Získajte 30€ zadarmo na tipovanie

Táto ponuka platí od 19.4.2024 pri príležitosti MS v hokeji 2024!

Jednou z najlepších ponúk akú od stávkových kancelárií môžete dostať je ak vám dá peniaze zadarmo len za registráciu. Žiadne podmienky o tom koľko si musíte vložiť na účet, ani koľko a za aké kurzy musíte natipovať. Jednoducho sa len zaregistrujete a obratom vám na účet pripíšu 30€ (vo forme klubových bodov, za ktoré môžete tipovať a výhrami ich premeniť na reálne peniaze). A je len vás ako s nimi pri tipovaní naložíte. A je len na vás ako naložíte s výhrami, či budete pokračovať v tipovaní, alebo si ich jednoducho prevediete na vlastný účet a miniete ich.

Táto ponuka platí od 19.4.2024.

Zaregistrovať sa a získať 30€ zadarmo môžete tu

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Táto ponuka je podľa mňa momentálne najlepšia na trhu, keďže väčšina stávkových kancelárií podmieňuje bonus úvodným vkladom, alebo pretipovaním istej sumy peňazí. V tomto prípade sa vám však stačí len zaregistrovať a prejsť overením totožnosti, ktorým by ste museli prejsť tak či tak. Následne dostanete 3000 klubových bodov – netov [100 Netov = 1 €], za ktoré môžete ihneď tipovať. Výhry sa pritom budú pripisovať už v Eurách. A tie už môžete použiť podľa vlastného uváženia (vybrať si na účet, alebo tipovať za ne ďalej).

Ak budete úspešní dokážete tak tipovať bez nutnosti použiť vlastné peniaze.

Ak teda nechcete minúť ani jedno svoje euro, ale zároveň si zatipovať tak lepšiu možnosť už nedostanete.

Zaregistrovať sa a získať 30€ zadarmo môžete tu

Apríl a Máj sú pritom mesiacmi keď bude čo sledovať aj tipovať. Majstrovstvá sveta v hokeji, finiše futbalových ligových súťaží aj semifinálové zápasy Ligy Majstrov, Európskej Ligy či Konferenčnej Ligy. Okrem toho sa hrá play-off NHL.

Okrem tridsiatky na tipovnie zároveň získate prístup k živým prenosom z množstva futbalových aj hokejových súťaží bez toho aby ste minuli čo len euro.

Ak zároveň hľadáte inšpiráciu čo tipovať, tak naše aktuálne denné tipy nájdete tu.

Zaregistrovať sa a získať 30€ zadarmo môžete tu

 

Posted in Bonusy, Tipérov pomocník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *