Tipérov pomocník: Ako si vybrať ten správny bonus a stávkovú kanceláriu

Každý začínajúci tipér rieši v ktorej stávkovej kancelárii si otvoriť účet. Na výber je niekoľko spoločností a v ponuke majú v podstate rovnaké množstvo stávkových udalostí a množstvo rôznych bonusov.

Na rozhodnutie pritom vplývajú dva základne faktory. Tým prvým a základným je výška kurzov ponúkaná jednotlivými stávkovými kanceláriami. Tým druhým zase potenciálny bonus, ktorý stávkové kancelárie dokážu ponúknuť.

Stávková kancelária s najlepšími kurzami je …

Čo sa týka kurzov, tak tam toho moc nenavymýšľate. Moje skúsenosti hovoria, že jednotlivé stávkové kancelárie majú v priemere rovnaké kurzy vychádzajúce z veľmi podobných marží. (Viac o maržiach stávkových kancelárii, pravdepodobnosti a kurzoch sa môžete dočítať tu). Vyššie uvedené určite neznamená, že na všetky zápasy majú stávkovky rovnaké kurzy. V skutočnosti to znamená, že v priemere ak sa nebudete venovať konkrétnej súťaži ale budete tipovať rôzne udalosti, z rôznych športov a rôznych líg, tak v dlhodobom horizonte budete mať rovnaké kurzy bez ohľadu na to, v ktorej stávkovej kancelárii budete mať účet.

Ak je váš stávkový plán zameraný na konkrétnu ligu, tak sa vám oplatí odsledovať si, v ktorej kancelárii majú najlepšie kurzy. Ak však tipujete zoširoka bez konkrétnej ligovej špecializácie, tak je to v podstate jedno. Zároveň termín najlepšie kurzy môže byť zavádzajúci, keďže mať najlepšie kurzy na NHL znamená mať v kurzoch zakotvenú najnižšiu maržu. Takže kľudne môže mať stávkovka A v zápasoch NHL najnižší kurz na favoritov a zároveň najnižšiu maržu vďaka veľmi vysokému kurzu na outsiderov. Jednoducho povedané, ak chcete mať naozaj vždy tie najlepšie kurzy, tak si otvorte účet vo všetkých stávkových kanceláriach a porovnávajte si kurzy pri každom tikete. Upozorňujem však, že to bude nesmierne časovo náročné a v podstate sa tak upisujete stávkovaniu na plný úväzok (vrátane víkendových služieb).

Odpoveď na sugestívny titulok tejto kapitoly teda znie, že stávková kancelária s najlepšími kurzami sa nedá určiť, pretože čo tipér to iný tip a iný najlepší kurz.

Najlepší bonus ponúka …

Dostávame sa tak k druhému faktoru. Ktorá stávková kancelária ponúka ten najvýhodnejší bonus. Tu zase vstupuje do hry spôsob akým chcete tipovať. Či to je len jednorazová zábava, pravidelné spestrenie víkendu či seriózny pokus privyrobiť si trocha bokom. Každý bonus ponúkaný stávkovými kanceláriami totiž v sebe skrýva niekoľko podmienok. A to či sa vám bonus oplatí závisi od nich a od toho aký spôsob tipovania zvolíte.

Ak si chcete preštudovať všetky aktuálne bonusy ponúkané stávkovými kanceláriami, tak si môžete prečítať náš aktualizovaný prehľad tu:
Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily)

Ak si však chcete hľadanie zjednodušiť, pripravili sme vám malého pomocníka. Stačí zodpovedať niekoľko otázok a dostanete odpoveď vo forme bonusu, ktorý by sa vám mohol hodiť najviac.

Ak hľadáte inšpiráciu čo tipovať, tak odporúčam prečítať si o tipoch na futbal (aj iné športy) zadarmo tu.

Posted in BLOG, Bonusy, Rady, Tipérov pomocník and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *