Získajte 50€ zadarmo

Tipsport prichádza v máji s novou kampaňou. Stačí sa zaregistrovať a po vyplnení osobných údajov a overení totožnosti Vám na účet pripíše 50€ (vo forme klubových bodov, za ktoré môžete tipovať a výhrami ich premeniť na reálne peniaze).

Zaregistrovať sa a získať 50€ zadarmo môžete tu.

Táto ponuka je momentálne najlepšia na trhu, keďže väčšina stávkových kancelárií podmieňuje bonus úvodným vkladom, alebo pretipovaním istej sumy peňazí. V tomto prípade sa vám však stačí zaregistrovať a prejsť overením totožnosti, ktorým by ste museli prejsť tak či tak. Následne dostanete 5000 klubových bodov – netov [100 Netov = 1 €], za ktoré môžete ihneď tipovať. Výhry sa pritom budú pripisovať už v Eurách. A tie už môžete použiť podľa vlastného uváženia (vybrať si na účet, alebo tipovať za ne ďalej).

Ak budete úspešní dokážete tak tipovať bez nutnosti použiť vlastné peniaze.

Máj pritom bude mimoriadne bohatý na športové udalosti. Prvé dva májové týždne budú patriť záverom futbalových líg a počas celého mája sa bude hrať play-off NHL. Majstrovstvá sveta v hokeji odštartujú už 13. mája, 28. mája sa hrá finále Ligy Majstrov, predtým finále Európskej Ligy aj Konferenčnej ligy.  Záver mesiaca bude patriť druhému tenisovému grand slamu sezóny v Paríži, okrem toho sú na programe aj preteky F1 či boje v Oktagone.

Na všetky tieto udalosti si pritom môžete natipovať, teraz s 50€ zadarmo od Tipsportu.

Ak teda nechcete minúť ani jedno svoje euro, ale zároveň si zatipovať tak lepšiu možnosť už nedostanete.

Naše aktuálne tipy aj na vyššie zmienené udalosti nájdete tu.

50€ zadarmo môžete získať počas celého mája, takže neváhajte a zaregistrujte sa hneď.

Zaregistrujte sa tu a tipujte s 50€ zadarmo.

Posted in Tipérov pomocník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.