Tipérov pomocník: Tipy na MS v Hokeji 2021

V roku 2020 sme sa Majstrovstiev Sveta v Hokeji nedočkali. O to viac sa fanúšikovia slovenskej reprezentácie a hokeja tešia na MS 2021. A isto sa netešia len fanúšikovia, ale aj stávkové kancelárie, televízne spoločnosti, hokejisti aj funkcionári. Čo nás teda čaká? Ako využiť zvýšený záujem aj ponuku od stávkových kancelárii?

Na tejto stránke sa budeme venovať bonusom a lákadlám, ktoré ponúkajú jednotlivé stávkové kancelárie, pričom poukážeme na výhody aj obmedzenia jednotlivých bonusov. V ďalších častiach budem pridávať aj aktuálne tipy počas samotných majstrovstiev sveta.

Majstrovstvá Sveta v Hokeji 2021 – čo potrebujete vedieť
Aktuálne bonusy stávkových kanceláriik MS v Hokeji 2021
Tipy na víťaza MS v hokeji 2021
Aktuálne tipy na MS v hokeji 2021

Majstrovstvá Sveta v Hokeji 2021 – čo potrebujete vedieť

Dejisko: Riga, Lotyšsko (pôvodne malo MS spoluorganizovať Bielorusko, ale napokon bolo rozhodnuté, že MS sa uskutočnia len v jednej krajine)
Termín: 21.5.2021 – 6.6.2021 (Termín Majstrovstiev Sveta je o dva týždne posunutý oproti termínom, na ktoré sme zvyknutí. Dôvodom je neskorší štart ligových súťaží v sezóne 2020/2021)

Skupina A: Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Slovensko, Dánsko, Bielorusko, Veľká Británia
Skupina B: Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Lotyšsko, Taliansko, Nórsko, Kazachstan

Aktuálne bonusy stávkových kancelárii k MS v Hokeji 2021

Aktivačné bonusy a marketingové akcie k majstrovstvám sveta v hokeji 2021 sa dajú očakávať začiatkom mája, respektíve koncom apríla. Hneď ako ich začnú stávkové kancelárie zverejňovať a propagovať, rozoberieme si ich výhody aj nevýhody priamo tu.

Ak však uvažujete o otvorení stávkového účtu teraz, tak vám odporúčame pozrieť sem:
Aktuálne bonusy stávkových kancelárii (porovnanie a detaily nájdete tu)

Bonusy na kurzové stávky:

Tipy na víťaza MS v Hokeji 2021

Zatiaľ je veľmi skoro hodnotiť, keďže neviem ako bude vyzerať sezóna v NHL (a dátum konca zákadnej časti) a následne prísun hráčov do jednotlivých tímov. Čo však viem už dnes, že naša skupina a môj obľúbený tip na postup našich do štvrťfinále bude mať poriadne vysoký kurz. A aj tak premýšľám, že tohto roku ho radšej nepodám.

Aktuálne tipy na MS v Hokeji 2021

Tipy na jednotlivé zápasy tu začneme uverejňovať najneskôr v deň prvého zápasu v doobedňajších hodinách. Dovtedy sa môžete inšpirovať našimi aktuálnymi tipmi tu, prípadne využiť ponuku viacerých tipov úplne zadarmo z renomovanej platformy tu.

Posted in BLOG, Hokejový zápisník, Tipérov pomocník, Tipy and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.