Sobota 15:30 Bayern Mníchov – Union Berlín

Koľko gólov nastrieľa Kane trápiacemu sa Unionu?

Sobota 18:30 Real Madrid – Granada

Real Madrid s Bellinghamom si nesmiete nechať ujsť nikdy bez ohľadu na súpera.

Nedeľa 12:15 Feyenoord – PSV

Ani nestihnete dojesť obed a v Rotterdame sa bude hrať jeden z najdôležitejších súbojov o titul v Eredivisie.

Nedeľa 17:30 Manchester City – Tottenham

Tottenham má za sebou tri prehry a na City to na obrat nevyzerá.

Nedeľa 17:30 Leverkusen – Dortmund

Leverkusen ide za titulom, dokáže ho zastaviť premiant minulých ročníkov z Dortmundu?

Nedeľa 20:45 Neapol – Inter

Neapol musí zabrať ak to myslí s obhajobou vážne, ale Inter po remíze s Juventusom chce brať tri body.

Nedeľa 21:00 Barcelona – Atletico Madrid

Toto bude duel ako víno, Griezmann bude mať motivácie dostatok a Barcelona určite nie je neporaziteľná.

Víkendový hokej

Tradičné víkendové zápasy v dobrom čase tentokrát ukážu Dallas a Tampu v sobotu o 20:00, Winnipeg s Chicagom o 21:00 a Nashville proti NY Rangers o 22:30. V nedeľu si zase môžete o 20:00 pozrieť zápas Minnesoty s Chicagom.

Všetky zápasy NHL môžete sledovať tu.

V našej extralige sa v nedeľu môžete tešiť na zápas Bystrice s Košicami či Trenčínu s Popradom.

Víkendové lyžovanie

Svetový pohár pokračuje aj tento víkend v Severnej Amerike. Kým muži si zajazdia zjazd a super G v Beaver Creeku, ženy čakajú dva obrovské slalomy v sobotu aj v nedeľu v kanadskom Tremblante. Štarty závodov aj s našou Petrou Vlhovou sú naplánované na 17:00 (1. kolo) a 20:15 (2. kolo)

Celý program Svetového pohára nájdete tu.

Na úspechy Petry Vlhovej v prvom závode aj v celom Svetovom pohári si môžete natipovať tu (a získať bonus 20€ za registráciu).

Čo si na tipovanie vyberieme tento týždeň? Dozviete sa v našich denných tipoch.

20€ zadarmo na tipovanie: Zaregistrujte sa tuViac detailov tu

Posted in BLOG, Rady and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *