Tipy na MS vo futbale 2022

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 sa budú hrať v Katare od 21. novembra 2022. Víťaza MS spoznáme v nedeľu 18. decembra 2022 po ukončení finálového zápasu.

Aktuálne ešte nepoznáme ani zoznam účastníkov majstrovstiev sveta a tak tip na celkového víťaza aj aktuálne tipy budeme pridávať až oveľa neskôr. Zatiaľ si však môžete pozrieť všetky známe informácie o programe a dejisku MS tu. Takisto zoznam istých účastníkov a program play-off o postup na MS.

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii k MS 2022

Stávkové kancelárie budú od druhej polovice novembra 2022 ponúkať veľa možností ako sa dostať k bonusu. Futbalové šampionáty sú totiž jedným z najsledovanejších podujatí celosvetovo a pútajú pozornosť nielen fanúšikov ale aj tipérov.

Sem budeme pridávať ponuky stávkových kancelárii k MS 2022, kým sa však k nim dostaneme pozrite si aktuálnu ponuku bonusov jednotlivých stávkoviek aj s našim hodnotením tu.

Tipy na víťaza MS 2022

Fortuna už vypísala prvé kurzy na majstra sveta 2022 (napriek tomu, že ešte nepoznáme všetkých účastníkov).

Z tých čo sa už kvalifikovali sú najväčšími favoritmi Brazília (s kurzom 7,00), Francúzsko (7,00) a Anglicko (7,00). Španielsko má kurz 10,00 a Nemecko s Belgickom dokonca 11,00. Ak vás láka veľká výhra a riziko, tak Srbsko a Švajčiarsko budú vaša voľba (pozri kurz tu).

Kurzy už vypísal aj Tipsport a do pozornosti by som dal Anglicko (8,00) a Portugalsko s kurzom 15,00. Všetky kurzy nájdete tu.

Využite 20€ zadarmo za registráciu TU a tipnite si na MS v Katare.

Aktuálne tipy na MS 2022

Sem budeme pridávať aktuálne tipy na každý hrací deň majstrovstiev sveta. Kým začnú pozrite si naše aktuálne denné tipy tu.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.