Tipy na MS v Hokeji 2022

Po olympiáde nás od 13. mája čaká druhý hokejový vrchol sezóny. A vzhľadom na úspech a popularitu našich tipérskych špeciálov (k MS 2021, ME vo Futbale 2021, LOH 2021 aj ZOH 2022) sme si pre vás pripravili aj tipérsky špeciál k majstrovstvám sveta v hokeji 2022.

Tipy na MS v HOKEJI 2023 nájdete tu

Bilanciu našich tipérskych špeciálov nájdete tu.

Celková bilanica Tipov na MS v hokeji 2022: +1,50 [1,30 denné tipy + 0,20 dlhodobé tipy]

Majstrovstvá sveta v hokeji 2022 sa odohrajú od 13. do 29. mája 2022 vo fínskom Tampere a Helsinkách [Program majstrovstiev s presnými časmi zápasov nájdete nižšie].


Aktuálne tipy na MS v hokeji 2022

komentár 29.5. – finále a boj o tretie miesto

Dnes sa končí dvojtýždňové sledovanie majstrovstiev hokeja. Pre nás je to šanca na poslednú chvíľu zvrátiť celkovú bilanciu a vrátiť sa do plusu.

14:20 Česko – USA

Češi včera končili zápas ako bez duše. Po skvelej prvej tretiny to nezvládli hlavne psychicky. To Američania do poslednej minúty usilovali o prekvapenie proti Fínsku. Na základe foriem oboch tímov to vyzerá skôr na USA, ale ja verím, že Češi dnes budú hrať oveľa lepšie ako včera. A hlavne vydržia celých šesťdesiat minút. Už v základnej skupine sa tieto dve mužstvá stretli a Češi zvíťazili 1:0 hlavne vďaka skvelému výkonu brankára. Dnes teda vyskúšam tip na Čechov a budem veriť, že to nie je len želanie fanúšika.

Kurzy na zápas Česko – USA nájdete tu.

19:20 Fínsko – Kanada

Tretíkrát po sebe máme vo finále rovnakú dvojicu. V roku 2019 vyhralo Fínsko (v roku 2020 sa nehralo), minulý rok zase Kanada po predĺžení. Aj dnes sa dá očakávať vyrovnaný zápas. Oba tímy na majstrovstvách dokázali, že prehrávať o gól (či o tri) nie je pre nich neriešiteľný problém. Osobne jemne favorizujem Fínsko, asi tak ako stávkové kancelárie, ale vzhľadom na to, že pred začiatkom semifinálových bojov som pridal do dlhodobých tipov Fínske zlato za slušný kurz, tak dnes nevidím dôvod túto stávku navyšovať. Predsa len sa stretávajú vyrovnaní súperi a neprekvapí žiaden výsledok.

Kurzy na zápas Fínsko – Kanada nájdete tu.

Kurzy na všetky zápasy MS nájdete tu.

Ak vás zaujímajú tipy aj na iné športy a udalosti, tak potom skúste naše aktuálne tipy tu. Naše dlhodobé tipy na MS zase nižšie v článku.

Kurzy na všetky zápasy MS 2022 nájdete tu.

Bonus 50€ zadarmo pri otvorení účtu získate tu
Stávku za 100€ bez rizika (ak neuhádneš, vráti sa ti vklad) tu.

Dlhodobé tipy na MS v hokeji 2022

Získame na MS 2022 v hokeji medailu?

  • Nie (65%, Počet Hlasov 13)
  • Áno (35%, Počet Hlasov 7)

Hlasovalo: 20

Loading ... Loading ...

Vyhraj 8,5 násobok vkladu  ak veríš, že získame medailu – tipni si tu.

Favoritom na titul bolo najprv neprekvapivo Fínsko s kurzom 3,40. Tesne pred majstrovstvami je to však už Kanada s kurzom 3,90, na Fínov kurz klesol na 4,30 a to sa podľa mna oplatí. Zaujímavý kurz je vypísaný aj na Čechov, ktorý budú hrať pod vedením nového trénera, Fína Jalonena. Ak veríte, že naši budú pokračovať v medailovej olympijskej žatve, tak kurz na náš titul je 24. Ak veríte, že získame medailu, tak kurz je tiež veľmi zaujímavý.

Mňa však zatiaľ najviac láka kurz na umiestnenie v skupine. Povedzme si na rovinu, že postup z nej je pre našich úplnou povinnosťou, ale ani umiestnenie na prvom či druhom mieste nemusí byť nemožné.

Okrem toho skúsim divoký tip na to, že vyhráme v skupine všetky zápasy v základnej hracej dobe.

Kurzy na všetky zápasy nájdete tu.

Bonus 50€ zadarmo pri otvorení účtu získate tu
Stávku za 100€ bez rizika (ak neuhádneš, vráti sa ti vklad) tu.

Program MS v hokeji 2022

Play-off MS v hokeji 2022

Majstrovstvá sveta v hokeji sa budú hrať v štandardnom formáte v dvoch skupinách, kde sa stretne každý s každým. Prvé štyri tímy zo skupiny postupujú do štvrťfinále. Posledné timy zo skupín vypadávajú do nižšej kategórie (zmena oproti predchádzajúcim majstrovstvám).

rusko a bielorusko boli vylúčené z MS v hokeji 2022 kvôli agresívnej vojenskej invázii na Ukrajinu, nahradili ich Francúzsko a Rakúsko.

Skupina A [Helsinky]: Kanada, Rusko, Nemecko, Švajčiarsko, Slovensko, Dánsko, Kazachstan, Taliansko, Francúzsko
Skupina B [Tampere]: Fínsko, USA, Česko, Švédsko, Lotyšsko, Nórsko, Bielorusko, Veľká Británia, Rakúsko

Kurzy na všetky zápasy MS 2022 nájdete tu.

Nominácia Slovenska

Brankári: Patrik Rybár, Matej Tomek, Adam Húska
Obrancovia: Martin Féherváry, Peter Čerešňák, Daniel Gachulinec, Adam Jánošík, Mário Grman, Michal Ivan, Šimon Nemec, Mislav Rosandič
Útočníci: Andrej Kollár, Michal Krištof, Róbert Lantoši, Adam Liška, Mário Lunter, Jakub Minárik, Kristián Pospíšil, Pavol Regenda, Miloš Roman, Juraj Slafkovský, Adam Sýkora, Samuel Takáč, Alex Tamáši, Tomáš Tatar

Bonusy stávkových kancelárii k MS v hokeji 2022

Stávkové kancelárie si k majstrovstvám sveta v hokeji iste pripravia niekoľko zaujimávých akcií a bonusov pre nových aj existujúcich zákazníkov. Na tomto mieste nájdete ich prehľad aj s podmienkami.


Tipsport – 50€ zadarmo (Stačí sa zaregistrovať) pri otvorení účtu získate tu.


Fortuna – Stávka 100€ bez rizika pre nových hráčov tu

Hry k MS v hokeji 2022

Tipsport – okrem 50€ zadarmo novoregistrovaným hráčom tiež ponúka aj súťaž, v ktorej môže ten najlepší vyhrať 12 000€. Hokejová tipovačka k MS dáva možnosť vyhrať každý deň podiel na 1200 až 6000€ (všetky výhry sú vyplácané v netoch, ktoré tipovaním premeníte na eurá), aj vyhrať celkovú výhru až prvým 30 000 účastníkom. Účasť v súťaži je podmienená len registráciu v Tipsporte. Zaregistrujte sa tu.

Fortuna – zahraj si o 100 000€ zadarmo (vyplň hokejového „pavúka), opäť sa stačí zaregistrovať tu.

Kto bude vysielať MS v hokeji 2022

Televízne práva na vysielanie MS v hokeji 2022 vlastni RTVS, ktorá bude prenosy z MS vysielať na svojom programe :Šport. V televízii si MS môžete pozrieť aj na ČT Sport, na internete zase ponúka prenosy pre registrovaných aj stávková kancelária Tipsport.

Posted in BLOG, Hokejový zápisník, Tipérov pomocník, Tipy and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *