Tipérov pomocník: Liga Majstrov – Štatistiky

UEFA Liga Majstrov je každoročne najsledovanejšou klubovou medzinárodnou súťažou. Nebudeme vás preto obťažovať výsledkami, ktoré tak či tak máte dobre naštudované. My sa pozrieme na Ligu Majstrov trocha inak, z väčšej diaľky, aby sme dostali komplexný obraz napríklad o tom koľko gólov v nej padá alebo ako úspešné sú domáce mužstvá.

UEFA Liga Majstrov Aktuálna Sezóna [2020/2021] Štatistiky

V grafe nižšie zistíte koľko percent zápasov v tejto sezóne Ligy Majstrov skončilo víťazstvom domácich, remízou a víťazstvom hostí (podelené na jednotlivé fázy súťaže a spolu). Takisto zistíte v koľkých percentách zápasoch padlo viac ako 1,5, 2,5 a 3,5 góla.

Ako by vyzerali „férové kurzy“ na padne viac/menej gólov v tejto sezóne Ligy Majstrov sa môžete pozrieť nižšie.


Viac štatistík o národných futbalových ligách nájdete tu.

UEFA Liga Majstrov 2019/2020 Štatistiky

Sezóna 2019/2020 bola špecifická tým, že od štvrťfinále sa budú hrať zápasy na neutrálnej pôde a na jeden zápas bez odviet. Preto štatistika 1-X-2 nebude dávať zmysel a do našich grafov ju nezaradíme. (Rovnaké pravidlo platí aj pri každoročnom finále hranom na jeden zápas na neutrálnej pôde.)

UEFA Liga Majstrov historické štatistiky [2016/2017 – 2020/2021]

Priemer gólov na zápas v jednotlivých ročníkoch Ligy Majstrov.

Priemer gólov na zápas Ligy Majstrov v jednotlivých ročníkoch rozdelených podľa štádia súťaže (základne skupiny, osemfinále, štvrťfinále, semifinále, finále).

Podiel zápasov, v ktorých padlo viac ako 1,5 – 2,5 – 3,5 góla podľa sezóny.

Na prvý pohľad možno zbytočnosť, ale pre tipérov sú to dáta, ktoré môžu rozhodnúť o tom ako budú úspešní z dlhodobého hľadiska. Pre tých čo s tipovaním začínajú odporúčam prepočítať si nižšie uvedené percentuálne podiely na kurzy a začať to brať do úvahy. Ak neviete ako to prepočítať, využite našu kalkulačku pravdepodobností do kurzov a späť.

Aktuálne ponúkané bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily) nájdete tu

Posted in Štatistiky, Tipérov pomocník and tagged , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.