Prvá online poker herňa na Slovensku

Ak ste fanúšikom pokru a chceli by ste si ho zahrať legálne online, tak konečte môžete. SYNOTtip ako prvý získal licenciu od Úradu pre reguláciu hazardných hier a ponúka poker online na svojej špecializovanej stránke.

Ako si zahrať poker online?

Stačí sa zaregistrovať na tejto stránke, nabiť si účet a môžete hrať.

Okrem toho na hranie môžes použiť aj nazbierané benefit body z kurzového stávkovánia.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

SYNOTtip ponúka Texas Hold’em poker v dvoch formátoch.

Cash Game Texas Hold’em poker

Cash game je pre tých, ktorí si len chcú zahrať v momente keď majú čas. Prihlásiš sa na stránku, vyberieš si stôl a hráš za reálne peniaze (ktoré más vložené na svojom účte v SYNOTtipe). Keď ta to prestane baviť tak jednoducho odídeš aj s výhrou (alebo bez nej). Hráš pritom rovnako ako v herni proti reálnym súperom.

Texas Hold’em poker turnaje

Do turnajov sa hráč musí zaregistrovať, kúpiť si za stanovenú sumu (1€, 2€, 4€, 6€, 8€) žetóny a v čase štartu byť prítomný a hrať.

Jednotlivé turnaje sa potom líšia podľa toho či si počas hry môžete dokupovať ďalšie žetóny (Rebuy alebo Freezeout), prípadne či má presne stanovený čas zahájenia alebo začína v momente keď je stôl plne obsadený (Sit&Go).

Takisto SYNOTtip vypisuje aj Garantované turnaje (GTD), v ktorých sa vopred určená výhra vypláca víťazovi aj v prípade, že sa turnaja nezúčastní dostatočný počet hráčov.

Ako získať bonus na hranie pokeru?

Ak sa zaregistruješ na tejto stránke, tak automaticky môžeš získať bonus do výšky 100% prvého vkladu, maximálne 600€. Vklad musí byť zrealizovaný do desať dní od registrácie. Bonus sa vypláca v piatich splátkach podľa toho koľko si zaplatil herni na poplatkoch (rake), ktoré si účtuje (zvyčajne do 10% z každého buy-inu). Nárok na výplatu bonusu máte deväťdesiat dní od prvého vkladu.

Kto hrá rad poker a nechce sa mu presúvať do herne, má odteraz legálnu herňu aj v svojom mobile či na počítači. Stačí sa zaregistrovať tu.

Veľa šťastia.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Posted in BLOG, Bonusy, Tipérov pomocník and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *