Liga Majstrov 2018/2019 Semifinálové predpovede

Posledný aprílový deň a prvých osem májových dní rozhodne o finalistoch tohtoročnej edície Ligy Majstrov. V semifinále máme pritom dve mužstvá, pre ktoré už aj semifinále môže byť vrcholom tejto sezóny. Druhú dvojicu zase tvoria potenciálny favoriti finále. Ako to teda vidíme my? Kto sa stretne v madridskom finále?

Ako nám to ide

Musíme však začať pohľadom späť na to ako dobre (alebo zle) nám to zatiaľ ide.

Skupinová fáza
Úspešnosť 93,75% [15 zo 16] – čítaj viac o tom ako sme tipovali skupinovú fázu
Osemfinále
Úspešnosť 62,50% [5 z 8] – naše osemfinálové predpovede nájdeš tu
Štvrťfinále
Úspešnosť 50,00% [2 z 4] – naše štvrťfinálové predpovede nájdeš tu

Celková úspešnosť: 78,57% [22 z 28]

78,57% je slušné číslo a celková úspešnosť nevyzerá vôbec zle. Zároveň však musíme na rovinu priznať, že to má klesajúcu tendenciu. Naša schopnosť predvídať prekvapenia je dosť slabá.

Semifinálové predpovede

TOTTENHAM – AJAX
Dátumy zápasov: 30. Apríl a 8. Máj

Dve prekvapenia ako hrom. Najmä Ajax ide ako píla. Real Madrid a Juventus vyradili po víťazstvách na ich ihriskách a to predpokladal málokto. Oproti obvyklému scenáru posledných kôl hovorí, že tentokrát začína Ajax na ihrisku súpera a zároveň to, že nie je až takým outsiderom. Tottenham bude asi aj v semifinále bez Harryho Kana, a najväčšia hviezda tímu tak nebude pri najväčších zápasoch Spurs za svoje pôsobenie tam. Kto si teda vybojuje možnosť prehrať až vo finále? My sa prikláňame k Tottenhamu, ale len veľmie tesne.
Náš tip: TOTTENHAM

BARCELONA – LIVERPOOL
Dátumy zápasov: 1. Máj a 7. Máj

Messi alebo Salah? Otázka za milión. Barcelona má o niečo lepší káder, Liverpool má zase Kloppa, ktorý by mohol ušiť taktiku na ustráženie Messiho. Liverpool by si určite chcel zopakovať minuloročnú účasť vo finále, ale náročný program v domácej lige sa ňom podpíše. Barcelona sa doma už môže šetriť a preto predpokladáme, že semifinále Ligy Majstrov zvládne. S problémami, ale zvládne.

Náš tip: BARCELONAKto vyhrá Ligu Majstrov 2018/2019?

Náš tip pred sezónou bol Manchester City a trvali sme na ňom, až do poslednej minúty ich zápasu s Tottenhamom. Ak by sme mali vyberať teraz, tak sa prikloníme k Barcelone. – všetky predsezónne predpovede nájdeš tu a aktuálne tipy nielen z futbalu tu

Kto vyhrá Ligu Majstrov 2018/2019?

View Results

Loading ... Loading ...

Poznámka: rozdiel medzi celkovým počtom hlasov a súčtom hlasov pre 8 klubov uvedených vyššie je spôsobený hlasmi, ktoré čitatelia dali tímom, ktoré z Ligy Majstrov už vypadli.

Ďalší program Ligy Majstrov:

Semifinále:
TOTTENHAM – AJAX
BARCELONA – LIVERPOOL
Prvé zápasy: 30 Apríl/1 Máj 2019
Odvety: 7/8 Máj 2019

Finále:
Estadio Metropolitano Madrid 1. Júna 2019

Ak vás zaujíma ako sa dostať do Madridu a aké je to na štadióne Metropolitano, tak si prečítajte naše zážitky z cesty do Madridu na zápas Atletica Madrid.

Posted in BLOG, Tipérov pomocník and tagged , .

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *