Tipy na MS vo futbale 2022

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 sa budú hrať v Katare od 20. novembra 2022. Víťaza MS spoznáme v nedeľu 18. decembra 2022 po ukončení finálového zápasu. Nižšie nájdete naše tipy na Majstrovstvá sveta 2022.

 

Program aj tabuľky skupín MS 2022 nájdete tu.

Celková bilanica Tipov na MS vo futbale 2022: +11,64 [6,82 denné tipy + 4,82 dlhodobé tipy]

Pozor! Už len do nedele máš možnosť získať 50€ na tipovanie zadarmo (len za registráciu) TU.

Aktuálne tipy na MS 2022

Sem budeme pridávať aktuálne tipy na každý hrací deň majstrovstiev sveta. Tipy na celkové umiestnenie nájdete nižšie.

FINÁLE 

Pozor! Už len dnes máš možnosť získať 50€ na tipovanie zadarmo (len za registráciu) TU.

Nedeľa 16:00 Argentína – Francúzsko (Finále)

Oba tímy budú bojovať o svoj tretí titul v histórii. Argentína ho už získala v rokoch 1986 a 1978, takže Messi by mohol získať rovnakú slávu ako Kempes a Maradona. Francúzi majú tituly z rokov 1998 a 2018, a ak by sa im podarila obhajoba, tak sa zaradia k Taliansku a Brazíli, ktorým sa to podarilo v rokoch 1934 a 1938, respektíve v rokoch 1958 a 1962.

Doterajšie výsledky Argentíny na šampionáte:
6 zápasov – 4 výhry – 1 remíza – 1 prehra; skóre 12:5

Doterajšie výsledky Francúzska na šampionáte:
6 zápasov – 5 výhier – 0 remíz – 1 prehra; skóre 13:5

Čo by som tipoval: Toto je zápas, pri ktorom vlastne nemám názor na to ako dopadne. Oba tímy dokážu strielať góly, ale aj poriadne brániť. Ich skóre naznačuje, že by mohlo padnúť viac gólov, ale ak to skončí 1:1 prekvapí to niekoho? Mňa nie, mňa vlastne neprekvapí žiaden výsledok, titul pre jedného či pre druhého bude zaslúžený. Je to vidno aj na kurzoch, ktoré sú vzácne vyrovnané.

Moju rozpoltenosť možno dokumentovať na tom, že síce si myslím, že Messi má oveľa väčší prínos pre tím ako Mbappé, ak by som však musel povedať ako to skončí tak poviem 1:2 pre Francúzov. Avšak posledné správy o víruse v tíme Francúzska ma zase nakláňajú k Argentíne. Ťažko povedať ako moc budú Francúzi oslabené.

Toto je proste zápas, v ktorom si neviem vybrať (všetky výsledky sú možné).

Jediný tip, na ktorý si trúfam je počet gólov cez 1,5, ale tam by som chcel kurz aspoň 1,51 a to zatiaľ nie je (skontrolujte tu).

Všetky kurzy na zápas Argentína – Francúzsko nájdete tu.

Bezkonkurenčný bonus 50€ za registráciu už len dnes TU

ZÁPAS O 3. MIESTO

Sobota 16:00 Chorvátsko – Maroko (zápas o 3. miesto)

V súboji o 3. miesto sa stretne prekvapenie turnaja Maroko s pomerne častým účastníkom záverečných bojov na majstrovstvách sveta.

Maroko je prvýkrát v hre o medaily. Žiadnemu africkému tímu sa doteraz nepodarilo preraziť až do semifinále, a Maroko už určite bude najlepším africkým tímom v histórii MS. Či však pridá aj medailu nevieme.

Chorváti majú z majstrovstiev sveta už dve medaile: bronz z 1998eho a striebro z 2018eho. Toto by bola ich tretia mediala, a druhá v sérii.

Doterajšie výsledky Maroka na šampionáte:
6 zápasov – 3 výhry – 2 remízy – 1 prehra, skóre: 5:3

Doterajšie výsledky Chorvátska na šampionáte:
6 zápasov – 1 výhra – 4 remízy – 1 prehra, skóre: 6:6

vzájomný zápas v skupine: 0:0

štatistika zápasov o 3. miesto: od roku 1978 sa v 11 zápasoch len raz predlžovalo (1986) a až na jeden zápas (2018) vždy padlo viac ako 2,5 góla.

Čo by som tipoval: Doterajšie výsledky na šampionáte podľa mňa favorizujú Maroko, ktoré na rozdiel od Chorvátska dokáže zápasy vyhrávať. Zároveň oba tímy sa prezentovali kvalitnou obranou a slabším útokom. Napokon ich prvý vzájomný zápas skončil 0:0. Avšak v zápasoch o tretie miesto väčšinou tímy strácajú zábrany a góly v nich padajú. Pre mňa sú však okrem čisiel dôležité aj iné faktory.

Maroko bude mať na oddych o jeden deň menej, čo v závere mesačného turnaja môže hrať rolu. Okrem toho sa mi rozpadla stopérska dvojica. Aguerd do zápasu s Francúzskom nenastúpil, Saiss musel odstúpiť po dvadsiatich minútach. Zároveň ťarcha historického okamihu môže hráčov Maroka zväzovať.

Chorváti síce proti Argentíne nemali šancu, keďže im zlyhala dovtedy pevná obrana a útok sa od zápasu s Kanadou stále neprebral. Napriek tomu však majú s takýmito zápasmi viac skúseností a deň oddychu navyše. Ich útok by sa práve proti preriedenej marockej obrane mohol konečne rozostrielať.

Aj preto by som sa prikláňal k tipu na víťazstvo Chorvátska v základnej hracej dobe.

Všetky kurzy na zápas Chorvátsko – Maroko nájdete tu.

Kurzy nielen na dnešné zápasy MS nájdete tu.

Bezkonkurenčný bonus 50€ za registráciu už len dnes TU.

Veľa šťastia.

Kurzy na všetky zápasy MS nájdete tu.

Tipy na ostatné športové udalosti každý deň nájdete tu.

Tipy na víťaza MS 2022 a umiestnenie

Moje Dlhodobé tipy na MS 2022

Naše tipy na celkové umiestnenie na šampionáte, ktoré budeme postupne pridávať.

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Bezkonkurenčný bonus 50€ len za registráciu zase tu

Kto získa titul na MS v Katare 2022?

  • Argentína (62%, Počet Hlasov 333)
  • Francúzsko (38%, Počet Hlasov 200)

Hlasovalo: 1 296

Loading ... Loading ...

Aké sú kurzy na víťaza MS a umiestnenie?

*písané pred začiatkom MS

Tipovať víťaza MS je jedna z najobľúbenejších tipérskych úloh. Pochopiteľne tipovať sa dá aj kopec iných vecí, od toho ako dopadnú súboje v skupinách, koľko gólov padne, či kto bude najlepší strelec alebo hráč šampionátu.

Všetky tipovacie možnosti vrátane špeciálnych stávok nájdete tu.

Aby som sa však vrátil k tipom na majstra sveta, tak uhádnuť budúceho majstra sveta a vyhrať tak nejaké peniaze je niečo o čom každý tipér často sníva. Kurzy sú relatívne vysoké a kredit, ktorý tým získate tiež nie je na zahodenie.

Stávkové kancelárie favorizujú Brazíliu (pozri kurz tu), Argentínu (kurz nájdete tu) a Francúzsko (kurz je tu). Na štvrtom mieste je pre mňa nepochopiteľne Anglicko s kurzom len 8,50. To by som teda netipoval ani náhodou. To už sa mi viac páči kurz na Portugalsko, prípadne Belgicko.

Najväčším outsiderom prekvapivo nie je Katar, ale Saudská Arábia. Avšak ani kurz 850 ma nepresvedčí ju tipovať za majstra sveta.

Kurzy na všetky tímy nájdete tu.

Zaujímavé sú aj kurzy na umiestnenie, napríklad to, že Brazília alebo Argentína budú hrať aspoň semifinále je ocenené kurzom cez 2,00, a to sa oplatí. Mne sa však opäť páči kurz na Portugalsko, tak len dúfam, že Ronaldo nezničí vzťahy v kabíne.

V ankete naši čitatelia najčastejšie tipujú, že sa majstrom sveta stane Argentína alebo Brazília. To ma vedie k úvahe, že tipnúť si finálovú dvojicu zloženú z týchto dvoch tímov je zaujímavou možnosťou. Kurzy na akúkoľvek dvojicu začínajú na 20ke, čo sa oplatí.

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii k MS 2022

Stávkové kancelárie od druhej polovice novembra 2022 ponúkajú veľa možností ako sa dostať k bonusu. Futbalové šampionáty sú totiž jedným z najsledovanejších podujatí celosvetovo a pútajú pozornosť nielen fanúšikov ale aj tipérov. Pozrite si ponuky jednotlivých stávkových kancelárii k MS 2022.

Tipsport – 50€ ZADARMO

Stačí sa zaregistrovať a 50€ na tipovanie je tvojich. Lepšia ponuka neexistuje!

Zaregistruj sa tu a teš sa z 50€

Tipsport – Tipovačka k MS 2022 o 20 000€

Tipsport pripravil pre všetkých zaregistrovaných hráčov tipovačku zadarma. Tipujete číselné výsledky všetkých zápasov a ten kto bude najlepší získa 20 000€ (vo forme kreditu, za ktorý dokážete tipovať podľa svojho výberu).

Tipsport odmení odmenou až 50 000 hráčov, takže vaša šanca vyhrať aspoň niečo je veľmi vysoká. Okrem toho sa počas MS dajú získať aj čiastkové ceny po uzavretí každého kola, a 100 najlepších hráčov vyhrá aj oficiálnu loptu MS Adidas Al Rihla (kúpiť si ju pod stromček môžete tu).

Hrať tipovačku k MS a vyhrať môžete tu.

Fortuna – 3 x 50€Fortuna pri príležitosti MS ponúka možnosť získať 3 x 50€.

50€ ako stávku bez rizika (prvý tiket s kurzom aspoň 2,0 vám bude vrátený ak neuhádnete).
50€ kredit (ak vložíte 50€ a do 10 dní ho prestávkujete na tikety s kurzom aspoň 1,6)
50€ free spinov do casina.

Zaregistrujte sa tu a užite si 3 x 50€

Fortuna – Futbalový pavúk MS 2022 o 100 000€

Zaregistruj sa a vyplň si zadarmo „pavúka MS 2022“. Ak si chceš zasúťažiť viac krát, tak po každom dobití 10€ na účet si môžeš vyplniť ďalšieho „pavúka“.

Ak trafíš úplne všetko tak získaš 100 000€ (respektíve podiel z tejto výhry, ak sa trafíte viacerí).

Okrem toho sa hrá o ďalšie výhry v hodnote viac než 10 000€.

Stačí sa zaregistrovať tu a môžeš hrať.

Pre inšpiráciu pridávam aj svôj vyplnený „pavúk MS 2022“:

Viac o tejto súťaži, kde môžete vyhrať 100 000€ nájdete tu.

Doxxbet – Stávka bez rizika 50€

Od 14.11. do odvolania ponúka Doxxbet prvú stávku bez rizika vo výške 50€. Stačí sa zaregistrovať a vložiť 50€ a natipovať si tiket aspoň s dvoma príležitosťami a kurzom 2,0 a vyšším. Ak nevyhráš tak ti Doxxbet 50€ vráti.

DOXXbet Bezrizikova stavka 50 eur

Ak uvažujete o tipovaní, tak vás môže zaujímať aj to, ktorá stávková kancelária má najlepšie kurzy.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *