Tipovačka k MS v hokeji zadarmo: Vyhrajte 20 000€

Majstrovstvá sveta v hokeji sú na Slovensku jednou z najsledovanejších športových udalostí. A nebude tomu inak ani v tomto roku.

MS 2023 vo Fínsku a Lotyšsku sa začíinajú už v piatok 12. mája a potrvajú do 28. mája. [Celý program MS 2023 v hokeji nájdete tu]

Tento hokejový sviatok pochopiteľne využívajú aj mnohé spoločnosti na svoje reklamné kampane. Ponúkajú zľavy, súťaže a výhody. A asi jednu z najzaujímavejších hier ponúka stávková kancelária Tipsport.

Hra je zadarmo a vyhrať môžete až 20 000 euro. Zahrať si môžete po registrácii tu.

Tipovačka k MS zadarmo

Tipovačku k MS dotuje Tipsport sumou 200 000 euro, pričom víťaz súťaže si príde na 20 000 euro.

Zúčastniť sa môžete zadarmo, stačí sa zaregistrovať TU a potom pridávať tipy každý hrací deň na jednotlivé zápasy MS.

Ten kto bude najúspešnejší, trafí najviac správnych výsledkov, alebo sa k ním aspoň priblíži (za každý zápas sa dá získať od 2 do 10 bodov podľa toho či trafíte presné skóre aj víťaza), získa po skončení majstrovstiev sveta výhru 20 000 euro (vyplatenú v netoch na účet v stávkovej spoločnosti – nety potom môžete použiť na tipovanie a následne výhry si nechať vyplatiť na účet).

Ten kto skončí na druhom mieste získa 8 000 euro, tretie miesto je ocenené 4 000 eurami. Celkovo Tipsport odmení až 50 000 hráčov, to znamená, že niečo vyhrá skoro každý. Ten kto skončí na 30 001. až 50 000. mieste dostane 120 netov, teda 1,2 eura.

Zdôrazňujem, že toto všetko je zadarmo, musíte sa len registrovať (TU). K registrácii vám Tipsport rovno na stávkový účet pripíše 30€ na skutočné tipovanie.

Zober 30€ za registráciu a zahraj si Tipovačku TU

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Ak neveríte, že udržíte pozornosť každý deň, tak nevadí. Tipy sa v tipovačke dajú pridávať aj pár dní vopred, a v súťaži sú odmenení vždy aj najlepší tipéri každý deň. Tí si rozdelia denný bank, ktorý začína na 1200 eurách v prvé dni, ale v tie posledné bude už vo výške 10 000 euro.

A okrem peňazí si každý deň jeden súťažiaci odnesie domov dres Tomáša Tatára.

Celé pravidlá Tipovačky nájdete tuZaregistrovať sa a hrať môžete zase tu

A ak vás zaujímajú naše tipy a názory na jednotlivé zápasy MS 2023 tak tie sú zase tu.

Kto vyhrá MS v hokeji 2023?

  • Kanada (85%, Počet Hlasov 17)
  • Nemecko (15%, Počet Hlasov 3)

Hlasovalo: 95

Loading ... Loading ...

Zober 30€ za registráciu a zahraj si Tipovačku TU.

Posted in Bonusy, Tipérov pomocník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *