Tipérov pomocník: Tipy a Bonusy na Olympijské Hry v Tokiu

To najhorúcejšie leto prinesie fanúšikom športu tú najlepšiu možnú akciu. Letné olympijske hry sa začnú v piatok 23.7.2021 v Tokiu. Hry budú trvať do nedele 8.8.2021. Z pohľadu tipovania nepatria olympijské hry k tým najpopulárnejším. Určite zaostávajú nielen za Majstrovstvami sveta v hokeji a Majstrovstvami sveta vo futbale, ale aj bežným futbalovým víkendom. Napriek tomu však aj olympijské hry môžu byť zaujímavou udalosťou v živote tipéra. Stávkové spoločnosti iste pripravia pár marketingových akcií a bonusov pre nových aj existujúcich hráčov a bolo by hriechom ich nevyužiť. Na tejto stránke nájdete prehľad tých najzaujímavejších bonusov k olympijským hrám 2021 aj s popisom ich výhod a obmedzení. Zároveň tu budeme zverejňovať tipy na to ako využiť aj menej atraktívne športy (tie, ktoré sledujete len raz za štyri roky) na zlepšenie vašej tipérskej ziskovosti.

Prenosy z olympijských hier môžete sledovať na EUROSPORTE, RTVS alebo ČT Sport.

Tipy na OH 2021

Tipsport aj Fortuna  už zverejnili kurzy na väčšinu kolektívnych hier či dokonca počet medailí, ktoré získajú Slovensko a Česko. Na všetky kurzy sa môžeš pozrieť tu.

Aktuálne tipy na OH

Denné tipy na OH

komentár 2.8.

V pondelok budem veriť švédskym futbalistkám. Ako jediné na postup zo štvrťfinále nepotrebovali predĺženie a ja verím, že rovnako ho nebudú potrebovať ani v semifinále.

Okrem futbalu po prvýkrát za menší vklad skúsim natipovať aj hádzanu. Maďarské reprezentantky musia vyhrať ak chcú mať šancu postúpiť do štvrťfínále (ale ani výhra im nič negarantuje). Ich súperky zo Švédska zatiaľ trikrát vyhrali a raz remizovali a majú postup istý. Predpokladám, že práve nutnosť výhry pre Maďarky určila aj kurzy v stávkových kanceláriach a Švédky v nich vychádzajú ako outsiderky. A to je šanca, ktorú musím skúsiť, aj keď len za naozaj maličký vklad.

komentár 3.8.

Utorok bude futbalovo-basketbalový. Vo futbale sa bude hrať už semifinále a ja budem veriť svojmu predolympijskému tipu na Španielov. Aj keď ich japonskí súperi hrajú veľmi dobre tak si myslím, že Španieli si postup nenechajú ujsť. Pre istotu však dávam prednosť tipu na postup, keďže víťazstvo v základnom hracom čase ponúka skvelý kurz cez 2,00, ale všetci dobre vieme ako Španieli milujú predĺženia.

V basketbale opäť skúsim držať líniu. Tak ako sme tento turnaj otvárali tipom na nevýhru Američanov, tak v tom budem aj pokračovať. Španieli sú dostatočne silný súper aby favoritov potrápili. A kurz cez 5,00 na dvojtip jednoducho musím využiť aspoň za malý vklad.

Okrem toho sa mi pozdávajú aj Slovinci s Francúzmi, ale ani dvojkombinácia mi nedá kurz, ktorý by za to stál.

Tipy, ktorým veríme nájdete v tabuľke nižšie. Vsadiť si na ne môžete tu.

Tipnúť na olympiádu si môžete tu.

Ak však hľadáte inšpiráciu aj inde ako na olympijských hrách skúste naše aktuálne tipy.

Dlhodobé stávky na OH

Mne sa najviac pozdáva tip na to, že získame maximálne 1 medailu s kurzom 3,21. Kurz bol v tejto výške predtým ako Sagan ohlásil, že do Tokya nepocestuje.

Z jednotlivých športov sa mi vo futbale páči tip na Španielov, ktorí prichádzajú s kvalitným kádrom sčasti zoceleným Majstrovstvami Európy. A kurz na nich je 3,10. V basketbale by som možno skúsil tip, že Američania nevyhrajú. Iste, sú veľkými favoritmi, ale výsledky ich prípravných zápasov sú zatiaľ neuspokojivé.

aktualizácia 29.7.

Pred vyraďovacími bojmi v ženskom futbalovom turnaji zostávajú kurzovými favoritkami Američanky. Mne sa však viac pozdávali futbalistky zo Švédska a kurzu 5,00 je ťažko odolať.

aktualizácia 30.7.

Tak prvá dlhodobá stávka je za nami a neuspel som. Ale príliš smutný nie som, keďže to znamená, že z olympiády privezieme viac medailí ako som si myslel.

Tipnúť na olympiádu si môžete tu.

Aktuálne bonusy k OH 2021

Prehľad bonusov stávkových kancelárii viažucich sa priamo k letným olympijským hrám:

Doxxbet – počas trvania olympijských hier od 23.7. do 8.8. máte možnosť každý deň získať voľnú stávku vo výške 5€ (platnú 14 dní, na jej uplatnenie musí mať tiket aspoň 5 udalostí a kurz 5). Na jej získanie Vám stačí pretipovať (a nevyhrať) 10€ denne (minimálne 5 udalostí a minimálny kurz 5) – Olympiádu v Tokiu s bonusom od Doxxbetu si môžete vychnutnať tu.

Tipsport – získaj bonus 20€ zadarmo len za registráciu tu.

Fortuna – pre registrovaných hráčov tiež ponúka možnosť zahrať si maratón o 30 000€. Stačí si počas 15 dní počas olympiády podať tikety aspoň za 7€ s kurzom najmenej 2,00. Okrem toho ponúka Fortuna aj voľnú stávku vo výške 20€, ktorú môžete získať tu.

Synot Tip – pre registrovaných hráčov pripravil „olympijský maratón“, keď každý kto vydrží počas trvania olympiády dať aspoň jeden tiket za 5€ denne (s kurzom aspoň 2,1) dostane podiel zo sumy 15 000€. Zaregistruj sa a hraj maratón tu.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.