Tipy na ME vo futbale 2024

Majstrovstvá Európy vo futbale sa budú hrať v Nemecku od 14. júna do 14. júla 2024. Nižšie nájdete naše tipy na Majstrovstvá Európy 2024.

Choď priamo na:
Denné zápasové tipy na ME 2024
Tipy na umiestnenie na ME 2024
Bonusy stávkových kancelárii k ME 2024

Celý program aj tabuľky skupín ME 2024 nájdete tu.

Natipuj si na EURO  2024 a získaj bonus 30€ len za registráciu tu.

Aktuálne zápasové tipy na ME 2024

Tu budeme pridávať krátke tipovacie komentáre a tipy zápasom, ktoré  sa v ten deň budú hrať. (Dlhodobé) Tipy na celkové umiestnenie nájdete nižšie.

Finále

Nedeľa 21:00 Španielsko – Anglicko

Šampionát sa po mesiaci končí a čaká nás už len posledný zápas. Finále obstarajú Španieli s Angličanmi a kým pri Španieloch je to vzhľadom na ich výkony a hru očakávané vyústenie ich pôsobenia, tak v prípade Angličanov je to prekvapujúce. Až na prvý polčas s Holandskom nehrali dobre, ale vyhrávali. A tak sú vo finále tiež.

Osobne od finále očakávam trocha horší futbal od Španielov ako doteraz. Predsa len Yamal aj Williams sú príliš mladí na to, aby to s nimi aspoň trocha nezamávalo. To Angličania pred troma rokmi doma vo Wembley neuspeli vo finále ME keď prehrali na penalty s Talianmi a tentokrát sa budú citiť ešte sebavedomejší ako vtedy. Ich spôsobo postupovania totiž nadovšetko ukazuje mentálnu silu ich tímu.

Pri tipovaní finálového zápasu mám luxus toho, že viem, že môj tipovací špeciál k ME skončí v pluse. Na stávkach na celkové umiestnenie som v pluse +3,35 a aktuálne denné tipy sú momentálne +6,32. Hrám teda iba o to v akom veľkom celkovom pluse budem. A to mi umožňuje tipovať nielen rozumom ale trocha aj srdcom.

Víťazstvo jednoznačne prajem Španielom, ale rovnako tak aj rozum hovorí, že s ich hrou by mohli Angličanov poraziť. Navyše si myslím, že Angličania sa skôr vrátia k svojej hre zo základnej skupiny a nezopakujú to čo ukázali proti Holandsku v prvom polčase.

Môj tip je teda víťazstvo Španielov v základnom hracom čase, ale ak vám stačí kurz na celkové víťazstvo, tak kľudne do toho choďte. A ak by som chcel riskovať, tak si stavím, že zápas skončí 1:0.

Kurzy na všetky možnosti nájdete tu.

Natipuj si na EURO  2024 a získaj bonus 30€ len za registráciu tu.

Streda 21:00 Holandsko – Anglicko

Pri tomto zápase mám najväčší problém s tým, že sa nechcem nechať ovplyvniť tým ako sa mi nepáči anglická hra aj vystupovanie. Podľa mňa nehrajú dobre a divadlo, ktoré robia najmä pri penaltách mi vyslovene vadí.

Avšak musím uznať, že vedia zapnúť keď ide do tuhého a aj proti naším aj proti Švajčiarom dokázali vyrovnať nepriaznivý stav. Majú proste potrebnú dávku šťastia a hlavne dostatočne veľa sebavedomia.

Holandsko zase predvádza útočný futbal, na ktorý sa dobre pozerá a podľa mňa nie sú úplne bez šance. V mojich očiach sú dokonca favoritom a aj kurz na nich sa mi páči.  Asi napokon zariskujem, že tentokrát to Angličania do predĺženia nedotiahnu a vypadnú.

A ak sa Vám nechce riskovať vlastne peniaze tak využite stávku bez rizika (vo výške až 50€ môžete získať tu). Ako stávka bez rizika funguje sa dozviete tu.

Ak hľadáte inšpiráciu na tipovanie aj mimo EURO, tak si pozrite naše denné tipy tu.

Tipy na víťaza ME 2024 a celkové umiestnenie

Moje tipy na umiestnenie (písané po konci skupinovej fázy)

Po skončení skupinovej fázy pridávam aj krátku aktualizáciu tipov na umiestnenie.

Doteraz mi vyšli tipy na poradie v skupine C aj predpoklad, že Rakušania budú hrať dobre, aj keď že budú hrať až tak dobre som netipoval.

Nevyšiel mi tip na Ukrajinu, ktorá sa so štyrmi bodmi lúči so šampionátom. Škoda zbabraného prvého zápasu s Rumunmi. A takisto ma sklamali Francúzi. Tým, že svoju skupinu nevyhrali tak so Španielmi si určite nezahrajú finále. V optimálnom scenári sa totiž stretnú v semifinále.

Ak pozerám na pavúk play-off, tak ta vrchná časť je nabitá a nebude ľahké prebojovať sa do finále. Najviac verím Španielom, ale na nich mám tip už spred šampionátu a nemá zmysel tú stávku navyšovať (navyše aktuálny kurz na to, že si zahrajú finále je nižši ako bol pred šampionátom).

Z vrchnej časti možno stojí za riziko len kurz 5,30 na to, že Belgičania prejdu do semifinále. Ale predpokladám, že výhodnejšie bude aj tak tipovať ich zápas po zápase. Najprv postup cez Francúzsko za kurz cca 2,70 a potom opäť na ich postup cez Portugalcov očakávam tiež kurz cca 2,00.

Dolná časť pavúka vyzerá o dosť jednoduchšie, ale že to spsôobí, že kurz na celkové víťazstvo Angličanov pôjde pod päť a budú tak najväčšími kurzovými favoritmi som teda nečakal. A určite by som si na to nevsadil.

To viac sa mi pozdáva vyskúšať tip na Holandsko, že potom čo prejde cez Rumunsko, si v štvrťfinále poradí s Rakúskom alebo Tureckom. Rakúsko síce môže byť ťažký súper, ale hádam s ním neprehrajú dvakrát na jednom šampionáte.

Pre veľkých optimistov je tu zase kurz 200 na to, že vyhráme celé EURO, prípadne 20, že sa dostane do semifinále.

Ja však pridávam medzi tipy len ten na Holanďanov.

Kurzy na všetky možnosti nájdete tu.
To čo by som si podal nájdete v tabuľke nižšie.

Celý program ME 2024 je tu.

Kto vyhrá ME 2024?

View Results

Loading ... Loading ...

Moje Dlhodobé tipy na ME 2024 (písané pred začiatkom šampionátu)

Kurzy na víťaza celých ME aj víťazov skupín sú už stanovené. Pri tipovaní dlhodobých stávok na umiestnenie zvyknem fungovať dvojkolovo. Prvé tipy zvážim pred štartom ME a potom po zápasoch v skupinách, keď je známy pavúk vyraďovacej časti tak zvažujem ďalšie tipy.

Poďme rovno na moje predšampionátové tipy. Minimálne širšie nominácie sú už známe a tak s vedomím, že niekto určite prekvapí skúsim odhadnúť ako by to mohlo celé dopadnúť.

Tip na celkového víťaza EURO 2024

Pre mňa prekvapivo je najväčším kurzovým favoritom Anglicko. Ja osobne síce uznávam kvalitu ich tímu hlavne v ofenzíve, ale obrana mi nepríde príliš kvalitná. Najmä v porovnaní s Francúzskom, na ktoré je vyšší kurz.

Na celkové víťazstvo by som tentokrát tipol skôr na Francúzsko, ktoré podľa mňa má najlepší káder. Podceniť sa nedá ani Španielsko, ale v priamom súboji s Francúzskom by som to skôr videl na triumf hráčov z krajiny galského kohúta. Ak nájdete kurz aspoň 5,00 tak to určite vyskúšajte.

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Tip na finálovú dvojicu EURO 2024

Inak kurz na to, že finálová dvojica bude práve Francúzsko – Španielsko je nádherných 11.

Ideálne so stávkou bez rizika, ale aj bez nej to má podľa mňa zmysel.

Prípadne sa oplatí tipovať aj na to, že aspoň jeden z dvojice Francúzsko, Španielsko sa dostane do finále.

Stávku bez rizika vo výške až 50€ môžete získať tu

Tipy na výsledky skupín EURO 2024

Nie v každej skupine vidím príležitosť na tipovanie, niekedy proste kurzy nie sú dosť dobré.

V skupine C očakávam, že Angličania a Dáni budú mať navrch nad Slovincami a Srbmi. Tipnúť si, že oba tímy skončia na prvých dvoch miestach však nedáva až tak zaujímavý kurz a na to, že poradie bude 1. Anglicko, 2. Dánsko treba väčšiu odvahu.

V D skupine očakávam, že Rakúsko prekvapí a bude ašpirovať na druhé miesto v skupine.

V našej skupine E zase predpokladám, že Ukrajina a Belgicko si podelia postupové miesta. Na našich zostane 3. miesto v skupine a nádej, že aj tak postúpime do osemfinále.

Inak čo sa týka našich reprezentantov, tak kurz na našich je primeraný naším šanciam.

Ako dopadne naša reprezentácia?

Ako píšem vyššie tak očakávam, že nad naše sily bude v skupine Belgicko aj Ukrajina. Možno s jedným z nich uhráme remízu, ale viac ako bod z týchto dvoch zápasov neočakávam. O našom postupe či nepostupe sa tak rozhodne v súboji s Rumunskom. A tam verím, že by sme to mohli zvládnuť.

Očakávam teda, že skončíme na 3. mieste v skupine a o tom či postúpime do osemfinále rozhodne ako veľa bodov nazbierame v porovnaní s ostatnými tretími miestami. A to je na tipovanie úplna lotéria.

Každopádne ak aj postúpime tak v osemfinále to bude pre nás konečná. Tipovať si to však asi úplne netrúfnem.

Inak kurz na našich je primeraný naším šanciam.

Ako dopadne Slovensko na ME 2024?

  • Vypadne v skupine (33%, Počet Hlasov 108)
  • Vypadne v osemfinále (25%, Počet Hlasov 81)
  • Vypadne v štvrťfinále (16%, Počet Hlasov 53)
  • Vyhrá celé ME (15%, Počet Hlasov 50)
  • Vypadne v semifinále (6%, Počet Hlasov 19)
  • Prehrá vo finále (4%, Počet Hlasov 14)

Hlasovalo: 325

Loading ... Loading ...

Kurzy na všetky možnosti nájdete tu.

Ak chceš využiť bonus na stávkovanie a tipovať zadarmo alebo bez rizika tak choď nižšie na prehľad všetkých bonusov k ME 2024.

Tipni si kto vyhrá celé ME? Kurz na našich je obrovský.

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii k ME 2024


Posted in Tipérov pomocník, Tipy and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *