Tipérov pomocník: Liga Majstrov – Štatistiky

UEFA Liga Majstrov je každoročne najsledovanejšou klubovou medzinárodnou súťažou. Nebudeme vás preto obťažovať výsledkami, ktoré tak či tak máte dobre naštudované. My sa pozrieme na Ligu Majstrov trocha inak, z väčšej diaľky, aby sme dostali komplexný obraz napríklad o tom koľko gólov v nej padá alebo ako úspešné sú domáce mužstvá.

UEFA Liga Majstrov Aktuálna Sezóna [2023/2024] Štatistiky


všetky informácie o Lige Majstrov [program, hracie dni, skupiny] – detailne štatistiky minulých sezón nájdete nižšie – tipy na Ligu Majstrovkurzy na zápasy Ligy majstrov

Štatistiky minulých sezón Ligy Majstrov

UEFA Liga Majstrov historické štatistiky [od 2016/2017]


Detailnejšie štatistiky za predchádzajúce dve sezóny nájdete nižšie.

UEFA Liga Majstrov 2022/2023 Štatistiky

UEFA Liga Majstrov 2021/2022 Štatistiky

UEFA Liga Majstrov 2020/2021 Štatistiky

V grafe a tabuľke nižšie zistíte koľko percent zápasov v tejto sezóne Ligy Majstrov skončilo víťazstvom domácich, remízou a víťazstvom hostí (podelené na jednotlivé fázy súťaže a spolu). Takisto zistíte v koľkých percentách zápasoch padlo viac ako 1,5, 2,5 a 3,5 góla.

Ako by vyzerali „férové kurzy“ na padne viac/menej gólov v tejto sezóne Ligy Majstrov sa môžete pozrieť nižšie.


Viac štatistík o národných futbalových ligách nájdete tu.

UEFA Liga Majstrov 2019/2020 Štatistiky

Sezóna 2019/2020 bola špecifická tým, že od štvrťfinále sa budú hrať zápasy na neutrálnej pôde a na jeden zápas bez odviet. Preto štatistika 1-X-2 nebude dávať zmysel a do našich grafov ju nezaradíme. (Rovnaké pravidlo platí aj pri každoročnom finále hranom na jeden zápas na neutrálnej pôde.)

Na prvý pohľad možno zbytočnosť, ale pre tipérov sú to dáta, ktoré môžu rozhodnúť o tom ako budú úspešní z dlhodobého hľadiska. Pre tých čo s tipovaním začínajú odporúčam prepočítať si nižšie uvedené percentuálne podiely na kurzy a začať to brať do úvahy. Ak neviete ako to prepočítať, využite našu kalkulačku pravdepodobností do kurzov a späť.

Aktuálne ponúkané bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily) nájdete tu

Posted in Štatistiky, Tipérov pomocník and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *