Tipérov pomocník: Bet Builder je konečne tu!

Od dnes už nemusíme závidieť tipérom v zahraničí možnosť využívať „Bet Builder“. DOXXBET ako prvá stávková kancelária na Slovensku zaviedla „Bet Builder“ stávky do svojej ponuky.

Bet Builder DOXXbet

Čo je to „Bet Builder“

„Bet Builder“ stávka umožňuje na jeden tiket umiestniť viacero stávkových príležitostí z jedného zápasu. Doteraz bolo možno tipovať len jednu príležitosť z každého zápasu (napríklad: buď výsledok alebo strelca gólu alebo počet gólov zápase). Ak ste skúsili kombinovať dve alebo viac, stávková kancelária vám to neumožnila s odôvodnením, že ide o podpornú stávku.

Od dnes si však v Doxxbete môžete natipovať viacero rôznych tipov na jeden zápas. Napríklad kombináciu strelcov gólov, počtu kariet a celkový výsledok. Bet Builder je možné si nakombinovať priamo pod jednotlivými zápasmi a pomocou tlačítka Pridaj ho dáte na samotný tiket. Na tiket potom môžete pridať aj iné stávky (kľudne aj iný Bet Builder).

Súťaž

Zúčastni sa súťaže o 5€ voľný tiket na našej facebookovej stránke:

Vyskúšali sme za vás

Aj keď my vo iFutbale sme skôr prívrženci sólo stáviek tak sa inováciam nebránime. Každá vec ktorá nás približuje k vyspelým stávkovým trhom sa nám pozdáva a vítame ju.

Keďže v sobotu sa hrá aj El Clasico, zápas medzi Barcelonou a Realom Madrid, skúsime si podať jednu Bet Builder stávku aj my.

Vzhľadom na formu oboch tímov očakávame, že Barcelona doma neprehrá. Keďže v španielskej lige veľa gólov nepadá, tipneme si aj, že padne menej ako 3,5 góla. A ako čerešničku pridáme, že za Barcelonu dá gól Lionel Messi.

Samotné kurzy na každú z príležitostí vychádajú nasledovne:
Barcelona – Real Madrid 1X 1,30
Padne menej ako 3,5 góla 1,46 (mimochodom, naša kalkulačka férových kurzov na padne menej gólov ako 3,5 góla ukazuje optimálny kurz pre La Ligu  1,18)
Lionel Messi dá gól 2,10

Ak všetky tieto tri udalosti skombinujete do BET Buildera váš výsledný kurz je 3,47.  Kurz je o niečo nižší ako samotný súčin sólo stáviek, ale to je už daň za to, že kombinujete viac stáviek z jedného zápasu. Náš tiket si môžete podať TU.

Bet Builder DOXXbet

Posted in Rady, Tipérov pomocník and tagged , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *