Liga Majstrov 2018/2019 – Finálová predpoveď

Zajtra sa oficiálne ukončí klubová sezóna v Európe. Štadión Wanda Metropolitano v Madride bude hostiť finále Ligy Majstrov medzi Liverpoolom a Tottenhamom. Asi nebolo veľa fanúšikov, ktorí by minulý september pred štartom skupinovej fázy a dokonca ani pred štartom odvetných zápasov semifinále tipovali zrovna túto dvojicu. My tiež nie. Máme ju však vo finále, a ten kto sa tešil na Messiho si bude musieť vystačiť so Salahom.

Ak vás zaujíma ako sa dostať do Madridu a aké je to na štadióne Metropolitano, tak si prečítajte naše zážitky z cesty do Madridu na zápas Atletica Madrid.

Celú sezónu sme sa snažili trafiť postupujúcich do ďalšej fázy bojov. A nešlo nám to úplne zle. Najmä zo začiatku to išlo ako po masle a dodnes s radosťou spomíname na výsledky skupinovej fázy. Vo vyraďovacích bojoch nám úspešnosť klesala, našťastie nie tak rýchlo, aby nás odradila od ďalších pokusov. (Úplnú štatistiku nájdete nižšie). Skúsime si teda tipnúť aj finále.

Aj Liverpool aj Tottenham si zaslúžia získať trofej. To obdobie čakania je naozaj dlhé v oboch kluboch a sympatie sú v tomto prípade rozdelené spravodlivo na polovicu. Ak sa však pozrieme na kvalitu kádrov, tak sa musíme prikloniť k Liverpoolu. Nie je náhoda, že oba zápasy v Premier League sa skončili víťazstvom Liverpoolu 2:1.

Náš tip na víťaza Ligy Majstrov: Liverpool
A ak ste odvážny a máte zmysel pre zábavu, skúste 2:1

Ako nám to išlo v tejto sezóne Ligy Majstrov?

Skupinová fáza
Úspešnosť 93,75% [15 zo 16] – čítaj viac o tom ako sme tipovali skupinovú fázu
Osemfinále
Úspešnosť 62,50% [5 z 8] – naše osemfinálové predpovede nájdeš tu
Štvrťfinále
Úspešnosť 50,00% [2 z 4] – naše štvrťfinálové predpovede nájdeš tu
Semifinále
Úspešnosť 50,00% [1 z 2] – naše semifinálové predpovede nájdeš tu

Celková úspešnosť: 76,66% [23 z 30]


 

Posted in BLOG and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *