Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 27.11. – 28.11.2021

Stred týždňa patril európskym futbalovým pohárom, ale víkend bude opäť tradične ligový. Ešte pred futbalom vás však musíme upozorniť na pokračovanie skvelého seriálu v alpskom lyžovaní. Petra Vlhová aj Mikaela Shiffrin sa presenú do Ameriky (Killington) aby si zmerali sily na tamojších svahoch. V sobotu je na programe obrovský slalom a v nedeľu slalom. O tom, že budeme držať palce nie je pochýb, a aby ste to nezmeškali ani vy, tak si poznačte tieto časy:

Sobota 16:00 (1. kolo) a 19:00 (2. kolo) – obrovský slalom
Nedeľa 15:45 (1. kolo) a 18:45 (2. kolo) – slalom

Čo myslíte, zdolá Petra Mikaelu aj v Amerike? Kurzy sú lákavé. Pozrite si ich tu.

Okrem lyžovania sa od štvrtka a aj cez víkend bude hrať tenisový Davis Cup. A priaznivci hokeja si v piatok určite vychutnajú šesť zápasov NHL so štartom od 19:00 do 23:00. Tomu sa vraví vďakyvzdanie ako sa patrí. Všetky zápasy NHL si môžete pozrieť naživo a zadarmo tu.

Z víkendového futbalového programu si vyberiem nasledovné zápasy.

Sobota 27.11

15:30 Wolfsburg – Dortmund

Zápasy Dortmundu sú vždy radosť pozerať. Tentokrát zavíta Borussia do Wolfsburgu, ktorý sa drží na šiestom mieste v tabuľke a mieri vyššie. O góly nemala byť núdza.

18:00 Juventus – Atalanta

Domáci Juventus sa konečne dal dokopy po odchode Ronalda a začal hrať tak ako sa na tento klub patrí. V sobotu privítajú hráčov Atalanty, ktorí hrajú jeden z najkrajších a najofenzívnejších futbalov v krajine. Padne viac ako 2,5 góla, že?

21:00 Villarreal – Barcelona

V Španielsku góly moc nepadajú a aj Barcelona s Villarrealom nehrajú príliš dobre. Ja však dám opäť šancu Xavimu na lavičke. Jednoducho chcem vidieť či sa mu bude dariť meniť hru aj výkony svojho klubu.

Natipuj si výsledky Fortuna Ligy tu a hraj zadarmo o 25 000€.

Nedeľa 28.11

15:00 Manchester City – West Ham
17:30 Chelsea – Manchester United

Dvojzápas Premier League bude stáť v nedeľu za to. Najprv sa stretne druhý so štvrtým a napriek tomu, že City je obrovským favoritom West Ham nikdy nepredá kožu lacno. V druhom zápase sa stretne zatiaľ suverénny líder tabuľky s klubom, ktorý vrší jedno sklamanie za druhým. Avšak v nedeľu už pod taktovkou nového trénera skúsi získať fanúšikov na svoju stranu.

21:00 Real Madrid – Sevilla

Real vedie tabuľku La Ligy a zdá sa, že je to ten starý Real, ktorý som mal tak rád. Na záver víkendu privíta Sevillu, ktorá je tretia a už to samé je prísľubom zaujímavého zápasu.

Tipnite si či sa objaví niektorý z vyššie uvedených zápasov aj v našich tipoch. Všetky zápasy si môžete tipnúť tu aj s bonusom 50€.

 

Posted in BLOG, Rady and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.