Liga Majstrov 2018/2019 Štvrťfinálové predpovede

Štyri anglické tímy (what a surprise!), jeden španielsky, portugalský, holandský a talianský tím tvoria pole zostávajúcich účastníkov Ligy Majstrov 2018/2019. Teraz už ide naozaj do tuhého. A keďže okolo tipov nikdy nerobíme moc drahoty, ponúkame vám svoje štvrťfinálové predpovede hneď teraz kým sú ešte losovacie loptičky horúce.

Ako nám to ide

Musíme však začať pohľadom späť na to ako dobre (alebo zle) nám to zatiaľ ide.

Skupinová fáza
Úspešnosť 93,75% [15 zo 16] – čítaj viac o tom ako sme tipovali skupinovú fázu
Osemfinále
Úspešnosť 62,50% [5 z 8] – naše osemfinálové predpovede nájdeš tu

Celková úspešnosť: 83,33% [20 z 24]

S týmito číslami by bolo hriechom vyjadrovať akúkoľvek nespokojnosť. Kolaps Realu asi nepredvídal nikto, ale trocha nás mrzí, že sme neodhadli Tottenham a Manchester United. Hrdosť máme na správne predpovede najmä u Porta a Liverpoolu.

Štvrťfinálové predpovede

Liverpool – Porto
Dátumy zápasov: 9. Apríl a 17. Apríl

Oba tímy okrem bojov v Lige Majstrov bojujú aj o titul v domácej súťaži. Vyčerpanosť, únava a koncentrácia bude teda rovnaká na oboch stranách. Minulé stretnutia týchto dvoch súperov končili úspechom Liverpoolu. Nehovoríme, že oba zápasy Liverpool vyhrá, ale v konečnom účtovaní by mal postúpiť.
Náš tip: LIVERPOOL

Tottenham – Manchester City
Dátumy zápasov: 9. Apríl a 17. Apríl

Favorit v tejto dvojici je jednoznačne Manchester City. Ten má k dispozícii oveľa širšší káder ako Tottenham. Posledné tri vzájomné zápasy v Premier League takisto vyhral. Ak by sme hľadali dôvod na prekvapenie, tak jediný, ktorý sme našli je nový štadión Tottenhamu. To by mohlo v prvom zápase domácim poskytnúť dodatočnú výhodu. Na celkový postup to však bude málo.
Náš tip: MANCHESTER CITY

Manchester United – Barcelona
Dátumy zápasov: 10. Apríl a 16. Apríl

Zaujímavá dvojica, v ktorej opäť vidíme jasného favorita. Napriek znovuoživeniu United pod vedením Solskjaera a istým šanciam v prvom zápase, je Barcelona v súčte dvoch duelov ťažko poraziteľná. Nie je nad čím váhať s tipom.
Náš tip: BARCELONA

Ajax – Juventus
Dátumy zápasov: 10. Apríl a 16. Apríl

Ajax prekvapil vyradením Realu a efekt zvýraznil tým, že tak urobil potom čo prehral domáci zápas. Nemožno ho teda ani v najmenšom podceňovať. Juventus dúfa, že Ronaldo bude fit, pretože práve pre tieto zápasy ho v lete kupovali. Aj bez neho je síce Juventus dostatočne silný, ale s ním je o triedu vyššie. My veríme, že minimálne v odvete bude k dispozícii a prekvapeniu teda nedôjde.
Náš tip: JUVENTUSKto vyhrá Ligu Majstrov 2018/2019?

Náš tip je Manchester City – všetky predsezónne predpovede nájdeš tu a aktuálne tipy nielen z futbalu tu

Kto vyhrá Ligu Majstrov 2018/2019?

View Results

Loading ... Loading ...

Poznámka: rozdiel medzi celkovým počtom hlasov a súčtom hlasov pre 8 klubov uvedených vyššie je spôsobený hlasmi, ktoré čitatelia dali tímom, ktoré z Ligy Majstrov už vypadli.

Ďalší program Ligy Majstrov:

Štvrťfinále:
Prvé zápasy: 9/10 Apríl 2019
Odvety: 16/17 Apríl 2019

Semifinále:
víťaz Tottenham-Manchester City / víťaz Ajax-Juventus
víťaz Manchester United-Barcelona / víťaz Liverpool-Porto
Prvé zápasy: 30 Apríl/1 Máj 2019
Odvety: 7/8 Máj 2019

Finále:
Estadio Metropolitano Madrid 1. Júna 2019

Ak vás zaujíma ako sa dostať do Madridu a aké je to na štadióne Metropolitano, tak si prečítajte naše zážitky z cesty do Madridu na zápas Atletica Madrid.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *