3 x 50€ na tipovanie

Stávkové kancelárie prinášajú počas majstrovstiev sveta veľa zaujímavých bonusov. Fortuna pre novoregistrovaných hráčov navýšila svoju tradičnú bonusovú ponuku. Momentálne ponúka za registráciu možnosť získať 3 x 50€.

Zaregistrovať sa a získať 3 x 50€ po splnení podmienok môžete tu.

Ponuka 3 x 50€ obsahuje: Stávku bez rizika do výšky 50€, Stávkový kredit až do výšky 50€ a 50 Free Spinov do kasína

Aké sú podmienky pre jednotlivé časti bonusu? To hlavnou je zaregistrovať sa ako nový hráč.

Stávku bez rizika až do výšky 50€ získate ak počas prvých sedem dní vložíte 50 eur a natipujete za ne tiket s kurzom aspoň 2,00. Ak ho neuhádnete tak vám Fortuna vráti vklad na tikete.

Stávkový krediť až do výšky 50€ získate ak si po registrácii vložíte na účet 50€ a v priebehu desiatich dní uzavriete stávky vo výške vkladu s kurzom aspoň 1,6.

50 Free Spinov do kasína dostanete ak si do 7 dní po registrácii vložíte 50€. Následne ich môžete použiť na akúkoľvek hru v kasíne počas prvých siedmich dní.

Bonus 3 x 50€ platí počas majstrovstiev sveta, teda do 18. decembra. Potom sa zrejme vráti na pôvodnú uroveň 3 x 30€. Ak ho chcete využiť tak neváhajte a urobte tak teraz.

Zaregistrovať sa a získať 3 x 50€ po splnení podmienok môžete tu.

Inšpiráciu na tipy môžete získať u nás každý deň v Aktuálnych tipoch. A takisto pravidelne zverejňujeme naše tipovacie špeciály, napríklad k majstrovstvám sveta vo futbale, či ms v hokeji.

Ak vás táto ponuka nezaujala, tak si pozrite aj túto kde môžete dostať 50€ len za registráciu bez dodatočných podmienok.

 
Posted in Bonusy, Tipérov pomocník and tagged .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *