Tipy na MS vo futbale 2022

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 sa budú hrať v Katare od 21. novembra 2022. Víťaza MS spoznáme v nedeľu 18. decembra 2022 po ukončení finálového zápasu.

Aktuálne ešte nepoznáme ani zoznam účastníkov majstrovstiev sveta a tak tip na celkového víťaza aj aktuálne tipy budeme pridávať až oveľa neskôr. Zatiaľ si však môžete pozrieť všetky známe informácie o programe a dejisku MS tu.

Kto postúpi na MS 2022?

Z tridsiatich dvoch účastníkov MS je známy zatiaľ len jeden. Katar ako hostiteľská krajina má účasť istú. O zvyšných 31 miest sa pobijú v kvalifikačných bojoch mužstvá z celého sveta.

Nás najviac zaujíma európska kvalifikácia a naša skupina H.

Kurzy na víťaza skupiny H:
Chorvátsko 1,75
Rusko 3,14
Slovensko 7,00
Slovinsko 30,00
Cyprus 150,00
Malta 300,00
Tipnite si tu

Postúpime na MS 2022 v Katare?

View Results

Loading ... Loading ...

Prečo si myslím, že na MS naša reprezentácia nepostúpi?

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii k MS 2022

Stávkové kancelárie budú od druhej polovice novembra 2022 ponúkať veľa možností ako sa dostať k bonusu. Futbalové šampionáty sú totiž jedným z najsledovanejších podujatí celosvetovo a pútajú pozornosť nielen fanúšikov ale aj tipérov.

Sem budeme pridávať ponuky stávkových kancelárii k MS 2022, kým sa však k nim dostaneme pozrite si aktuálnu ponuku bonusov jednotlivých stávkoviek aj s našim hodnotením tu.

Tipy na víťaza MS 2022

Bude doplnené hneď ako budú známi účastníci majstrovstiev sveta.

Aktuálne tipy na MS 2022

Sem budeme pridávať aktuálne tipy na každý hrací deň majstrovstiev sveta. Kým začnú pozrite si naše aktuálne denné tipy tu.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.