MEGATIP – Zahraj si zadarmo o 30 000€

Slovenská liga sa premenovala z Fortuna Ligy na Níké Ligu a tak súťaž Megatip musela tiež zmeniť svoj formát. Miesto zápasov slovenskej futbalovej ligy sa tipuje výber zápasov z top európskych líg a hlavná odmena sa navýšila z 25 na 30 000€.

Zahraj si Megatip tu.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Nový Megatip

Stačí ak sa zaregistruješ vo Fortune tu (nemusíš si vložiť ani euro a ani podať tiket) a po registrácii sa preklikneš na Megatip. Tam natipuješ zadarmo výsledky vybraných zápasov víkendu a si v hre o 30 000€. Túto sumu vyhráva ten alebo tí, ktorí počas sezóny uhádnu všetky výsledky daného víkendu. Ak je takýchto výhercov viac tak si jackpot podelia.

Ak neuhádneš všetky výsledky, tak to ešte stále neznamená, že nič nevyhráš. Desať najlepších tipujúcich v každom kole si totiž rozdelí 300€. Okrem toho môžeš získať odmeny aj v celosezónnom rebríčku.

Zahraj si zadarmo Megatip tu.

Ceny v Megatipe

Jackpot: 30 000€ 

Výška výhier v každom kole:

1. miesto: 100 €
2. miesto: 60 €
3. miesto: 40 €
4. miesto: 30 €
5. miesto: 20 €
6. miesto: 10 €
7. miesto: 10 €
8. miesto: 10 €
9. miesto: 10 €
10. miesto: 10 €

A toto všetko môžeš vyhrať úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať tu.

Okrem toho po registrácii dostaneš aj 30€ stávku bez rizika aj 30€ stávkový kredit (ak si vložíš 30€). Zaregistrovať sa môžeš tu.

 

Naše denné tipy pre vašu inšpiráciu nájdete tu.Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Posted in Bonusy, Rady, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *