Ktorá stávková kancelária má najlepšie kurzy?

Pri výbere stávkovej kancelárie treba zohľadniť niekoľko faktorov. To najdôležitejšou je serióznosť, pod ktorou si predstavujem schopnosť dostať sa k peniazom, ktoré vyhrám čo najrýchlejšie a bez zbytočných administratívnych komplikácii. Ďalšími dôležitými parametrami sú ponúkané kurzy a možné bonusy, ktoré môžem získať. Keďže bonusom sa venujeme v inom článku (pozrite tu), tak teraz nadišiel čas pozrieť sa na to, ktorá zo slovenských stávkových kancelárii ponúka najlepšie kurzy.

Pod slovenskou stávkovou kanceláriou myslíme spoločnosti, ktoré sú licencované slovenským Úradom pre hazardné hry a poskytujú svoje služby tipérom legálne, bez ohľadu na to, z ktorej krajiny je vlastník danej spoločnosti.

Ak vás zaujímajú naše aktuálne tipy na dnešný deň, tak kliknite sem.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Čo sú to najlepšie kurzy?

Úplne na začiatok si musíme zadefinovať čo považujeme za najlepší kurz. Pochopiteľne v individuálnom prípade je to ten najvyšší kurz, ktorý môžete dostať na vami vybranú stávkovú príležitosť.

Najvyšší kurz na konkrétny zápas a konkrétny tip je však príliš individuálne merítko. Ak si pozriete najbližšie zápasy v programe Ligy Majstrov, tak na rôzne zápasy a tipy budú mať najvyššie kurzy rôzne stávkové spoločnosti.

Zoberme si napríklad zápas Juventus – Chelsea (z 29.9.2021) a kurzy v jednotlivých stávkovkách týždeň pred zápasom boli nasledovné:

Tipsport: 3,48 – 3,33 – 2,10
Fortuna: 3,40 – 3,40 – 2,15
Doxxbet: 3,553,45 – 2,10
Synot Tip: 3,42 – 3,33 – 2,05

Tučným písmom som vyznačil najvyššie kurzy podľa toho či tipujete víťazstvo domácich, víťazstvo hostí alebo remízu.

A takto by sme mohli ísť od zápasu k zápasu, prípadne prepočítavať kurzy ak tipujete kombinácie. Je to časovo náročné a oberá to o radosť z tipovania, ale prináša to pár desatín či stotín vo vyslednom kurze navyše (v prípade kombinácii aj viac).

Na určenie toho, ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie kurzy budeme teda musieť priemerovať a iste sa nevyhneme aj zovšeobecňovaniu. Takisto to neznamená, že nenájdete na vami zvolený tip, kombináciu či preferovanú ligu lepší kurz v inej stávkovej kancelárii ako tej, ktorú my označíme za tú s najlepšími kurzami. My totiž priemerujeme, zatiaľ čo vy hľadáte konkrétnu udalosť a konkrétny tip.

Berte teda tento článok, len ako hru s číslami, ktoré majú len obmedzenú výpovednú schopnosť.

Ako sme dospeli k výsledkom?

My sme sa rozhodli porovnať si kurzy na štyri vybrané súťaže, pričom kurzy sme vo všetkých stávkových kanceláriách odčítali naraz. Samotné odčítanie kurzov sme zopakovali viackrát (v stredu, v piatok, v pondelok) a vždy sme odčítavali kurzy na najbližšie ligové kolá zvolených líg.

Nami vybraté súťaže:

  • Fortuna Liga [Futbal Slovensko]
  • Premier League [Futbal Anglicko]
  • Liga Majstrov [Futbal Európa]
  • Tipos Extraliga [Hokej Slovensko]

Následne sme kurzy na každý zápas prepočítali aby sme zistili maržu stávkovej kancelárie. Potom sme spriemerovali marže na konkrétnu ligu a aj dokopy.

Porovnávané stávkové kancelárie:

Z priemeru priemerov sme zostavili rebríček, podľa základného pravidla, že čím nižšiu maržu má stávková kancelária v kurzoch vnorenú tým vyššie kurzy v priemere ponúka.

Čo zaujímavého sme sa dozvedeli?

Úroveň kurzov sa zlepšuje s ubúdajúcim časom do štartu zápasov. Je rozdiel či si na zápasy hrané v piatok natipujete v stredu alebo v piatok. Dva či tri dni pred zápasom sú kurzy v priemere horšie ako v deň zápasu. Za predpokladu, že neočakávate mimoriadnu správu, ktorá pohne prudko kurzom, alebo nával tipujúcich na vami zvolenú udalosť a tip, tak sa oplatí počkať s tipovaním vami vybraného zápasu až na deň odohrania.

Rozdiely stávkovými kanceláriami s najlepšími a najhoršími kurzami sa zmenšujú v čase. Čím bližšie sme k odohratiu zápasov tým je rozdiel medzi stávkovými kanceláriami menší.

Ak tipujete na výhru veľkého outsidera tak má zmysel poobzerať sa po viacerých stávkových kanceláriach. Rozdiely môžu byť až v jednotkách. A určite oceníte ak uhádnete víťazstvo Sheriffu Tiraspoľ v Madride nad Realom a dostanete kurz 28,00 a nie 24,00 alebo 22,00.

Ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie kurzy?

Ťažká otázka a ešte ťažšia odpoveď. Z našeho prieskumu vyplynulo, že neexistuje jednoznačná odpoveď na príliš všeobecne formulovanú otázku. Ak by sme sa pýtali konkrétne, že ktorá stávková kancelária má najlepšie kurzy na futbalovú Ligu Majstrov v stredu poobede, tak vieme dať jasnú odpoveď. Ale ak by ste sa pýtali na iný deň, tak je odpoveď iná. A tak sme museli priemerovať, aby sme zistili, že niekedy sú tie rozdiely príliš malé na jasné stanovisko. Aj preto, musíme odpovedať nižšie tak ako odpovedáme.

Najlepšie kurzy celkovo

FortunaTipsport

Najlepšie kurzy na Fortuna Ligu

FortunaSynotTip

Najlepšie kurzy na Premier League

FortunaDoxxbetTipsport

Najlepšie kurzy na futbalovú Ligu Majstrov

DoxxbetTipsportFortuna

Najlepšie kurzy na hokejovú Tipos Extraligu

SynotTipTipsport

Online poker? Prvá slovenská online poker herňa je tu.

Ak vás zaujímajú naše aktuálne tipy na dnešný deň, tak kliknite sem.

Posted in Bonusy, Rady, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *