Takto sme si to predstavovali

Presne takto si to asi všetci fanúšikovia našej reprezentácie a aj hráči či realizačný tím predstavovali. Žiadna dráma, po desiatich minútach to bolo vybavené. Kiežby sa to odteraz stalo pravidlom pri všetkých zápasoch kde sme favoritmi.

11.9.2023, Bratislava
Slovensko – Lichtenštajnsko 3:0
Góly: 1. Hancko 1:0, 3. Duda 2:0, 6. Mak 3:0

K dnešnému zápasu ťažko niečo napísať.

Všetko proste vyšlo ako malo. O súperovi z úcty k jeho nasadeniu písať nič nebudeme. A k našim vlastne tiež nič. To, že tempo v druhom polčase upadlo je logické a netreba to zbytočne riešiť.

Dôležité je, že máme tri body a v rovnakom čase hrajúce Luxembursko zase prehralo v Portugalsko. V tabuľke máme tri body náskok a môžeme sa tešiť na októbrové duely.

Najprv hráme v Portugalsku kde môžeme len získať a potom pocestujeme do Luxemburska a to už bude zápas jesene, roka, kvalifikácie. Ak tam uspejeme môžeme si hľadať ubytovanie v Nemecku na jún 2024.

Nezávidím úplne televíznym staniciam deliacim si práva na naše kvalifikačné zápasy. Vybrať si jeden z dvoch októbrových duelov nebolo ľahké. Zápas v Portugalsku prinesie Ronalda, zápas v Luxembursku bude zase oveľa dôležitejším.

Výhoda nás fanúšikov je, že si môžeme pozrieť oba, stačí prepnúť. Ak však chcete vedieť ako si stanice zápasy podelili tak to nájdete tu.

A po septembrových zápasoch sa na zápasy našej reprezentácie začínam celkom tešiť.

Už aby to tu bolo.

Plán zápasov našej reprezentácieProgram a tabuľka našej kvalifikačnej skupiny

A na záver si ešte musíme vyhodnotiť naše tri predzápasové predpovede.

#1 Vyhráme aspoň o dva góly – splnené na 100% v extrémne rýchlom čase.

#2 Boženík aj Bénes nastúpia v základnej zostave – trafené úplne presne, Calzona sa zmien v zostave nezľakol. Trocha mi nevyšla viera, že aspoň jeden z nich dá gól, ale to sa dá prežiť.

#3 Na štadióne bude viac ako 4 000 divákov ale menej ako 6 000 divákov – tu som bol zbytočným pesimistom, predaj vstupeniek v balíku a zlepšené výkony aj výsledky našej reprezentácie nakoniec pritiahli na štadión 13 679 divákov. A to je super návšteva. Zmýlil som, ale vždy lepšie sa zmýliť v tejto predpovedi ako v tej prvej – výsledkovej.

Postúpime na ME 2024?

  • Áno (70%, Počet Hlasov 442)
  • Nie (30%, Počet Hlasov 188)

Hlasovalo: 630

Loading ... Loading ...

Veríš, že postúpime? Tak získaj bonus 20€ a tipni si TU

Posted in BLOG and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *