Víťazom prezidentských volieb sa stávajú stávkovky

Prvé kolo prezidentských volieb je za nami. Po Veľkej Noci voliči rozhodnú v druhom kole o tom kto sa ujme na nasledujúcich päť rokov prezidentského úradu. Bude to Peter Pellegrini alebo Ivan Korčok? Rozhodne sa 6. apríla.

Aktuálne kurzy na oboch kandidátov nájdete tu.

Víťazom prvého kola sa stávajú stávkovky

Už po prvom kole je však jasné, že vyhrali hlavne stávkové kancelárie.

Pozrite si najtipovanejšie príležitosti tak ako ich uviedol na svojej stránke Tipsport vo štvrtok 21.3.

Hneď z prvých štyroch natipovanejších príležitostí uspeli tipéri len v jednej. Najviac hlasov získal Ivan Korčok, na čo si stavili tipéri cez 30 000€. Vyhrali a tak im Tipsport vyplatí späť vklady a zhruba 40 000€* navyše.

*Kurzy na obrázku vyššie boli platné v čase robenia printscreenu. V skutočnosti bol kurz na Pellegriniho najprv vyšší a klesal až s postupom času, na Korčoka naopak. Priemerný kurz, za ktorý stávkové kancelárie prijímali kurzy sa teda o niečo líšili od tých na obrázku.

Túto výplatu si však stávkovka plne pokryje zo stávok, ktoré ľudia uzavreli na Štefana Harabína a Petra Pellegriniho. Dokopy na postup Harabína do druhého kola, či Pellegriniho víťazstvo v prvom vsadili ľudia viac než 300 000€.

Takže len na prvých štyroch príležitostiach, ktoré vidíte je zisk stávkovky približne 250 000€.

Ďalšie tipy ukazujú, že na to či Harabín získa viac alebo menej ako 14,01% sú vklady tipérov vyrovnané (11 813 versus 11 427€). A to je ideálna situácia pre stávkové kancelárie keďže na obe možnosti bol kurz 1,84. Zisk stávkovky bude v tomto prípade cca 8% z vkladov na obe možnosti (teda okolo 1500€).

To čo sme vysvetľovali v článku o maržiach stávkových kanceláriach v kurzoch je tu prakticky ukázané.

A kto vyhrá kolo druhé?

Pred druhým kolom to vyzerá na tesný súboj pričom Peter Pellegríni je jemný favorit. Avšak už teraz vieme, že pre stávkové kancelárie to určite bude veľké víťazstvo

Pozrite sa ako vo štvrtok 21.3. vyzerali vklady na celkové víťazstvo jednotlivých kandidátov.

Najviac ľudia vsadili na Harabína, keďže kurz bol mimoriadne lákavý a kandidát to podporoval svojími neuváženými vyhláseniami. Celá suma je už v moci stávkoviek.

A bez ohľadu na to či vyhrá Peter Pellegrini alebo Ivan Korčok, celková bilancia stávkových kancelárii bude vysoko plusová. A vzhľadom na pohyb kurzov počas kampane je im asi vcelku jedno kto bude prezidentom. Hlavne, že to nebude Harabín.

Aktuálne kurzy na oboch kandidátov nájdete tu.

Ak si na prezidentské voľby chcete natipovať, ale nechcete riskovať vlastné peniaze, tak využite tieto ponuky: Zaregistrujte sa a získajte 20€ na tipovanie zadarmo TU, prípadne využite Sólo stávku bez rizika 40€ tu.

A ak vás zaujíma ako vyšiel tip na prvé kolo prezidentských volieb nám tak sa pozrite sem. Na rovnaké miesto pridáme aj prípadné tipy na druhé kolo prezidentských volieb.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri voľbách aj tipovaní.

Posted in BLOG, Rady, Štatistiky, Tipérov pomocník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *