Stávka bez rizika 50€

Táto ponuka platila len do 5.1.2024!

Aktuálne bonusy jednotlivých stávkových kancelárií nájdete tu.

Fortuna prináša novým klientom možnosť získať stávku bez rizika vo výške 50€, stačí si natipovať na MS do 20 rokov v hokeji alebo iný hokejový zápas.


Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

MS v hokeji sa hrajú od 26.12.2023 do 05.01.2024 a od dnes až do 5. januára 2024 máte možnosť získať stávku bez rizika až 50€. Ponuka sa vzťahuje len na novo-zaregistrovaných hráčov.

Podmienky sú jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na stránke Fortuny a uzavrieť do siedmich dní stávku s kurzom aspoň 2,00, ktorá bude obsahovať aspoň jednu príležitosť zo sekcie „Hokej“.

Ak vám tento tiket nevyjde tak Vám Fortuna vráti vklad zo stávky na váš hráčsky účet do maximálnej výšky 50 euro (vzťahuje sa na prvú stávku po aktivovaní bonusu).

Využite túto skvelú príležitosť do 5. januára 2024 a natipujte si na akýkoľvek hokejový zápas TU.Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Aktuálne ponúkané bonusy stávkových kancelárií nájdete tu

Posted in Bonusy, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *