Získajte 50€ zadarmo

Tipsport prichádza v novembri s novou kampaňou. Stačí sa zaregistrovať a po vyplnení osobných údajov a overení totožnosti Vám na účet pripíše 50€ (vo forme klubových bodov, za ktoré môžete tipovať a výhrami ich premeniť na reálne peniaze).

Zaregistrovať sa a získať 50€ zadarmo môžete tu.

Táto ponuka je momentálne najlepšia na trhu, keďže väčšina stávkových kancelárií podmieňuje bonus úvodným vkladom, alebo pretipovaním istej sumy peňazí. V tomto prípade sa vám však stačí zaregistrovať a prejsť overením totožnosti, ktorým by ste museli prejsť tak či tak. Následne dostane 5000 klubových bodov – netov [100 Netov = 1 €], za ktoré môžete ihneď tipovať. Výhry sa pritom budú pripisovať už v Eurách.

Ak budete úspešní dokážete tak tipovať bez nutnosti použiť vlastné peniaze.

November pritom bude mimoriadne bohatý na športové udalosti. V úvodnom týždni sa hrá Billie Jean King Cup v tenise, zápasy futbalovej Ligy Majstrov, ktoré v tom nasledujúcom nahradia záverečné zápasy kvalifikácie na MS v Katare 2022.

Druhá polovica mesiaca bude patriť Svetovému poháru v Alpskom lyžovaní. Turnaju majstrov mužov aj žien v tenise a pochopiteľne futbalovým a hokejovým ligám. Ak si chcete tipnúť na šlágre ako Real Madrid – Sevilla, či Manchester United – Manchester City, Liverpool – Arsenal alebo Chelsea – Manchester United a nechcete minúť ani jedno svoje euro, tak lepšiu šancu už nedostanete. Naše aktuálne tipy aj na vyššie zmienené udalosti nájdete tu.

50€ zadarmo môžete získať počas novembra, do 30.11., takže neváhajte a zaregistrujte sa hneď.

Zaregistrujte sa tu a hrajte s 50€ zadarmo.

 

Posted in Tipérov pomocník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.