Najočakávanejšie zápasy víkendu

Každý správny fanúšik si pred víkendom robí plán. Plán zápasov, ktoré chce a musí vidieť, aby sa mu víkend počítal. Pre tých čo majú málo času si dovolíme pripraviť menší prehľad tých najočakávanejších a najzaujímavejších zápasov nadchádzajúceho víkendu. Výber je to subjektívny, ale zároveň aj kvalitný. Všetko to budú zápasy, ktoré si nenecháme ujsť ani my.

Najočakávanejšie zápasy víkendu 21.05. – 22.05.2022

Napriek tomu, že futbalové ligy tento víkend končia, športové dianie pokračuje. Majstrovstvá sveta v hokeji majú v sobotu aj nedeľu na programe boje v skupinách. V sobotu o 19:20 svoj zápas odohrajú aj naši s Kazachstanom.

Celý program MS v hokeji 2022 nájdete tu.

Okrem toho v nedeľu začína druhý grand slam sezóny v Paríži, a kým v ženskom singli je favoritkou Iga Swiatek, v tom mužskom je to o zamotanejšie. Nadal je stále favoritom, ale podceňovať neradno ani Alcaraza s Djokovicom.

Tipnite si víťaza Roland Garros tu.

Sobota 21.05.

20:00 Freiburg – RB Lipsko

Nemeckú klubovú sezónu už tradične zakončí boj o nemecký pohár v Berlíne. Tentokrát sa stretne Freiburg, ktorému miestenka v Lige Majstrov ušla len tesne a RB Lipsko, ktorý to štvrté miesto v lige uchmatol. Dôjde v sobotu k revanšu?

17:00 Posledné kolo Fortuna Liga

Aj naša liga dospela ku koncu. A v poslednom kole pôjde už len o tri body, keďže o všetkých dôležitých pozíciach v tabuľke je už rozhodnuté.

Aj v poslednom kole Fortuna Ligy môžeš vyhrať 25 000€. A to všetko zadarmo, stačí len uhádnuť výsledky zápasov tu.

21:00 Posledné kolo Ligue 1

Vo Francúzsku poznáme majstra aj zostupujúcich, ale stále neviem kto bude hrať budúci rok v Lige Majstrov a ostatných pohároch. Asi najviac to ovplyvní zápas Marseille – Štrasburg.

Nedeľa 22.05.

15:00 Posledné kolo Serie A

To, že majstrovskýý pohár zostane v Miláne vieme už dlhšie, ale až v nedeľu sa dozvieme či ho získa AC, alebo Inter.

AC Milán zavíta do Sassuola, Inter zase doma privíta Sampdoriu?

Tipnite si kto získa titul tu.

17:00 Posledné kolo Premier League

Stále nepoznáme majstra, ani všetky mená do Ligy Majstrov a chýba nám aj posledný zostupujúci.

Celý program zápasov nájdete tu.

18:30 Posledné kolo La Ligy

Posledný zostupujúci a jedno miesto v Lige Majstrov je stále v hre v Španielsku. Pozrite sa kto s kým si zahrá v poslednom kole tu.

Tipnite si či sa objaví niektorý z vyššie uvedených zápasov aj v našich tipoch. Všetky zápasy si môžete tipnúť tu aj s bonusom 50€.

Posted in BLOG, Rady and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.