Tipérov pomocník: Tipy a Bonusy na OH 2020

Aktualizácia 30.03.2020: Nový termín Olympijských Hier 2020 bolo stanovený na 23.7.2021 až 8.8.2021. Tak hádam to vyjde.

Aktualizácia 24.03.2020: Olympijské Hry 2020 boli rozhodnutím Medzinárodného Olympijského Výboru presunuté na rok 2021. Uskutočniť by sa nemali neskôr ako počas leta 2021, usporiadateľom zostáva Tokyo.

To najhorúcejšie leto prinesie fanúšikom športu tú najlepšiu možnú akciu. Letné olympijske hry 2020 sa začnú v piatok 24.7.2020 v Tokiu. Hry budú trvať do nedele 9.8.2020. Z pohľadu tipovania nepatria olympijské hry k tým najpopulárnejším. Určite zaostávajú nielen za Majstrovstvami sveta v hokeji a Majstrovstvami Európy vo futbale, ale aj bežným futbalovým víkendom. Napriek tomu však aj olympijské hry môžu byť zaujímavou udalosťou v živote tipéra. Stávkové spoločnosti iste pripravia pár marketingových akcií a bonusov pre nových aj existujúcich hráčov a bolo by hriechom ich nevyužiť. Na tejto stránke nájdete prehľad tých najzaujímavejších bonusov k olympijským hrám 2020 aj s popisom ich výhod a obmedzení. Zároveň tu budeme zverejňovať tipy na to ako využiť aj menej atraktívne športy (tie, ktoré sledujete len raz za štyri roky) na zlepšenie vašej tipérskej ziskovosti.

Aktuálne bonusy k OH 2020

Bonusy stávkových kancelárii viažuce sa priamo k letným olympijským hrám očakávame najskôr v polovici júla.

Ak však uvažujete o otvorení stávkového účtu teraz, tak vám odporúčame pozrieť sem:
Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Bonusy na kurzové stávky:

Tipy na OH 2020

Tu budeme zverejňovať tipy na súťaže z programu olympijských hier, ktoré by stáli za pozornosť z tipérskeho hľadiska.

Ak však hľadáte inšpiráciu hneď skúste naše aktuálne tipy, prípadne skúste hľadať inšpiráciu u stoviek tipérov, ktorý ponúkajú svoje tipy zadarmo tu.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.